Чому не показують деякі камери на кордоні

20 Вересня 2016
черги на кордоні онлайн

Кожна подорож українця в Польщу починається з перетину державного кордону. У багатьох цей важливий відрізок маршруту викликає хвилювання і стрес, адже дуже часто на кордоні з Польщою виникають довжелезні черги. На щастя, більшість митних переходів на території Львівської та Волинської областей оснащені веб-камерами, які дозволяють моніторити ситуацію на пунктах пропуску в режимі онлайн і відслідковувати ймовірне скупчення автомобілей перед конкретним переходом. 

Веб-камери на кордоні з Польщею онлайн

Кожному водієві перед поїздкою до Польщі варто заглянути на нашу сторінку ЧЕРГИ НА КОРДОНІ. Тут цілодобово в режимі реального часу можна переглядати веб-камери, що транслюють ситуацію на таких пунктах пропуску:

  • Шегині - Медика 

Показує ситуацію, що склалась перед в'їздом до КПП "Шегині" з української сторони, а також у нейтральній зоні і на під'їзді до КПП "Медика" зі сторони Польщі.

  • Краківець - Корчова 

Можна переглянути скупчення машин перед в'їздом до КПП "Краківець"на території України, а також у нейтральній зоні і на під'їзді до КПП "Корчова" з Польщі.

  • Рава-Руська - Гребенне

Перша веб-камера передає інформацію про ймовірні черги перед українським пунктом пропуску "Рава-Руська", а друга розміщена на польській території на відстані 1,6 км від в'їзду на КПП "Гребенне".

  • Смільниця - Кросцєнко

Показує ситуацію з української, а також з польської сторони на кордоні між населеними пунктами Смільниця і Кросцєнко. 

  • Грушів - Будомєж 

Камера транслює ситуацію на українському кордоні на в'їзді до КПП "Грушів".

  • Устилуг - Зосін

Веб-камера встановлена з української сторони і показує черги перед пунктом пропуску Устилуг.  

  • Ягодин - Дорогуськ

Передає інформацію про черги на кордоні на виїзді з України.

Зверніть увагу, що на перших чотирьох пунктах пропуску веб-камери встановлені не лише на українській частині кордону, але і на польській також, що дозволяє спланувати поїздку назад в Україну. Всього на кордоні з Польщею діє 8 пунктів пропуску, які можна перетнути автомобілем, і лише на митному переході Угринів-Долгобичув немає встановлених веб-камер.
Веб-камери на пунктах пропуску суттєво полегшують перетин українсько-польського кордону, адже водій має можливість оцінити довжину черги, а також швидкість, з якою автомобілі проходять митний і паспортний контроль. 

Варто також пам'ятати, що ситуація на кордоні інколи змінюється дуже швидко і дані про чергу, які ви отримали ще вдома, переглядаючи веб-камери за допомогою комп'ютера, на момент вашого прибуття на КПП можуть бути зовсім іншими. Однак пункти пропуску на кордоні з Польщею розташовані відносно близько один до одного, а отже, якщо черга на одному митному переході виявилась дуже довгою, ви можете змінити маршрут і поїхати до менш популярних пунктів пропуску. 

Ситуація на кордоні з Польщею онлайн

Для водіїв, які перетинатимуть кордон з Польщею вперше, а також для досвідчених манрівників ми підготували СТАТТЮ-ІНСТРУКЦІЮ, в якій ви зможете знайти безліч корисної інформації про те, як швидко і без зайвих проблем перетнути кордон з Польщею. 
В нашому матеріалі ви знайдете рекомендації щодо того, як правильно обрати шлях до КПП у Грушеві, Смільниці та Угриневі, а також як вдало пройти контроль на українському та польському кордонах.

Для тих, хто ще ніколи самотужки не перетинав кордон і не знає, які саме ділянки митних переходів показують веб-камери, ми детально описали, що можна побачити на онлайн-відео з польського кордону, які недоліки зображення з веб-камер слід врахувати під час вибору пункту пропуску, і як приблизно вирахувати час, який ви проведете у черзі на кордоні з Польщею.  Також ми описали специфіку утворення черг на кордоні в залежності від смуги руху, особливості поділу черг на паси та багато інших важливих деталей, які допоможуть вам краще зорієнтуватись на різних пунктах пропуску і уникнути виснажливого очікування в черзі.
В статті йдеться і про альтернативні джерела інформації про черги на кордоні з Польщею, зокрема про веб-сайт granica.gov.pl та мобільні додатки Митної Служби Польщі (Służba Celna).

Чому не працюють веб-камери на кордоні з Польщею

Зображення, які ми бачимо за допомогою веб-камер на польсько-українському кордоні, надає Державна Прикордонна Служба України, а також Митна Служба Польщі (Służba Celna). Іноді трапляється так, що користувачі не можуть переглянути онлайн-відео. Є три основні причини чому веб-камери не транслюють зображення:

  1. Триває профілактика серверу;
  2. Відео з веб-камери переглядає занадто багато користувачів і сервер стає перевантажений;
  3. Браузер, в якому ви переглядаєте онлайн-відео, має включену функцію блокування реклами (AdBlock).

Що зробити, щоб переглянути зображення на веб-камері онлайн

Найбільш поширеною причиною, чому користувач не може переглянути онлайн-відео з веб-камер на кордоні, є автоматичне блокування зображення програмою AdBlock. Ця проблема стосується лише тих відеофайлів, які надає ДПСУ. 
камери ДПСУ
AdBlock - це додаток для браузерів, який блокує рекламу та фільтрує контент на кожному веб-сайті, який ви переглядаєте. Його іконка розміщена в правому верхньому кутку сторінки. Коли він ввімкнений, то світиться червоним. 
камера дпсу
Щоб програма припинила блокувати рекламу на конкретній сторінці, достатньо навести на іконку AdBlock стрілку мишки і клацнути на неї один раз. Після цього, у вас висвітлиться невеличке меню, де слід знайти опцію "Ввімкнений на цьому сайті" (в російській версії "Включен на этом сайте") і клацнути на неї. 
веб камери дпсу
Наприкінці варто перезавантажити сторінку, навівши стрілку мишки на відповідну іконку в лівому кутку екрана. В результаті додаток більше не блокуватиме онлайн-відео з веб-камер ДПСУ, яке він сприймає як рекламу.
черга на кордоні

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах