Як переглядати камери на кордоні з мобільного телефону

13 Жовтня 2016
черги на кордоні

Черги на кордоні до Польщі це, мабуть, найбільш болюче питання для всіх, хто перетинає кордон України. Останнім часом це питання є одним з топових у новинах усіх засобів масової інформації, тому що автомобільні черги перед пропускними пунктами на кордоні бувають просто величезними. Час очікування в них подекуди перевищує 8-10 годин, кількість автомобілів  рахують сотнями, а довжину черг на кордонах вимірюють кілометрами.

Черги на кордоні – що, де і коли?

На сторінках нашого порталу ми постійно висвітлюємо теми, що, так чи інакше,  є дотичними до перетину польського кордону, а також нюанси,  пов’язані з поїздками до сусідньої держави. На нашій сторінці ЧЕРГИ НА КОРДОНІ завжди можна переглянути ситуацію онлайн перед пунктами пропуску по обидва боки польського кордону. Окрім цього, на цій сторінці можна ознайомитися з правилами перетину кордону до Польщі. Детально пояснено також про схеми розподілення автомобілів в чергах на різних митних переходах.

Багато хто вважає, що камери онлайн на кордоні з Польщею не є інформативними та не показують реального стану черг. З таким твердженням можна погодитися тільки частково, тому що за допомогою онлайн-трансляції в більшості випадків таки можна зробити правильний вибір того митного переходу, де черга є найменшою на час Вашої поїздки до Польщі.

Щоб з’ясувати це питання, ми вирішили провести експеримент і відслідковували черги на кордоні протягом двох тижнів, роблячи знімки з камер онлайн щодня. Основний висновок полягав у тому, що майже кожного дня, аналізуючи зображення з камер онлайн, була можливість вибору більш-менш пустого митного переходу до Польщі. Ознайомитись з цим оглядом можна в нашій статті Огляд черг на кордоні.

Камери онлайн на кордоні

Ситуацію з чергами на кордоні на нашому сайті висвітлюється тринадцятьма  онлайн веб-камерами. Сім камер транслюють чергу перед пунктами пропуску з українського боку:

 • Смільниця-Кросцєнко
 • Шегині-Медика
 • Краківець-Корчова
 • Грушів-Будомєж
 • Рава Руська-Гребенів
 • Устилуг-Зосін
 • Ягодин-Дорогуськ

Чотири камери показують черги з Польщі до України на польській стороні:

 • Кросцєнко-Смільниця
 • Гребенне-Рава Руська
 • Медика-Шегині
 • Корчова-Краківець

Ще дві камери показують ситуацію на нейтральній території між пропускними пунктами:

 • Шегині-Медика
 • Краківець-Корчова

Детальний опис та пояснення того, що показує кожна камера, можна прочитати ТУТ. Основною незручністю перегляду камер з кордону є те, що чотири останні з вищеперерахованих камер, що транслюють чергу з Польщі у Медиці та Корчовій, не відображаються  найбільш популярними браузерами мобільних телефонів. Саме ці пункти вибирає більшість подорожуючих для повернення з Польщі чи Європи, тому що саме до цих митних переходів прокладена швидкісна автострада А4, котра з серпня 2016 року є вже повністю добудована і з’єднує кордон України з основними автострадами Європи.

Як налаштувати мобільний телефон для перегляду всіх камер онлайн на кордоні.

Повертаючись додому, завжди хочеться перетнути кордон швидко, щоб не витрачати часу в черзі. Це не завжди вдається, тому можливість переглянути черги онлайн – це шанс вибрати найшвидший шлях через кордон. Зараз майже всі люди мають мобільні телефони з доступом до інтернету, а на більшості автозаправних станцій можна скористатися безкоштовним WI-FI, та і швидкість мобільного інтернету в Польщі дозволяє переглядати онлайн-трансляції з кордону.

Ми протестували декілька різних мобільних браузерів для Android і знайшли той, що показує трансляцію з польських камер на кордоні. Були протестовані такі браузери – Opera, Mozilla, Yandex, Chrome і Dolphin. Результат простий – камери онлайн, що розташовані з польського боку та на нейтральній території в пропускних пунктах Медика-Шегині та Корчова-Краковець, на мобільних пристроях транслює тільки браузер Dolphin. Зображення з решти камер можна переглядати і через Chrome.  Якщо камери на українському кордоні не працють на вашому комп'ютері або телефоні, скористайтесь нашими порадами з статті "Чому не показують камери на кордоні".

Скачати браузер Dolphin можна за посиланнями

          

Коли ви вперше запустите браузер Dolphin і зайдете на сторінку камер на кордоні , то вам, можливо, знадобиться додатково завантажити Flash-player.

  черга на кордоні                          черга на кордоні

Після його встановлення можна переглядати пряму трансляцію черги з кордону Польщі.

Після того, як ви вибрали потрібну вам камеру онлайн, на екрані телефону з’явиться  фрейм, потрібно клікнути на трикутник в центрі кола

На наступній картинці також потрібно клікнути на трикутник

черги на кордонах  черги на мобільному  камери на кордоні

І вже тоді з’явиться пряма трансляція черги з кордону на вашому мобільному телефоні. Якщо автомобілі або люди на екрані не рухаються, то потрібно зачекати декілька секунд, щоб відео завантажилось. Час очікування залежить від швидкості Вашого інтернет-з’єднання. 

Надіємось, що інформація була корисною для Вас і допоможе Вам і Вашим друзям правильно обирати митні переходи і уникати великих черг при перетині кордону з Польщею.

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах