Камери кордон онлайн Краківець - Корчова. На під'їзді до КПП "Краковець"

ЧЕРГА НА КОРДОНІ ОНЛАЙН. ШЕГИНІ-МЕДИКА - НЕЙТРАЛЬНА ТЕРИТОРІЯ

ЧЕРГА НА КОРДОНІ ОНЛАЙН. МЕДИКА-ШЕГИНІ - КАМЕРА З ПОЛЬЩІ

ЧЕРГА ОНЛАЙН. КРАКІВЕЦЬ-КОРЧОВА - НЕЙТРАЛЬНА ТЕРИТОРІЯ

ЧЕРГА ОНЛАЙН. КОРЧОВА-КРАКІВЕЦЬ - КАМЕРА З ПОЛЬЩІ

ЧЕРГА НА КОРДОНІ СМІЛЬНИЦЯ-КРОСЦЄНКО. КАМЕРА З УКРАЇНИ

ЧЕРГА ОНЛАЙН КРОСЦЄНКО-СМІЛЬНИЦЯЮ КАМЕРА З ПОЛЬЩІ

Ця веб-камера показує ситуацію, яка склалась при в'їзді на територію КПП Краківець-Корчова і дозволяє приблизно оцінити скільки часу доведеться очікувати в черзі на кордоні з Польщею. Веб-камеру можна переглядати онлайн цілодобово - вона показує чергу на кордоні в той момент, коли ви її переглядаєте. Якщо ви не можете переглянути камеру онлайн, скористайтесь нашими порадами, наведеними у цій статті

Черга на кордоні Краківець-Корчова, веб-камера перед пропускним пунктом на кордоні з Польщею

Аби дізнатись про скупчення автомобілів перед митним переходом Краківець-Корчова, необхідно перш за все вибрати країну (в даному випадку Польща) у випадаючому меню зліва.

черга на кордоні з Польщею

Наступний крок - у меню "Пункти пропуску", що справа, слід вибрати КПП Краківець-Корчова. Після цього веб-камера почне транслювати ситуацію на вибраному пропускному пункті. 

черги на польському кордоні

Переглядаючи веб-камери за допомогою мобільного телефону, потрібно додатково клікнути на кнопку запуску відеотрансляції. Окрім цього, зображення з веб-камери на деяких смартфонах можуть вимагати додаткових регулювань на екрані. Зображення краще переглядати у горизонтальному положенні екрану. Як переглянути веб-камери з українсько-польського кордону за допомогою мобільного можна дізнатись ТУТ.  

камери на кордоні з мобільного

Онлайн-відео з польського кордону перед КПП Краківець-Корчова виглядає так, як на зображенні нижче. На фото можна побачити чималу чергу на кордоні з Польщею.  

камери ДПСУ

Камери кордон онлайн Краківець - Корчова. На під'їзді до КПП Черги на кордоні з Польщею онлайн, веб-камера online на кордоні Україна Польща

Камера online на кордоні з Польщею перед воротами пропускного пункту зі сторони України. Показує чергу на в'їзд до Польщі через митницю Краківець - Корчова.

Черги на інших кордонах 

Камера ДПСУ

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana , 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах