Współpraca

VSETUTPL to portal dla obywateli Ukrainy, Białorusi, Litwy oraz Rosji o polskim stylu życia. Dla naszych czytelników przygotowujemy materiały na różne aktualne tematy dotyczące pracy, studiów, zakupów oraz wypoczynku w Polsce. 

Pomysłem na stworzenie naszej platformy było rosnące zainteresowanie odpowiednią informacją wśród mieszkańców sąsiednich państw oraz brak dokładnych i aktualnych danych w języku ukraińskim i rosyjskim. Trafić na naszą stronę internetową jest bardzo łatwo, ponieważ jesteśmy na pierwszych pozycjach w wynikach wyszukiwania informacji w Google według różnych haseł dotyczących zakupów oraz innych sfer życia w Polsce.

Naszym polskim partnerom oferujemy możliwość podania oraz stałej aktualizacji dokładnej informacji o ich działalności, w tym o promocjach, rabatach i wszystkim, co zachęci jak największą ilość klientów ze Wschodu. Współpraca z platformą informacyjno-reklamową VSETUTPL pozwala wejść na wschodni rynek i dotrzeć do klientów z grupy docelowej. Użytkownicy natomiast mają pewność, że trafią do europejskich fachowców, świadczących usługi na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z platformą VSETUTPL. Nasz wspólny cel - zachęcić klientów z  Ukrainy, Białorusi, Litwy oraz Rosji do skorzystania z usług Państwa marki/firmy. 

Zapraszamy do współpracy z platformą VSETUTPL i prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny

biurovsetut@gmail.com

tel 570 044 416

 

al. Tadeusza Rejtana 67,

35326, Rzeszów

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах