Камери на кордоні Краківець - Корчова. Нейтральна зона

ЧЕРГА ОНЛАЙН. КОРЧОВА-КРАКІВЕЦЬ - КАМЕРА З ПОЛЬЩІ

ЧЕРГА НА КОРДОНІ ОНЛАЙН. ШЕГИНІ-МЕДИКА - НЕЙТРАЛЬНА ТЕРИТОРІЯ

ЧЕРГА НА КОРДОНІ ОНЛАЙН. МЕДИКА-ШЕГИНІ - КАМЕРА З ПОЛЬЩІ

ЧЕРГА НА КОРДОНІ СМІЛЬНИЦЯ-КРОСЦЄНКО. КАМЕРА З УКРАЇНИ

ЧЕРГА ОНЛАЙН КРОСЦЄНКО-СМІЛЬНИЦЯЮ КАМЕРА З ПОЛЬЩІ

ЧЕРГА НА КОДОНІ. КАМЕРА ОНЛАЙН З УКРАЇНИ ДО ПОЛЬЩІ

Онлайн-камера на цій сторінці показує чергу автомобілів з України до Польщі на міжнародному пункті пропуску Краківець-Корчова і дозволяє приблизно оцінити скільки часу доведеться очікувати в черзі на кордоні з Польщею. Камера працює в режимі реального часу та транслює відео з нейтральної території між Україною та Польщею. Веб-камеру з польського кордону можна переглядати онлайн цілодобово.

Черги онлайн на нейтральній території кордону Краківець-Корчова

Відео з онлайн-камери показує ситуацію з чергами на кордоні між ПП Краківець та ПП Корчова на нейтральній території . Відеотрансляціє дає змогу оцінити наскільки швидко працюють польські митники. Про останнє свідчить наявність або відсутність автомобілів на нейтральній території.

Онлайн-відео з польського кордону перед КПП Краківець-Корчова виглядає так, як на зображенні нижче. На фото можна побачити чималу чергу на нейтральній території.

веб-камера з польського кордону краківець корчова

На фото також схематично зображено, як поділяються ряди для руху автомобілів.

На передньому плані ми бачимо дорогу до Польщі, а на другому плані за газоном можна побачити, чи є черга автомобілів, що рухаються з Польщі до України. Черга на цьому відео сформована автомобілями, які вже пройшли митний та паспортний контроль на українській території, але ще не заїхали на польську територію митниці.

Онлайн-трансляція з цієї камери працює не на всіх мобільних пристроях. Як переглянути веб-камери з українсько-польського кордону за допомогою мобільного можна дізнатись ТУТ.  

Камери на кордоні Краківець - Корчова. Нейтральна зона Черги на кордоні з Польщею онлайн, веб-камера online на кордоні Україна Польща

Камера online між пропускними пунктами Україна-Польща. Транслює чергу на нейтральній території кордону Краківець-Корчова між Україною і Польщею.

Черги на інших кордонах 

Камера Sluzby Celnej

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana , 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах