Корисна інформація

"Укрзалізниця" запустить ще один пасажирський поїзд до Польщі

22 Лютого 2017
поїздом до польщі, як дешево доїхати в польщу

"Укрзалізниця" спільно з польськими партнерами планує запуск ще одного залізничного маршруту до Польщі. За планом, вже з літа 2017 року нове міжнародне залізничне сполучення проходитиме або через Ковель, Холм і Люблін, або через Ковель і Дорогуськ.

Польща перейде на сучасні електроавтобуси - до 2021 їх буде більше тисячі

21 Лютого 2017
електроавтобуси в польщі

В межах урядової програми "Електроавтобус" (E-bus) запровадять екосистему, що сприятиме створенню в Польщі ринку електричних автобусів вартістю близько 2,5 млрд злотих на рік, і як наслідок, появі 5 тисяч нових робочих місць.

До Варшави невдовзі вестиме швидкісна автодорога

20 Лютого 2017
дороги польщі, як доїхати до варшави

У Польщі розпочали будівництво швидкісної дороги S17 (Люблін - Варшава) на відрізку Курув–Скрудкі. Автобан планують повністю побудувати до 2019 року, витративши на це 3,2 млрд злотих. Коли будівництво завершиться, доїзд до Варшави стане набагато швидшим.

У Польщі з’явиться надсучасний електрокар власного виробництва

17 Лютого 2017
авто з польщі

За прогнозами, батарею автомобіля до 90 відсотків можна буде зарядити лише за 15 (!) хвилин, а такий заряд дозволить авто в умовах міського руху подолати більше 150 кілометрів! Відстань у сто кілометрів обійдеться власнику такої машини лише у 6 злотих.

Нова купюра номіналом 500 злотих створює полякам додаткові незручності

13 Лютого 2017
польський злотий, польська валюта, обмін валют

Банкомати та термінали-вплатомати ще не пристосовані до використання банкноти, спеціальні машинки для рахування грошей її не розпізнають, а продавці в магазинах чи кіосках можуть відмовитись прийняти таку купюру.

Сьогодні в Польщі ввели в обіг нову купюру

10 Лютого 2017

Сьогодні, 10 лютого, в Польщі ввели в обіг купюру номіналом 500 злотих, що стала продовженням серії банкнот «Польські правителі». На новій банкноті зображений Ян ІІІ Собеський.

Поляки знайшли ефективний метод боротьби зі смогом

10 Лютого 2017

Одним з найефективніших методів у боротьбі із значним забрудненням повітря, особливо у великих містах, може стати сама природа. Мова йде про створення у містах Польщі так званих вертикальних лісів, що розміщуватимуться на фасадах будинків.

PolskiBus оголошує весняну акцію. Подорожуй за 1 злотий вже з квітня!

09 Лютого 2017
дешеві квитки в європу, polski bus

З приходом довгоочікуваної весни подорожувати Польщею та Європою з PolskiBus стане ще дешевше. Відомий польський перевізник оголосив, що з квітня по кінець травня 2017 року суттєво знижує ціни на квитки – придбати їх можна за нечувано низькою ціною – про

Злотий росте і відвойовує свої позиції на міжнародному ринку валют

03 Лютого 2017
польський злотий, курс валют в польщі

Станом на п'ятницю, 3 лютого, одному євро відповідає 4,31 злотих, за долар потрібно віддати 3,99 зл, франк – 4,03 зл. Фунт на фінансовому ринку коштує 5,01 злотих.

В Польщі створили найбільший сніговий лабіринт в світі

02 Лютого 2017
гірськолижні курорти польщі, відпочинок в польщі

Найбільшим в світі сніговим лабіринтом віднедавна може похвалитися найвідоміший центр гірськолижних розваг Польщі – Закопане. Над втіленням проекту місяць працювали 15 майстрів, а для створення снігового шедевру використали 3 мільйони літрів води.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana , 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах