Пряма відеотрансляція з кордону

Дивитись

Промо газети та буклети із знижками та акція

Переглянути

Газетки зі знижками та акціями в польських супермаркетах Теско

На цій сторінці розміщені всі актуальні газетки зі знижками та акціями в польських супермаркетах Теско (Tesco Polska). Переглянувши ці каталоги, ви довідаєтесь про те, які товари на даний момент можна придбати в Теско за дуже вигідними цінами. Аби максимально заощадити на закупах в магазинах Теско в Польщі, ви також можете скористатись нашими порадами, наведеними у цій статті. Сподіваємось, що вся зібрана нами інформація стане вам у пригоді, а ваш шопінг в Польщі пройде вдало та приємно!

Супермаркети Теско в Польщі

Теско - це популярна британська торгівельна мережа, що представлена в Польщі великою кількістю гіпермаркетів, супермаркетів та маленьких крамниць. В польських супермаркетах Теско можна придбати не лише продукти споживання, але й побутову хімію, товари для дому і навіть одяг. Чимало товарів корпорація Tesco виготовляє самостійно, зокрема печиво, молочні продукти, м'ясні та рибні вироби, а також косметику та корм для тварин. До того ж, в магазинах цієї мережі ви знайдете ексклюзивні товари таких брендів як F&F, Pro Formula та Tesco Loves Baby.

Широкий асортимент продуктів та їх незмінна висока якість сприяє тому, що поляки все частіше здійснюють покупки саме в супермаркетах Теско. На збільшення кількості клієнтів впливає також той факт, що в Україні наразі немає магазинів цієї британської корпорації, а отже, чимало наших співвітчизників відвідують супермаркети Теско на території Польщі.

Шопінг в польських супермаркетах Теско має декілька суттєвих переваг. По-перше, окрім якісних товарів ви також отримуєте європейський сервіс високого рівня. По-друге, купуючи товари в супермаркетах Теско в Польщі, ви маєте можливість повернути податок VAT, оформивши фактуру Такс Фрі. По-третє, в польських супермаркетах Теско часто відбуваються різноманітні акції. Купувати товари у такий період особливо вигідно, однак не завжди вдається натрапити на потрібні знижки. Про те, як вчасно дізнаватись про актуальні акції та розпродажі в супермаркетах Теско в Польщі, читайте далі у нашому матеріалі.

Газетки Теско (gazetki Tesco)

Газетки Теско (gazetki Tesco) містять всю необхідну інформацію про акційні пропозиції гіпермаркету, а також про  товари, які у даний період можна придбати зі знижкою. На нашому веб-сайті ви маєте можливість переглянути одразу декілька газеток Теско, зокрема газетки з акціями та знижками на продукти харчування, товари для дому або ж сезонні вироби. Зверніть увагу на те, що газетки великих гіпермаркетів та малих супермаркетів Теско можуть відрізнятись між собою, тому якщо ви ще не обрали конкретного магазину цієї мережі, в якому плануєте здійснити покупки, вам варто ознайомитись зі всіма актуальними випусками промоційних каталогів Теско, що доступні на нашому веб-порталі.

Вам також варто пам'ятати, що газетки Теско мають різний термін дії - деякі є актуальними лише впродовж тижня, а деякі - впродовж місяця. Коли одна з газеток втрачає свою актуальність, на нашому веб-сайті одразу ж з'являється новий свіжий випуск. Саме тому вам слід регулярно переглядати наш функціонал, аби завжди знати про дійсні акції та знижки в польських супермаркетах Теско.

теско польща, теско каталоггазетки промоции, газетка теско польща, gazetka tesco

Програми лояльності Теско

Задля того, аби привернути увагу нового відвідувача та перетворити його на постійного клієнта, чимало відомих торгівельних мереж запроваджує різноманітні програми лояльності. Для учасників таких програм ледь не щодня стають доступними все нові акційні пропозиції, а також вони регулярно отримують приємні бонуси та подарунки від улюбленої торгівельної мережі. У цій ситуації гіпермаркети Теско в Польщі не стали винятком - впродовж певного часу тут діє спеціальна клубна картка, яка надає її власникам ряд важливих переваг.

Щоб стати учасником програми лояльності Tesco Clubcard необхідно, передусім, заповнити реєстраційну анкету або в одному з супермаркетів Теско в Польщі, або онлайн. Після цього ви отримаєте пластикову картку Clubcard, яку необхідно показувати щоразу, коли ви розраховуєтесь за покупки в магазинах Теско. За кожні витрачені 2 злотих на вашу картку лояльності надходить 1 пункт. Пункти згодом перетворюються на бонуси, які можна знову витрачати на шопінг в супермаркетах Теско в Польщі. Також власники Tesco Clubcard отримують спеціальні купони, що надають їм додаткові знижки на певні продукти.

Повернення Tax Free в польських супермаркетах Теско

Теско, як і безліч інших відомих торгівельних мереж, надає своїм клієнтам з України, Росії, Білорусі та інших країн, що не входять до складу Євросоюзу, можливість повернути податок VAT (ПДВ). Зробити це можна, оформивши фактуру Такс Фрі. У відділі обслуговування клієнта супермаркету Теско надають всю необхідну допомогу, пов'язану із оформленням Такс Фрі, однак вам необхідно перш за все виконати деякі обов'язкові умови:

  1. Сума покупки не може становити менш ніж 200 злотих; 
  2. Максимальна кількість позицій в одному чеку - 14;
  3. Повернення податку здійснюватиметься через компанію Global Blue.

Детальніше про можливість повернення Tax Free, яку надають супермаркети Польщі, читайте у наших статтях:

Способи повернення податку Tax Free: що, де і як?

Що таке Тах Free і як воно допоможе заощадити на покупках в Польщі?

Електронна реєстрація Такс Фрі (TAX FREE) онлайн

Повернення Tax-free (Такс Фрі) в Бедронках (Biedronka) в Польщі

www.tesco.pl gazetka, tesco перемишль

fcti.by

Читати повністю

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах