Камери на кордоні Шегині - Медика. На під'їзді до КПП "Шегині"

ЧЕРГА НА КОРДОНІ ОНЛАЙН. ВЕБ КАМЕРА ОНЛАЙН ШЕГИНІ-МЕДИКА - НЕЙТРАЛЬНА ТЕРИТОРІЯ

ЧЕРГА НА КОРДОНІ ОНЛАЙН. ВЕБ КАМЕРА МЕДИКА-ШЕГИНІ - КАМЕРА З ПОЛЬЩІ

ЧЕРГА ОНЛАЙН. ВЕБ КАМЕРА ОНЛАЙН КРАКІВЕЦЬ-КОРЧОВА - НЕЙТРАЛЬНА ТЕРИТОРІЯ

ЧЕРГА ОНЛАЙН. КОРЧОВА-КРАКІВЕЦЬ - КАМЕРА З ПОЛЬЩІ

ЧЕРГА НА КОРДОНІ СМІЛЬНИЦЯ-КРОСЦЄНКО. КАМЕРА З УКРАЇНИ

ЧЕРГА ОНЛАЙН КРОСЦЄНКО-СМІЛЬНИЦЯЮ КАМЕРА З ПОЛЬЩІ

Ця веб-камера online встановлена перед в'їздом на територію митниці Шегині-Медика та дає можливість зрозуміти, чи є черга на кордоні та оцінити швидкість проходження кордону до Польщі. Камера працює в режимі реального часу та відображає стан черги на кордоні, якщо трансляція зображення відсутня, то спробуйте перезавантажити браузер. Трансляція ситуації на кордоні може бути відсутня в зв'язку з проведенням технічних робіт на сайті Державної Прикордонної Служби України, зазвичай, такі роботи проводяться у понеділок зранку.

Черга на кордоні Шегині-Медика, камера-онлайн перед пропускним пунктом на кордоні до Польщі

Для того щоб побачити, яка черга на кордоні перед пропускним пунктом Шегині-Медика, потрібно спочатку вибрати у лівому випадаючому меню Країни: Польща,

камери онлайн шегині

а потім у правому випадаючому меню Пункти пропуску вибрати Шегині-Медика. Після цього вибору можна переглядати стан черги на кордоні.

шегині онлайн

На мобільній версії сайту додатково потрібно клікнути по кнопці запуску трансляції відео. Відео краще переглядати у горизонтальному положенні екрану. Зображення з камери-онлайн на деяких мобільних пристроях можуть потребувати додаткових регулювань на екрані. Як переглянути веб-камери з українсько-польського кордону за допомогою мобільного можна дізнатись ТУТ.  

камери на шегині

Відео з кордону перед пропускним пунктом Шегині-Медика виглядає так, як на зображенні нижче. На фото показано картинку, коли черга на кордоні перед пропускним пунктом відсутня.

cherga na kordoni

Веб-камера online  на кордоні з Польщею перед в'їздом на пропускний пункт Шегині-Медика. Показує черги на кордоні перед воротами з сторони України.

Черги на інших кордонах  

Камера ДПСУ

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana , 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах