Одяг

Дитячий одяг

Жіночий одяг

Чоловічий одяг

Поляки велику увагу приділяють моді. Якісне і стильне вбрання можна купити в Польщі в відомих магазинах за оптимальним цінами. Щодня в польських магазинах купляють дорослий та дитячий одяг не тільки поляки, а й здійснюють закупи в Польщі іноземці, особливо часто тут закупляються мешканці Східної Європи. Великий попит на одяг в Польщі пояснюється високою якістю виробів. Вітчизняні товари в Україні, Росії чи Білорусі, на жаль, гірші не тільки в якості, але й продаються за вищими цінами.

Одяг польського виробництва

Поляки давно не продають одяг, вироблений в Китаї, а експортують товари відомих брендів в Польщу, а також пропонують споживачеві одяг власного виробництва, який не поступається в якості та відчутті стилю.

Провідні закордонні доми моди випускають дорогі колекції, які не доступні звичайному споживачеві, але можна купити в Польщі аналоги новинок, які продаються за низькими цінами і є не менш стильними. В польських магазинах одяг виготовлений на зразок відомих моделей з колекцій Gucci, Versaсe, D &G, Armani, Fendi,Ferre.

Польські магазини одягу

Магазини одягу постійно оновлюють свій асортимент, тому залишок з колекції ви не побачите уже через місяць після початку розпродажу, бо товар під час закінчення літнього чи зимового сезону розпродується миттєво, так як знижка зростає до 75% за вибрану річ. Відомі європейські бренди одягу в Польщі, пропонують своїм клієнтам не тільки високого класу одяг, але й вироби нижньої білизни, панчішно-шкарпеткових вироби, спортивний одяг.

Польські магазину одягу, чоловічий одяг, жіночий одяг, ціни, акції , знижки

Магазини в Польщі постійно розвиваються, інвестуючи в існуючі марки, вдосконалюють колекції, обслуговування і надають багато цікавих та корисних послуг для своїх клієнтів. Якщо плануєте купити одяг в Польщі, то можна скористатися послугою TAX FREE, замовленням та доставкою через Інтернет, постійно відбуваються акції та знижки.

Покупки одягу в Польщі та їх переваги

Ще однією перевагою польського шопінгу є те, що більшість відомих магазинів розташовані в великих торгових центрах, куди варто поїхати в Польщі, щоб мати можливість зайти не в один магазин, а в кілька, поки не знайдете потрібний товар. Під час здійснення покупок можна зробити невелику перерву на каву чи перекусити в одному з гастрономічних закладів, які теж розташовані всередині.

Також крім магазинів одягу, в польських торгових центрах є магазини з побутовою технікою, супермаркети, магазини зі дитячими, господарськими чи спортивними товарами, розважальні центри для усієї сім'ї. 

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах