Приєднуйтесь до нас у Facebook та будьте в курсі всіх оновлень.
Мені вже подобається VseTutPlПереглядаючи наш сайт, ви погоджуєтеся на використання cookie-файлів. Ми застосовуємо їх, щоб покращити якість сторінок, вони допомагають нам оцінити ваші потреби (допомагають в зборі статистики), а також допомагають нашим партнерам розміщувати правильний контент для вас з використанням нашого сервісу. Щоб дізнатися більше про Cookies, будь ласка, натисніть тут.
ПогоджуюсьКожна подорож українця в Польщу починається з перетину державного кордону. У багатьох цей важливий відрізок маршруту викликає хвилювання і стрес, адже дуже часто на кордоні з Польщою виникають довжелезні черги. На щастя, більшість митних переходів на території Львівської та Волинської областей оснащені веб-камерами, які дозволяють моніторити ситуацію на пунктах пропуску в режимі онлайн і відслідковувати ймовірне скупчення автомобілей перед конкретним переходом.
Кожному водієві перед поїздкою до Польщі варто заглянути на нашу сторінку ЧЕРГИ НА КОРДОНІ. Тут цілодобово в режимі реального часу можна переглядати веб-камери, що транслюють ситуацію на таких пунктах пропуску:
Показує ситуацію, що склалась перед в'їздом до КПП "Шегині" з української сторони, а також у нейтральній зоні і на під'їзді до КПП "Медика" зі сторони Польщі.
Можна переглянути скупчення машин перед в'їздом до КПП "Краківець"на території України, а також у нейтральній зоні і на під'їзді до КПП "Корчова" з Польщі.
Перша веб-камера передає інформацію про ймовірні черги перед українським пунктом пропуску "Рава-Руська", а друга розміщена на польській території на відстані 1,6 км від в'їзду на КПП "Гребенне".
Показує ситуацію з української, а також з польської сторони на кордоні між населеними пунктами Смільниця і Кросцєнко.
Камера транслює ситуацію на українському кордоні на в'їзді до КПП "Грушів".
Веб-камера встановлена з української сторони і показує черги перед пунктом пропуску Устилуг.
Передає інформацію про черги на кордоні на виїзді з України.
Зверніть увагу, що на перших чотирьох пунктах пропуску веб-камери встановлені не лише на українській частині кордону, але і на польській також, що дозволяє спланувати поїздку назад в Україну. Всього на кордоні з Польщею діє 8 пунктів пропуску, які можна перетнути автомобілем, і лише на митному переході Угринів-Долгобичув немає встановлених веб-камер.
Веб-камери на пунктах пропуску суттєво полегшують перетин українсько-польського кордону, адже водій має можливість оцінити довжину черги, а також швидкість, з якою автомобілі проходять митний і паспортний контроль.
Варто також пам'ятати, що ситуація на кордоні інколи змінюється дуже швидко і дані про чергу, які ви отримали ще вдома, переглядаючи веб-камери за допомогою комп'ютера, на момент вашого прибуття на КПП можуть бути зовсім іншими. Однак пункти пропуску на кордоні з Польщею розташовані відносно близько один до одного, а отже, якщо черга на одному митному переході виявилась дуже довгою, ви можете змінити маршрут і поїхати до менш популярних пунктів пропуску.
Для водіїв, які перетинатимуть кордон з Польщею вперше, а також для досвідчених манрівників ми підготували СТАТТЮ-ІНСТРУКЦІЮ, в якій ви зможете знайти безліч корисної інформації про те, як швидко і без зайвих проблем перетнути кордон з Польщею.
В нашому матеріалі ви знайдете рекомендації щодо того, як правильно обрати шлях до КПП у Грушеві, Смільниці та Угриневі, а також як вдало пройти контроль на українському та польському кордонах.
Для тих, хто ще ніколи самотужки не перетинав кордон і не знає, які саме ділянки митних переходів показують веб-камери, ми детально описали, що можна побачити на онлайн-відео з польського кордону, які недоліки зображення з веб-камер слід врахувати під час вибору пункту пропуску, і як приблизно вирахувати час, який ви проведете у черзі на кордоні з Польщею. Також ми описали специфіку утворення черг на кордоні в залежності від смуги руху, особливості поділу черг на паси та багато інших важливих деталей, які допоможуть вам краще зорієнтуватись на різних пунктах пропуску і уникнути виснажливого очікування в черзі.
В статті йдеться і про альтернативні джерела інформації про черги на кордоні з Польщею, зокрема про веб-сайт granica.gov.pl та мобільні додатки Митної Служби Польщі (Służba Celna).
Зображення, які ми бачимо за допомогою веб-камер на польсько-українському кордоні, надає Державна Прикордонна Служба України, а також Митна Служба Польщі (Służba Celna). Іноді трапляється так, що користувачі не можуть переглянути онлайн-відео. Є три основні причини чому веб-камери не транслюють зображення:
Найбільш поширеною причиною, чому користувач не може переглянути онлайн-відео з веб-камер на кордоні, є автоматичне блокування зображення програмою AdBlock. Ця проблема стосується лише тих відеофайлів, які надає ДПСУ.
AdBlock - це додаток для браузерів, який блокує рекламу та фільтрує контент на кожному веб-сайті, який ви переглядаєте. Його іконка розміщена в правому верхньому кутку сторінки. Коли він ввімкнений, то світиться червоним.
Щоб програма припинила блокувати рекламу на конкретній сторінці, достатньо навести на іконку AdBlock стрілку мишки і клацнути на неї один раз. Після цього, у вас висвітлиться невеличке меню, де слід знайти опцію "Ввімкнений на цьому сайті" (в російській версії "Включен на этом сайте") і клацнути на неї.
Наприкінці варто перезавантажити сторінку, навівши стрілку мишки на відповідну іконку в лівому кутку екрана. В результаті додаток більше не блокуватиме онлайн-відео з веб-камер ДПСУ, яке він сприймає як рекламу.
Укртрансбезпека спільно з Державною митною службою змінюють правила використання сервісу єЧерга. Відтепер через внесення неправдивих даних запис у черзі на перетин кордону буде скасовано.
Вже з травня цією послугою зможуть користуватися водії вантажівок, з липня вона стане доступна і для пасажирських перевезень, та лише з серпня система реєструватиме також і власників легкових автівок.
Українська сторона пішла на поступки в конфлікті з польськими перевізниками, які з 4 травня заблокували рух вантажних автомобілів через пункт пропуску Дорогуськ – Ягодин.
На трьох пунктах пропуску на кордоні з Польщею та ще на трьох на кордоні з Румунією запустили безкоштовний доступ до інтернету. На всіх КПП мережа отримала назву free_travel.
За гроші Європейського банку реконструкції та розвитку прикордонну трасу М-09 зі Львова до Рави-Руської розширять на ще одну смугу. У Службі відновлення та розвитку інфраструктури Львівської області стверджують, що додаткова, третя смуга руху буде збудова
На кордоні між Україною та Польщею запрацюють єдині пункти пропуску, що дозволить значно спростити процедуру перевірки та оформлення документів громадян.
Коментарі