Камери на кордоні Рава Руська - Гребенне.На під'їзді до КПП "Рава-Руська"

ЧЕРГА НА КОРДОНІ ОНЛАЙН. ШЕГИНІ-МЕДИКА - НЕЙТРАЛЬНА ТЕРИТОРІЯ

ЧЕРГА НА КОРДОНІ ОНЛАЙН. МЕДИКА-ШЕГИНІ - КАМЕРА З ПОЛЬЩІ

ЧЕРГА ОНЛАЙН. КРАКІВЕЦЬ-КОРЧОВА - НЕЙТРАЛЬНА ТЕРИТОРІЯ

ЧЕРГА ОНЛАЙН. КОРЧОВА-КРАКІВЕЦЬ - КАМЕРА З ПОЛЬЩІ

ЧЕРГА НА КОРДОНІ СМІЛЬНИЦЯ-КРОСЦЄНКО. КАМЕРА З УКРАЇНИ

ЧЕРГА ОНЛАЙН КРОСЦЄНКО-СМІЛЬНИЦЯЮ КАМЕРА З ПОЛЬЩІ

Ця веб-камера показує ситуацію, яка склалась при в'їзді на територію КПП Рава-Руська - Гребенне і дозволяє приблизно оцінити скільки часу доведеться очікувати в черзі на кордоні з Польщею. Веб-камеру можна переглядати онлайн цілодобово - вона показує чергу на кордоні в той момент, коли ви її переглядаєте. Якщо ви не можете переглянути камеру онлайн, скористайтесь нашими порадами, наведеними у цій статті

Черга на кордоні онлайн перед КПП Рава-Руська - Гребенне

Аби дізнатись про скупчення автомобілів перед митним переходом Рава-Руська - Гребенне, необхідно перш за все вибрати країну (в даному випадку Польща) у випадаючому меню зліва. 

черга на кордоні з Польщею

Наступний крок - у меню "Пункти пропуску", що справа, слід вибрати КПП Рава-Руська - Гребенне. Після цього веб-камера почне транслювати ситуацію на вибраному пропускному пункті.

черги на польському кордоні

Переглядаючи веб-камери за допомогою мобільного телефону, потрібно додатково клікнути на кнопку запуску відеотрансляції. Окрім цього, зображення з веб-камери на деяких смартфонах можуть вимагати додаткових регулювань на екрані. Зображення краще переглядати у горизонтальному положенні екрану. Як переглянути веб-камери з українсько-польського кордону за допомогою мобільного можна дізнатись ТУТ.  

веб-камери на кордоні з мобільного

Онлайн-відео з польського кордону перед КПП Рава-Руська - Гребенне виглядає так, як на зображенні нижче. На фото можна побачити чергу перед кордоном з Польщею.

камери ДПСУ

Камери на кордоні Рава Руська - Гребенне.На під'їзді до  КПП Черги на кордоні з Польщею онлайн, веб-камера online на кордоні Україна Польща

Камера online Рава-Руська- Гребенне на кордоні до Польщі. Черга перед пунктом пропуску з України 

Черги на інших кордонах 

Камера ДПСУ

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana , 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах