Торгові центри

Змініть звичну обстановку, проведіть вихідний день в Польщі. Прогуляйтесь вуличками міста та поєднайте приємні прогулянки із корисними покупками у торгових центрах, які є візитною карткою польських міст. Як результат економія коштів, хороший настрій  та можливість хоча б раз побувати закордоном.

Галереї Польщі

Галереї в Польщі налічують в собі від 50 до 400 магазинів. Серед них магазини з одягом та взуттям, спорттоварами, будівельними та ремонтними товарами, аптеки, косметичні та парфумерні магазини, господарськими товарами, книгарні та інші.

Галереї Польщі - торгові центри

фото: 193land.com

Також свої товари пропонують такі супермаркети як Tesco, Carrefour та інші, тож завітавши в Галерію ви матимете усе в одному місці. Якщо мета поїздки – закупити товар оптом для подальшого перепродажу або зробити покупки для себе і своєї сім'ї, то це найзручніші місця для шопінгу.

Польські торгові центри та їх особливості

Окрім магазинів, в польських торгових центрах розміщені заклади, які пропонують різноманітні послуги клієнтам. Покупці можуть не тільки купити в Польщі потрібні товари, але також завітати в салон краси, центр мобільного зв’язку чи скористатися фотопослугами.

Польські торгові центри та їх особливості, Торгові центри Польщі

фото ostarbeiter.vn.ua

План розташування магазинів в Галерії вказаний на рекламних щитах при вході, а також можна скористатись мобільною аплікацією, яка містить необхідну інформацію. Усі магазини розміщені в ряд, тож ви не заблукаєте і завжди зможете легко відшукати потрібний магазин. Інформацію про новинки та акції вивішують на вітринах і оголошують в кожному магазині, а також її можна почути в коридорах пасажу.

Дизайн польських торгових центрів 

Торговельні центри в Польщі побудовані у стилі хай-тек. В середині часто розміщені фонтани, багато лавок, де можна сісти і перепочити. Приємний настрій покупкам в Польщі додає музика, яку можна почути в кожному магазині. Для мам і татусів, котрі прийшли в Галерію з дітьми створені спеціальні ігрові майданчики, де вони можуть залишити своїх дітей під пильним оком працівників Галерії.

Також, роблячи покупки в Польщі, в торгових центрах ви можете перерватись на чашечку кави, оскільки в Галеріях знаходиться безліч кав'ярень або ж перекусити в одному з гастрономічних закладів, де можна замовити практично все, починаючи від фаст фуду і закінчуючи домашнім ситним обідом.

Торгові центри Польща: зручність та комфорт

Усі Галерії в Польщі мають зручне розташування. Туди дуже легко дійти або ж можна сісти на один з багатьох автобусів чи трамваїв, які часто курсують  в сторону торгового центру. Для клієнтів, які приїхали власним авто створений великий безкоштовний паркінг. 

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах