Інформація про польські візи

Євросоюз працює над запровадженням цифрових шенгенських віз

16 Червня 2023
шенген віза в польщу як подати документи 2023

Рада ЄС та Європейський парламент погодили правила онлайн-подання заявок на шенгенські візи та використання цифрових віз замість паспортних вклейок.

Подати заяву на національну польську візу тимчасово можна лише поштою

08 Грудня 2022
національна віза в польщу правила подачі 2022

Генеральне консульство Польщі у Львові змінює правила подачі документів на отримання національних віз у візовому центрі. Нововведення пов’язані зі складною ситуацією в Україні та екстреними відключеннями електроенергії.

Кільком категоріям українців дозволили оформляти візи безпосередньо в Польщі

31 Серпня 2022
як отримати національну польську візу

Українські водії, які працюють у сфері міжнародних вантажних перевезень, з 30 серпня можуть подавати заявки та отримувати польські національні візи безпосередньо на території цієї країни. Відповідне розпорядження видало МЗС Польщі.

У Львові відкриють візовий центр для видачі польських віз

24 Серпня 2022
візові центри польщі в україні

Надавати візові послуги для потреб Генконсульства буде зовнішній постачальник послуг TLS Kontakt Ukraina. Відкриття нового центру має покращити увесь процес подання заяви, зокрема скоротити час очікування на це подання. Візові документи можна буде відправ

Скільки коштує карта побиту та інші дозвільні документи в Польщі у 2022 році

05 Серпня 2022
карта побиту в польщі подорожчала вдвічі

З 29 липня у Польщі почали діяти нові ставки за виготовлення або заміну документа, що дає іноземцеві дозвіл на проживання (карта побиту), а також інших дозвільних документів, таких як проїзний документ іноземця, посвідчення особи іноземця та документ “зго

Мобільний додаток mObywatel у Польщі прирівняють до фізичної ID-картки. Будуть додаткові функції

03 Червня 2022
корисні мобільні додатки в польщі

Мобільний застосунок mObywatel, який у Польщі є аналогом української Дії, хочуть юридично прирівняти до пластикової ідентифікаційної картки. Це дасть можливість підтвердження особистих даних користувачів та вирішення різноманітних питань в режимі онлайн.

ППВА у Львові та двох інших містах тимчасово не приймають документи на польську візу

18 Січня 2022
подати документи на візу в польщу

З 13 січня ППВА у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді припинили приймати документи на польську візу на невизначений термін. Зараз заявники не можуть здійснити передоплату сервісного збору, а отже не можуть і подати свої візові анкети.

Запуск платної реєстрації на в’їзд до ЄС знову відтерміновують

03 Січня 2022
платна реєстрація на в'їзд до ЄС

Запуск електронної системи ETIAS для громадян третіх країн, з якими ЄС погодив безвізовий режим, вкотре переносять - цього разу на кінець 2022 року. Вже з початку нового року українські громадяни були б зобов’язані перед в’їздом до країн Євросоюзу проходи

Нові посвідчення особи в Польщі: замінити документи мусить понад 100 тисяч громадян

08 Листопада 2021
як отримати id-картку в польщі 2021

Від сьогодні, 8 листопада, громадяни Польщі можуть подавати заявки на отримання нових посвідчень особи (dowody osobiste). Окрім фотографії, посвідчення також міститиме два відбитки пальців та підпис свого власника.

Як подати документи на польську візу поштою: нові правила ППВА

16 Березня 2021
подати документи на польську візу через нову пошту

З 15 березня 2021 року правила подачі візових документів у форматі поштового відправлення дещо змінюються. Відтепер заявник зможе відправити пакет документів лише в один конкретний день, який система призначить автоматично.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах