Корисна інформація

Тест на коронавірус хочуть зробити обов’язковим для перетину кордону з ЄС

26 Січня 2021
перетин кордону з польщею під час карантину

Одним із основних нововведень, які запропонувала вчора ЄК, є обов’язкова здача діагностичного тесту на коронавірус для всіх, хто подорожує до Євросоюзу з території третіх держав.

В Польщі запрацював новий продуктовий онлайн-магазин Barbora.pl

25 Січня 2021
онлайн-магазини продуктів з доставкою додому в польщі

В Польщі запрацював новий інтернет-магазин Barbora.pl, в якому можна замовити продукти харчування, побутові товари та косметичні засоби з доставкою додому. Онлайн-крамниця належить до литовської групи Maxima Grupe, яка також є власницею мережі магазинів S

Польща скасовує 10-денний карантин для тих, хто отримає негативний тест на коронавірус

23 Січня 2021
карантин в польщі для українців 2021

З 23 січня в Польщі змінюються правила проходження 10-денного карантину. Про це йдеться у розпорядженні Ради Міністрів Польщі, виданому 22 січня 2021 року.

Правила дорожнього руху в Польщі: що зміниться в 2021 році

22 Січня 2021
актуальні правила дорожнього руху в польщі 2021

Польський Сейм проголосував за внесення змін до так званого Дорожнього кодексу, що регулює законодавство у сфері безпеки дорожнього руху в Польщі. Вже невдовзі пішоходам нададуть абсолютну перевагу під час перетину дороги у дозволених місцях...

Власники торгових центрів хочуть подати до суду через локдаун в Польщі

21 Січня 2021
карантинні обмеження в польщі 2021

До бунту підприємців, що розпочався у Польщі разом з новим роком, приєднують власники торгових центрів. На їхню думку, продовження карантинних обмежень в країні має сумнівні юридичні підстави, а отже підприємці повинні дати правову відсіч державі.

На польських дорогах з’являться нові фоторадари

20 Січня 2021
автоінспекція на дорогах польщі

Головна інспекція автомобільного транспорту в Польщі оголосила тендер на закупівлю та доставку нових фоторадарів для польських доріг. Спеціальне обладнання планують встановити на 30 найбільш небезпечних перехрестях в 18-ти містах Польщі.

Carrefour знижує ціни навіть на 90% на один тип товарів у Польщі

20 Січня 2021
акції та знижки в польських магазинах

Мережа продуктових супермаркетів Carrefour запускає в Польщі соціальну акцію “Стоп марнуванню харчів”. За задумом компанії, ціни на товари з коротким терміном придатності будуть в декілька разів нижчими, ніж на звичайні продукти.

На півдні Польщі відкриється ще один магазин марки Primark

19 Січня 2021
магазини прімарк в польщі і європі

У серпні 2020 році ірландська торгова марка одягу, взуття та аксесуарів Primark увійшла на польський ринок. Перший магазин мережі з’явився у варшавському торговому центрі Галерія Млоціни (Galeria Młociny).

Бунт польських підприємців: до акції долучаються батьки школярів

18 Січня 2021
карантинні обмеження в польщі 2021

В Польщі набирає обертів бунт підприємців, які попри карантинні обмеження відкривають свої бізнеси по всій країні. Йдеться насамперед про власників готелів та ресторанів, а також нічних клубів, розважальних центрів, гірськолижних курортів та спортзалів.

Коли відновлять курсування поїзда Інтерсіті Київ-Перемишль?

18 Січня 2021
поїзд інтерсіті київ-львів-перемишль 2021

Залізничний перевізник звернувся до Міністерства інфраструктури України з проханням посприяти відновленню руху швидкісних поїздів Інтерсіті на маршруті Київ-Перемишль.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах