Пряма відеотрансляція з кордону

Дивитись

Промо газети та буклети із знижками та акція

Переглянути

Газетки зі знижками та акціями в польських супермаркетах Ашан

Якщо ви плануєте шопінг в Польщі, вам слід неодмінно переглянути газетки зі знижками та акціями в польських супермаркетах. Такі газетки випускає декілька відомих торгівельних мереж, зокрема і Ашан (Auchan) - улюблений супермаркет багатьох європейців. 

Супермаркети Ашан в Польщі

Популярна французька торгівельна мережа Auchan представлена в Польщі безліччю супермаркетів та гіпермаркетів, де за вигідними цінами можна придбати всі необхідні продукти споживання, а також косметику, одяг, побутові товари тощо. Чимало наших співвітчизників, які часто роблять покупки в Польщі, обирають саме супермаркети та гіпермаркети мережі Ашан. Однією з основних причин, чому робити закупи в Польщі варто саме тут, є те, що на полицях магазинів Ашан ви знайдете лише свіжі та якісні продукти у широкому асортименті. До того ж, ця торгівельна мережа має лояльну цінову політику, що передбачає проведення різноманітних акцій та зниження цін на певні категорії товарів. Детальніше про це – далі у нашій статті. 

Акції та знижки в польських супермаркетах Ашан 

Акції та знижки в польських супермаркетах Ашан – це чудова нагода придбати якісний товар за зниженою ціною, суттєво заощадивши на закупах в Польщі. Кожен супермаркет чи гіпермаркет мережі Ашан регулярно проводить різноманітні акції та пропонує своїм покупцям знижки на різні групи товарів. Такий крок – це частина маркетингової стратегії, що має на меті залучення нових клієнтів та зміцнення позицій компанії на польському ринку. 

Дізнатись про актуальні знижки та акції в польських супермаркетах Ашан можна безпосередньо під час закупів в одному з магазинів мережі. Привітний та ввічливий персонал завжди підкаже, які товари на даний момент можна придбати за дуже вигідною ціною. Якщо б ви хотіли заздалегідь спланувати свій шопінг в Польщі, радимо вам регулярно переглядати каталоги з акційними товарами (промоційні газетки) Ашан, доступні на нашому веб-сайті. Ми зібрали інформацію про всі діючі акції та знижки в польських супермаркетах Ашан на одній сторінці – для вашої зручності та максимальної економії часу.

Промоційні газетки Ашан (gazetka Auchan) в Польщі

Промоційні газетки Ашан (gazetka Auchan) в Польщі містять всю необхідну, а головне, актуальну інформацію про знижки та акції в цій торгівельній мережі. Оскільки на території України друковані газетки Auchan не розповсюджуються, їх можна переглядати лише онлайн. Зручний функціонал, який діє на нашому веб-сайті, дає вам цілодобовий та необмежений доступ до газеток мережі супермаркетів Ашан в Польщі. Окрім того, він доволі простий у користуванні – лише оберіть конкретний супермаркет, натисніть кнопкою мишки на його логотип і переглядайте всі актуальні газетки цієї мережі на одній сторінці.   

Мережа супермаркетів та гіпермаркетів Ашан має всього три газетки, які містять інформацію про знижки на різні групи товарів. Одна з газеток повністю присвячена акціям та знижкам на продовольчі товари. Друга газетка може інформувати про знижки на побутову хімію, косметику або товари для дому – все залежить від того, які акції Ашан проводить на даний момент. І третя газетка, зазвичай, присвячена сезонним знижкам або акціям у передсвятковий період.  

газетки супермаркету Ашан, акції, знижки і супермаркеті Ашан в Польщі

Кожна газетка Ашан має свій термін дії – вона може бути актуальною впродовж декількох днів або тижнів. На нашому веб-сайті розміщені лише актуальні акційні пропозиції Ашан, адже коли одна з промоційних газеток стає недійсною, на сторінці одразу ж з’являється її свіжий випуск. Слідкуючи за оновленнями газеток на нашому порталі, ви завжди вчасно дізнаватиметесь про акції та знижки в польських супермаркетах Ашан

Програма лояльності Skarbonka в польських супермаркетах Ашан

Програма лояльності Skarbonka в польських супермаркетах Ашан - це ще один зручний та простий спосіб зекономити під час шопінгу в Польщі. Якщо ви постійний клієнт польського Ашану, вам варто оформити спеціальну картку для накопичення бонусних коштів. Бонуси зараховуватимуться на картку щоразу, коли ви купуватимете в польських супермаркетах Ашан товари із написом Skarbonka. Фактично, Ашан повертатиме вам частину витраченої на покупки суми, однак не готівкою, а у вигляді бонусів на картці. 

Декілька важливих фактів про програму лояльності Skarbonka в польських супермаркетах Ашан:

 • Стати учасником цієї програми можуть не лише громадяни Польщі, але й іноземці - потрібно всього лиш заповнити спеціальну анкету, доступну в польських супермаркетах Ашан, вказавши свої персональні та контактні дані. 
 • Сума бонусів, що надійдуть на вашу картку, залежить від вартості товару, який ви придбаєте, і зазначена на його упакуванні поруч з написом Skarbonka.
 • Вже наступного дня бонусні кошти можна буде знову витрачати на шопінг у гіпермаркеті Ашан.
 • Баланс бонусів на рахунку вашої картки можна побачити на розрахунковому чеку, або ж скориставшись спеціальною зчитувальною технікою у самому гіпермаркеті Ашан.
 • Бонусні кошти слід використати до кінця поточного року.

 

Як повернути Такс-фрі в супермаркетах Ашан в Польщі

Громадяни країн, що не належать до Європейського Союзу, мають унікальну можливість заощадити під час шопінгу в Польщі, оформивши Такс-фрі та повернувши до 23% від суми, яку вони витратили на покупки. Таку можливість, зокрема, надають супермаркети та гіпермаркети Ашан в Польщі. 

Умови повернення Такс-фрі в Ашані такі:

 1. мінімальна сума для оформлення Такс-фрі - 200 злотих;
 2. в Ашані виписують фактуру Такс-фрі лише за умови, якщо ви матимете з собою закордонний паспорт, а загальна кількість позицій у вашому чеку не перевищуватиме 50;
 3. купуючи у мережі Ашан, ви маєте можливість також отримати фактуру для подальшого вироблення шопінг-візи;
 4. вивезти товар з Польщі і зареєструвати виписану фактуру Такс-фрі на кордоні необхідно терміном до трьох місяців від останнього дня місяця, коли були зроблені закупи;
 5. повернути собі податок VAT ви матимете право в одному з гіпермаркетів чи супермаркетів Ашан впродовж 10 місяців від останнього дня місяця, в якому була здійснена покупка;
 6. забрати свої кошти (суму податку VAT) ви можете самостійно, але якщо поїздки до Польщі найближчим часом не плануєте, то повернути гроші можна також за посередництвом вашої довіреної особи;
 7. відшкодувати суму податок VAT (ПДВ) можна також за допомогою оператора Global Blue. Детальніше про процедуру повернення Такс-фрі через довірену особу чи Global Blue читайте у нашій статті Способи повернення податку Tax Free.

Як бачимо, торгівельна мережа Ашан в Польщі надає своїм клієнтам безліч можливостей зекономити та гарно провести час на закупах в Польщі. Актуальні акції та знижки можна легко відслідковувати за допомогою спеціальних газеток, розміщених на нашому веб-сайті. Окрім цього, ви можете стати учасником програми лояльності Skarbonka або ж повернути собі частину витраченої суми, оформивши спеціальні документи. Щоб завжди вчасно дізнаватись про дійсні акції та знижки в польських супермаркетах, слідкуйте за оновленнями газеток на нашому веб-сайті. 

Газетки супермаркету Ашан, знижки та акції супермаркету Ашан в Польщі

auchan.pl

Читати повністю

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах