Дешеві авіаквитки в Київ

Люблін - Київ

Київ - столиця України, економічний, політичний та туристичний центр. Дешево прилетіти у Київ з Польщі можна із Люблінського аеропорту. Ціни на авіаквитки тут стартують від 14 € в один бік. 

Із Любліна (Lublin airport) в Київ (Міжнародний аеропорт «Київ», Жуляни) та у зворотному напрямку (Київ-Люблін) двічі на тиждень здійснюються рейсові вильоти угорською лоукост-компанією Wizz Air.

Дешеві авіаквитки Люблін - Київ

Авіарейси у напрямку Люблін-Київ (LUZ – IEV) здійснюються двічі на тиждень - у понеділок та п’ятницю. Виліт з Любліна відбувається о 12:55 (за польським часом), а прибуття у Київ - о 15:10 (за київським часом).

Час польоту: 1 год 15 хв. Політ забезпечує угорський лоукост-перевізник Wizz Air.

Ціна: від 14 € в один бік. Квитки на рейс можна придбати он-лайн на веб-сайті Lublin airport чи Wizz Air або безпосередньо у касах аеропорту. Продаж квитків в касі починається за 3 години до вильоту рейсу.

Люблін - Київ

Дешеві авіаквитки Київ - Люблін

Авіарейси Київ - Люблін (IEV – LUZ) відбуваються два рази в тиждень - в понеділок та п’ятницю. Виліт з Києва здійснюється о 12:05 (за київським часом), прибуття у Люблін - о 12:25 (за польським часом).

Час польоту: 1 год 20 хв. Політ здійснює угорський лоукост-перевізник Wizz Air.

Ціна: від 14 € в одну сторону. Квитки на рейс можна придбати он-лайн на веб-сайті Lublin airport чи Wizz Air або безпосередньо у касах аеропорту. Продаж квитків в касі починається за 3 години до вильоту рейсу.

Київ - Люблін

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах