Пряма відеотрансляція з кордону

Дивитись

Промо газети та буклети із знижками та акція

Переглянути

Газетки Лідл Польща (gazetki Lidl Polska)

Газетки Лідл Польща (каталоги товарів Лідл), опубліковані на нашому веб-сайті, містять актуальну інформацію про знижки та акції, які ця мережа супермаркетів проводить на даний момент. Якщо наступні закупи ви плануєте провести в супермаркетах Лідл в Польщі, радимо вам неодмінно ознайомитись зі всіма газетками, доступними на цій сторінці. Таким чином, ви не лише зможете більш детально спланувати свій шопінг, але й зекономите чимало коштів. Про те, як вчасно скористатись акційними пропозиціями супермаркетів Лідл в Польщі, читайте далі у нашій статті.

Супермаркети Лідл в Польщі

Лідл - це німецька торгівельна мережа, супермаркети якої функціонують в багатьох країнах Європи. Супермаркети Лідл в Польщі відвідує безліч українців, які вирушають на шопінг в сусідню країну. Тут ви знайдете всі необхідні товари, зокрема продукти харчування, косметику, жіночий, чоловічий та дитячий одяг, білизну, взуття, меблі для саду та городу, а також товари для дому у великому асортименті та за доступними цінами.

В польських супермаркетах Лідл вам нададуть європейський сервіс високого класу. Тут ви маєте можливість розрахуватись банківською карткою або ж спеціальними бонусами Chèque Déjeuner, що діють по всій Польщі. Окрім цього, Лідл Польща гарантує, що ви отримаєте якісне та швидке обслуговування, а після покупки будете максимально задоволені купленим товаром.

Якщо ви плануєте відвідати один із супермаркетів Лідл на території Польщі, вам слід ознайомитись із графіком роботи цієї торгівельної мережі. Отже, супермаркети Лідл в Польщі працюють за таким графіком:

  • понеділок-субота з 8:00 до 21:00
  • неділя з 9:00 до 18:00

Щоб дізнатись про години роботи конкретного супермаркету Лідл в Польщі, перейдіть за посиланням

lidl gazetka promocyjna, лідл польща газетка, лідл акції

i.ytimg.com

Акції та знижки в супермаркетах Лідл в Польщі

Купувати продукти в польських супермаркетах Лідл вигідно не лише тому, що цей магазин пропонує покупцям широкий вибір високоякісних товарів. В Лідл Польща також часто проводять різноманітні акції, знижуючи ціни на певні групи товарів. Наприклад, під час тематичної акції "Тиждень грецької кухні" покупці мають унікальну нагоду придбати грецькі товари за зниженою ціною. Окрім цього, в польських супермаркетах Лідл періодично з'являються знижки на одяг, взуття, дитячі речі, а також на безліч незамінних у побуті товарів. Щоб завжди вчасно дізнаватись про всі актуальні акції та знижки в польських супермаркетах Лідл, радимо вам слідкувати за оновленнями газеток на нашому веб-сайті. Про те, як і чому варто переглядати каталоги товарів Лідл на нашому веб-сайті, ви довідаєтесь у наступному розділі нашої статті.

Газетки зі знижками та акціями в польських супермаркетах Лідл

Газетки зі знижками та акціями в польських супермаркетах Лідл містять всю необхідну інформацію про актуальні розпродажі в цій торгівельній мережі. Так, в наших каталогах ви знайдете високоякісні зображення акційних товарів, а поруч - фактичну ціну виробу, розмір актуальної знижки, а також його остаточну вартість після врахування цієї знижки. Також в газетках Лідл розміщена детальна інформація про конкретний товар, зокрема його маса і дані виробника.

Промогазетки з'являються в польських супермаркетах Лідл з певною періодичністю. Деякі з них є дійсними кілька днів, а деякі залишаються актуальними впродовж тижня. Оскільки різні групи товарів розміщені в різних газетках Лідл, вам варто переглянути всі доступні на нашому веб-ресурсі каталоги цієї мережі супермаркетів. Всього ви знайдете 4 актуальні примірники, які можна цілодобово переглядати через наш зруний функціонал.

лідл польща, лідл каталог, лідл акції

www.wiadomoscihandlowe.pl

Читати повністю

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах