Зовнішні пожежні та евакуаційні драбини Crynoline

Контактні дані

Зовнішні пожежні та евакуаційні драбини Crynoline

Телефони:+38 097 900 42 02

Режими роботи:9:00 - 18:00

Посилання на сайт магазину: https://www.lesnitsa.com/uk/

Про компанію

Комплексні системи зовнішніх вертикальних фасадних та пожежних драбин Crynoline®

Зовнішні пожежні та евакуаційні драбини

Зовнішні вертикальні драбини – обов’язковий елемент будь-якої будівлі, а також багатьох видів обладнання, що використовується на виробництві або для зберігання. Згідно з законодавством України, зовнішні пожежні (евакуаційні) драбини, а також драбини, що встановлюються на промислових об’єктах, повинні відповідати всім нормам пожежної безпеки і охорони праці, забезпечуючи комфорт та надійність під час експлуатації. Нехтувати такими вимогами не слід, адже за цим стоїть життя та здоров’я людей.

пожежна драбина 

Подбати про безпеку та надійність об’єкта будівництва– обов’язок кожного, хто причетний до його проектування чи виконання. Не останню роль в цьому відіграють саме зовнішні пожежні драбини та евакуаційні сходи. Під час їх вибору слід звернути особливу увагу на безліч факторів, таких як надійність виробника, якість використаних матеріалів, зручність у транспортуванні та встановленні драбини, а також безпеку під час використання. Все це слід довірити професіоналам своєї справи, які не лише мають багаторічний досвід у виготовленні зовнішніх пожежних (евакуаційних) драбин, але й застосовують інноваційні технології виробництва, що гарантують високу якість зовнішніх вертикальних драбин.

драбина пожежна зовнішня пожежна зовнішна драбина пожежна драбина п-1

Пожежні драбини. Зовнішні та евакуаційні алюмінієві драбини системи Crynoline® в Україні

Досі на українському ринку бракувало пропозицій якісних та надійних зовнішніх драбин, які легко встановлюються та служать впродовж багатьох років. Відтепер такі вертикальні пожежні драбини можна замовити в офіційному українському представництві європейського виробника комплексних систем зовнішніх драбин Crynoline®. Усі сталеві драбини та елементи кріплення до них виготовляються на заводі компанії в Україні. Всі деталі проходять антикорозійну обробку методом гарячого цинкування на заводі "Перша українська цинковня" в м.Стрий або фарбуються порошковим методом.

пожежні драбини Crynoline в Україні 

Сертифікат відповідності пожежних драбин Crynoline-Україна

Зовнішні вертикальні драбини фірми Crynoline® відповідають всім вимогам пожежної безпеки та нормам охорони праці України та Євросоюзу. Якість і надійність цих конструкцій підтверджена європейськими та українськими сертифікатами, а також багаторічним досвідом компанії Crynoline®.

пожежні та евакуаційні драбини

Уся продукція Crynoline® запроектована та виготовлена  згідно вимог стандартів України:

ДБН В.1.1.7–2016                  ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ОБ’ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА

ДСТУ EN ISO 14122-4:2015   БЕЗПЕЧНІСТЬ МАШИН. СТАЦІОНАРНІ ЗАСОБИ ДОСТУПУ ДО МАШИН. ЧАСТИНА 4.ДРАБИНИ ЗАФІКСОВАНІ
ГОСТ 25772                             МЕТАЛЕВІ ОГОРОЖІ ДРАБИН, БАЛКОНІВ ТА ДАХІВ

Також зовнішні пожежні та евакуаційні драбини системи Crynoline® повністю відповідають вимогам європейських стандартів

DIN18799-1                 ДРАБИНИ ЗОВНІШНІ ПРИКРІПЛЕНІ ДО БУДІВЕЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ
DIN14094-1                 ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА. ДРАБИНИ ЕВАКУАЦІЙНІ
PN-EN ISO14122-4    БЕЗПЕКА НА ВИРОБНИЦТВІ. ЗАСОБИ ДОСТУПУ ДО ОБЛАДНАННЯ.

Відповідність державним нормам та стандартам України підтверджена механічними випробуваннями та засвідчена сертифікатом відповідності № UA 10190.00180-18 

Копію сертифікату відповідності можна завантажити нижче, або отримати поштою після звернення до офісу компанії.

СЕРТИФІКАТ ВІДПОВІДНОСТІ ПОЖЕЖНІ ДРАБИНИ

⇒ Дізнатися більше про компанію та ознайомитися з переліком товарів та послуг, які вона надає, можна на офіційному сайті компанії.

пожежні та евакуаційні драбини

Норми ДБН та ДСТУ для пожежних драбин типу П1

Пожежні драбини типу П1 та вертикальні зафіксовані драбини використовують для забезпечення доступу до різних рівнів будівель, для організації евакуаційних шляхів та під час обслуговування обладнання та машин, що розташовані на висоті. 

ДБН В.1.1-7:2016. ПОЖЕЖНА БЕЗПЕКА ОБ'ЄКТІВ БУДІВНИЦТВА. ЗАГАЛЬНІ ВИМОГИ.

Розміри пожежних драбин та правила їх застосування регулюються Державними будівельними нормами України - ДБН В.1.1-7:2016. Пожежна безпека об'єктів будівництва. Загальні вимоги. Цей закон набрав чинності 1 червня 2017 року. Правила обов'язкового використання пожежних драбин описані в наступних пунктах ДБН:

8.8. У місцях перепаду висот покрівель більше як 1 м (у тому числі для підйому на покрівлю світлоаераційних ліхтарів) слід улаштовувати зовнішні пожежні драбини типів П1.
8.4. Виходи на покрівлю слід передбачати у будинках висотою 10м і більше від планувальної позначки землі до карнизу покрівлі або верху зовнішньої стіни (парапету). Ці виходи мають влаштовуватися безпосередньо зі сходових кліток, або через горище, або по зовнішніх пожежних драбинах.
8.5. Кількість виходів на покрівлю та їх розташування слід передбачати залежно від призначення та розмірів будинку, але не менш як один вихід: 
а) на кожні повні та неповні 100 м довжини будинку з горищним покриттям і на кожні повні та неповні 1000 м2 площі покрівлі будинку з безгорищним покриттям для житлових, громадських, а також для адміністративних і побутових будинків промислових підприємств; 
б) через кожні 200 м за периметром виробничих і складських будинків по зовнішніх пожежних драбинах.

Завантажити ДБН В.1.1-7:2016. Пожежна безпека об'єктів будівництва. Загальні вимоги. 

Зовнішні пожежні та евакуаційні драбини Crynoline

ДСТУ ISO 14122-4:2006. СТАЦІОНАРНІ ЗАСОБИ ДОСТУПУ ДО МАШИН. ЧАСТИНА 4. ДРАБИНИ ЗАФІКСОВАНІ

Окремо описані правила використання та розміри вертикальних драбин, які використовують для забезпечення доступу та обслуговування машин чи обладнання, що розташовані на висоті у документі Національного Стандарту України - ДСТУ ISO 14122-4:2006. У цьому документі детально описано вимоги до розмірів зафіксованих драбин та їх комплектуючих, а також варіанти правильного вибору засобів доступу до машин та обладнання. Також документом регулюються технічні випробування, які повинні витримувати вертикальні зафіксовані драбини.

Завантажити ДСТУ 14122-4:2006. Стаціонарні засоби доступу до машин. Частина 4. Драбини зафіксовані.

Пожежні драбини марки Crynoline® відповідають всім вимогам вищеперерахованих норм та законів.

Розміри та характеристики зовнішніх пожежних та евакуаційних драбин 

Основні характеристики зовнішніх вертикальних пожежних драбин Crynoline® такі:

  • Діаметр захисної огорожі - 80 см
  • Ширина драбини - від 55 см до 70 см
  • Щаблі з гофрованою або перфорованою поверхнею, що запобігає ковзанню:

-алюміневі 28х28 мм
-сталеві 25х35 мм

  • Бокові опори драбини:

-алюміневі 58х25 мм
-сталеві 50х25 мм

Для того, щоб придбати зовнішні алюмінієві чи оцинковані драбини системи Crynoline® достатньо надати наступні дані:

- характеристику поверхні до якої буде монтуватися пожежна чи евакуаційна драбина

-  розміри висоти будівлі чи устаткування

-  перелік додаткових аксесуарів

Креслення пожежної драбини типу П1. Блоки AutoCAD для пожежних драбин

Усі розрахунки наші спеціалісти проводять в програмі AutoCAD Crynoline®, після чого ви отримуєте візуалізацію та деталізацію замовлення. Для зручності і полегшення роботи проектантів і конструкторів на нашому сайті crynoline.com можна вибрати пожежну драбину певного розміру та комплектації по каталоговому номеру або завантажити готові блоки AutoCAD і використовувати їх в свох проектах і кресленнях пожежних драбин. 

креслення пожежної драбини

Довжина і комплектація драбини буде підібрана згідно розмірів вашої будівлі чи обладнання. Зовнішні драбини Crynoline® ми висилаємо до будь-якого міста України. Драбини поставляються у розібраному вигляді, ретельно запаковані та з додаванням детальної інструкції монтажу. Додатково надаються послуги монтажу вертикальних зовнішніх пожежних чи евакуаційних драбин нашими спеціалістами.

Зовнішні пожежні та евакуаційні драбини Crynoline

Завантажити динамічні блоки автокад (autocad) для пожежних драбин Crynoline-Україна

Для того щоб полегшити роботу проектантів і конструкторів ми підготували готові динамічні блоки автокад для пожежних драбин. Наші блоки автокад дозволяють вибирати різні конфігурації вертикальних пожежних сходів, міняти їх довжину і комплектацію. Окремо можна вибирати тип кріплення пожежних драбин в залежності від того до якої стіни потрібно прикріпити конструкцію драбини. Тепер не потрібно шукати параметри пожежних сходів і робити їх конструктив - досить вставити готові блоки і вказати в проекті або кресленні назву пожежної драбини Crynoline-Україна. Пожежні сходи Crynoline-Україна відповідають усім діючим нормам і вимогам, і наші фахівці безкоштовно проконсультують з питань монтажу та вартості пожежної драбини в Україні.

На картинках можна побачити як виглядають наші готові динамічні блоки автокад по пожежних драбинах.

блоки автокад пожежна драбинапожежна драбина автокаддрабина пожежна кресленняпожежна драбина autocad

Готові динамічні блоки автокад для вертикальних пожежних сходів можна завантажити нижче, якщо клікнути по картинці, або отримати поштою, просто напишіть нам на електронну адресу info@crynoline.com.ua і ми протягом дня відправимо вам блоки автокад, готові до використання.

 

скачати блоки autocad

Компанія Crynoline-Україна виготовляє різні види зовнішніх пожежних драбин, зокрема:

Вертикальні зовнішні пожежні алюмінієві або оцинковані сталеві драбини з захисною огорожею

драбини алюмінієві

-  алюмінієві;
-  анодовані алюмінієві;
-  з алюмінію та сталі;
-  з оцинкованої сталі;
-  з нержавіючої сталі.

Вертикальні зовнішні пожежні  драбини без огорожі

алюмінієві драбини

-  алюмінієві;
-  анодовані алюмінієві;

-  з оцинкованої сталі;
-  з нержавіючої сталі.

Драбини вертикальні шириною 30 см, призначені для застосування в шахтах та комунікаційних колодязях

-  алюмінієві;
-  анодовані алюмінієві;
-  з оцинкованої сталі;
-  з нержавіючої сталі.

Окрім цього, компанія Crynoline® займається виготовленням різноманітних аксесуарів, що забезпечують додатковий комфорт та безпеку під час використання зовнішніх вертикальних драбин.

Зовнішні пожежні та евакуаційні драбини Crynoline

Переваги зовнішніх вертикальних драбин системи Crynoline®

Серед очевидних переваг пожежних (евакуаційних) драбин Crynoline® варто виділити такі:

-  Драбини виготовлені із високоякісних матеріалів, які не піддаються корозії;

-  Спеціальний захист на зовнішніх пожежних драбинах з огорожею може встановлюватись  вже на рівні 3 метрів;
- Пожежні драбини Crynoline® можна замовити у кольорі, який максимально відповідатиме забарвленню фасаду будинку;  

  евакуаційні драбини    пожежні драбини

-  Щаблі зовнішніх драбин Crynoline® мають спеціальну гофровану або перфоровану поверхню, що запобігає ковзанню;

пожежна драбина п-1  пожежна драбина п-2

-  Серед різних видів кріплення зовнішніх драбин Crynoline® можна підібрати найбільш відповідне до будь-якої поверхні фасаду;

драбина пожежна тип П1  драбина евакуаційна алюмінієва драбина

-  Великий вибір додаткових аксесуарів та необхідних елементів – сходинки та додаткові поручні для виходу на дах, захисні балюстради, відпочинкові та перехідні майданчики, комплекти для блокування несанкціонованого доступу тощо;

драбина алюмінієва драбина пожарна

-  Надійне кріплення до фасаду розміщене на відстані не більше ніж кожні 2 м вздовж драбини;

-  Процес доставки і встановлення пожежних (евакуаційних) драбин типу П1 Crynoline® є максимально простим та швидким.

Щоб замовити високоякісні, надійні та безпечні зовнішні вертикальні драбини, виготовлені європейською компанією Crynoline® :

звертайтесь за телефоном 097 900 4202

оберіть пожежну драбину на сайті crynoline.com/ua

пишіть нам на електронну адресу info@crynoline.com.ua 

або

оберіть пожежну драбину на сайті crynoline.com/ua або на нашому офіційному сайті компанії.

Терміни виготовлення і постачання пожежних драбин в Україні.

Вертикальне пожежні драбини Crynoline®-Україна збираються на місці монтажу без застосування зварювальних робіт за допомогою гвинтових з'єднань. Всі необхідні метези поставляються в комплекті драбини. Для збирання пожежних драбин Crynoline®-Україна використовуються нержавыючы болти,шайби та гайки класу А2-70 (гайки мають вставку для самофіксації).  Ми намагаємося мати пожежні драбини в наявності на складі і можемо укомплектувати і відправити комплект вертикальної пожежної драбини в будь-яке місто України протягом кількох днів.

У разі потреби виготовлення додаткових або індивідуальних рішень для монтажу пожежних вертикальних драбин ми зможемо виготовити необхідні елементи або конструкції протягом 14 днів.

Монтаж вертикальних пожежних драбин в Україні.

Компанія Crynoline®-Україна розробила готові рішення для можливості надійного монтажу вертикальних пожежних драбин до будь-яких фасадів і конструкцій. Наші рішення дозволяють надійно і швидко прикріпити пожежну драбину Crynoline®-Україна до таких фасадів:

  • стіни цегляні, бетонні
  • стіни з газобетонних блоків
  • сендвіч панелі
  • ВСК касети
  • стовпи або колони

Разом з комплектом пожежних драбин клієнт отримує детальну інструкцію монтажу та всі необхідні елементи. Крім цього наші фахівці завжди проконсультують з питань і нюансів монтажу.

Компанія Crynoline®-Україна також надає послуги монтажу вертикальних пожежних сходів до будь-яких фасадів і конструкцій. Наші фахівці монтажники можуть прикріпити пожежну драбину в будь-якій точці України за попередньою домовленістю.

пожежна драбинадрабина вертикальна пожежнапожежна драбина на сендвіч панельпожежні драбинипожежна драбина п1драбина пожежна

Для компаній, що займаються проектуванням та будівництвом, діють спеціальні пропозиції. 

Запрошуємо до співпраці!

Зовнішні пожежні та евакуаційні драбини Crynoline

Ми на карті

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах