IKEA каталог

ІКЕЯ (IKEA) для багатьох людей у всьому світі вже давно перестала бути просто назвою мережі магазинів товарів для дому. ІКЕА для мільйонів людей стала стилем життя та побуту. Товари IKEA продаються у 27 країнах світу, але популярність їх є набагато ширшою та глобальнішою. Наприклад, офіційні магазини IKEA в Україні поки що відсутні, але товари ІКЕА набирають все більшої популярності і їх можна придбати в різних мережевих магазинах IKEA в Києві, Львові, Харкові, Одесі та інших містах. Також популярно купувати в  інтернет-магазинах IKEA, що займаються доставкою товарів з IKEA у Польщі. Всі, хто хоч колись користувався товарами ІКЕА, закохуються в асортимент товарів цієї шведської компанії назавжди. Політика компанії передбачає постійну зміну та оновлення колекцій товарів IKEA згідно нових тенденцій та розвитку дизайну у світі, тому кожного року в магазинах IKEA з'являється до 10 лімітованих серій товарів різних напрямків.

Каталоги  IKEA 

икеа IKEA каталог

Сайт IKEA є одночасно і зручним каталогом, і інтернет-магазином товарів компанії. Зручна і зрозуміла  побудова сайту дозволяє споживачам легко знайти та вибрати потрібні товари, одночасно переглянувши цікаві дизайнерські рішення по їх використанню. Товари ІКЕА в кожній категорії мають широку гаму рішень: від класичного стилю до хай-теку та неординарних дизайнерських пропозицій.

Каталог товарів IKEA на сайті компанії

Якщо говорити про каталог товарів IKEA як про повний список товарів та рішень, то, мабуть, сайт ІКЕА буде саме тим варіантом, який найбільш відповідатиме цьому визначенню. На сайті представлені всі можливі товари ІКЕА, наявні у магазинах певної країни. Функціонал сайту IKEA дозволяє зручно вибирати та сортувати товари за багатьма критеріями та одночасно переглядати готові дизайнерські рішення з використанням товарів ІКЕЯ(IKEA).

икея (IKEA) каталог

Розглянемо приклад використання польського сайту IKEA як каталогу готових дизайнерських рішень. Зайшовши на польський сайт IKEA, ми завжди побачимо багато яскравих картинок, всі вони показують варіанти та можливості використання товарів IKEA для облаштування комфортної атмосфери в побуті чи на роботі. Всі назви категорій та картинки є клікабельні: ведуть вас на нові сторінки сайту, де можна побачити набагато більше можливостей товарів IKEA та вибрати і придбати речі, які вам сподобались.

Каталог товарів IKEA в розділі «НОВИНКИ» (NOWOSCI)

ікея (IKEA) каталог

У цьому розділі можна знайти всі новинки товарів IKEA, які тільки недавно надійшли до магазинів і, можливо, ще не потрапили до друкованих каталогів IKEA. Окрім того, що одиниці можна просто листати і переглядати, ліворуч доступне ще додаткове меня для сортування видів продукції. Коли ви вибрали потрібну вам річ, ви можете перейти безпосередньо на сторінку товару, де можна буде вибрати артикул (який буде необхідний для замовлення товарів IKEA в Україну) та побачити характеристики покупки.

Каталог IKEA в розділі «ПРИМІЩЕННЯ» (POMIESZCZENIA) 

ікеа (IKEA) меблі

У категорії приміщення каталог товарів IKEA поділяється ще на вісім інших каталогів згідно з призначенням приміщень вашої оселі. Але це ще не все – кожна така підкатегорія також поділяється на інші розділи каталогу товарів, що використовуються в тих чи інших приміщеннях. Це, мабуть, найбільший розділ сайту як каталогу товарів IKEA, тому що кожна група товарів має ще свій окремий поділ за певними характеристиками чи відповідностями. Якщо скласти список доступного на сайті поділу, то отримаємо наступні групи товарів IKEA:

Кухня та побутова техніка

 • Меблі для кухні IKEA
 • Елементи кухонних меблів IKEA
 • Товари для кухні IKEA
 • Сантехніка IKEA
 • Побутова техніка IKEA
 • Інші товари для кухні

Меблі IKEA до спальні та вітальні

 • Ліжка IKEA
 • Матраси IKEA 
 • Шафи та гардероби  IKEA
 • Освітлення для спальні  IKEA
 • Текстиль  IKEA
 • Дзеркала  IKEA
 • Дивани та крісла  IKEA
 • Столи та столики  IKEA

Меблі   IKEA для дітей

 • IKEA для немовлят
 • IKEA  для дітей 3-7 років
 • IKEA для дітей 8-12 років
 • Меблі  IKEA системи STUVA
 • Меблі  IKEA  для зберігання

IKEA для ванних кімнат

 • Меблі   IKEA  до ванних кімнат
 • Аксесуари  IKEA до ванни
 • Сантехніка  IKEA
 • Освітлення  IKEA

Меблі ІКЕА до їдальні

 • Столи IKEA
 • Стільці ІКЕА
 • Комплекти столів і стільців IKEA
 • Меблі для зберігання ІКЕА
 • Крісла до бару IKEA

Меблі та аксесуари для саду та балкону ІКЕА

 • Садові меблі IKEA
 • Подушки ІКЕА
 • Освітлення для саду IKEA
 • Парасолі ІКЕА
 • Рослини IKEA
 • Грилі ІКЕА

Домашній офіс та меблі для офісу IKEA

 • Офісні меблі та столи IKEA
 • Офісні крісла ІКЕА
 • Освітлення ІКЕА для офісу
 • Тумби та шафи IKEA для офісу
 • Аксесуари та різне для офісу

В свою чергу усі ці підкатегорії ще поділяються на різні розділи товарів ІКЕА. Знайти потрібний товар на сайті IKEA досить легко і просто, навіть якщо ви не знаєте польської мови, то можна скористатися можливістю автоматичного перекладу в браузері.  Кожен товар має свою сторінку, де можна прочитати детальні характеристики та вибрати потрібні розміри.

Каталог товарів ІКЕА в розділі «ТОВАРИ» (PRODUKTY)

У розділі «Товари» на веб-сайті ІКЕА ви можете переглянути всі товари, доступні в магазинах ІКЕА в Польщі відповідно до різних категорій. Зокрема, на цій сторінці ви маєте можливість оглянути декілька різних моделей виробів ІКЕА для дому та офісу. Якщо вас цікавить купівля дерев’яних, кухонних та м’яких меблів, посуду, освітлення, постілі та матраців, товарів для оздоблення дитячих кімнат та різноманітних декорацій ІКЕА в Польщі, ви знайдете відповідні моделі саме на цій сторінці веб-сайту ІКЕА.

ікея IKEA товари

Щоб переглянути доступні в Польщі товари ІКЕА, вам потрібно вибрати відповідний продукт. Наприклад, якщо вас цікавить купівля кухонних меблів в ІКЕА в Польщі, перегляньте категорії Blaty (Стільниці), Krzesła (Крісла), Stoły (Столи), Szafki kuchenne (Кухонні шафки) та інше. На сторінці кожної з категорій ви знайдете різні моделі конкретної групи товарів і ціни на них. 

Також зверніть увагу, що кожна із категорій товарів містить свої підкатегорії, наприклад, категорія «Meble dla dzieci» (Меблі для дітей) поділяється на підкатегорії «Małe dziecko» (Мала дитина), «Dzieci 3-7 lat» (Діти 3-7 років), «Dzieci 8-12 lat» (Діти 8-12 років), «Serie» (Серії). Поділ на підкатегорії зазвичай висвітлюється згори на сторінці каталогу ІКЕА. Окрім цього, на веб-сайті ІКЕА в Польщі є безліч інших поділів на категорії товарів, зокрема, поділ відповідно до ключових слів. 

Каталог товарів ІКЕА в розділі «НАТХНЕННЯ» (INSPIRACJE)

Розділ «Натхнення» веб-сайту ІКЕА в Польщі є своєрідним блогом, де відвідувачі можуть знайти поради щодо оздоблення власного дому за допомогою товарів ІКЕА. Тут опубліковані матеріали про облаштування різного типу помешкань та кімнат, виготовлення декорацій, правильного освітлення будинку тощо. Аби знайти публікацію на тему, яка вас найбільше цікавить, достатньо відфільтрувати всі статті відповідно до різних ключових слів, наприклад, «Kuchnia» (Кухня), «Jadalnіе» (Їдальні), «Pokój dziecięcy» (Дитяча кімната) та багато інших. Цей розділ є корисним для тих, хто шукає натхнення у роботах професійних дизайнерів та любить переглядати зображення різних варіантів облаштування інтер’єру.

каталог ікеа IKEA

Друковані каталоги IKEA

На офіційному веб-сайті IKEA в Польщі є електронна версія друкованого каталогу товарів ІКЕА. Цей каталог зазвичай випускають на цілий рік і його можна знайти у кожному гіпермаркеті ІКЕА в Польщі.

У друкованому каталозі товарів IKEA в Польщі ви знайдете безліч можливих варіантів облаштування інтер’єру вашого дому чи офісу відповідно до найновіших тенденцій у світі дизайну. В друкованому каталозі популярного шведського бренду ІКЕА представлено як окремі товари, так і повністю продумані дизайнерські рішення щодо оздоблення кухонь, віталень, спальних, ванних та дитячих кімнат тощо. Електронна версія друкованого каталогу ІКЕА взаємодіє з читачем, пропонуючи йому не лише зображення, але й аудіо- та відеоматеріали.

На цій сторінці нашого веб-порталу ви можете переглянути найновіші друковані каталоги IKEA, а також версії за попередні роки. Товари, представлені в них, є актуальними і продаються у будь-якому магазині ІКЕА в Польщі.

Каталог товарів IKEA Family

икеа IKEA каталог мебели каталог икеа икея мебель

Родинна домівка - це місце, в якому кожен з нас провів найяскравіші моменти не лише свого дитинства, але й усього життя. Це місце, куди завжди хочеться повернутись. Ми любимо дім, в якому виросли, адже він завжди асоціюється із теплом та затишком. Атмосферу справжнього затишного дому творить не лише любов близьких та рідних нам людей. По-справжньому сімейний дім - це також зручний, красивий та продуманий до дрібниць інтер'єр, створений із меблів та аксесуарів шведського бренду ІКЕА.

В каталозі IKEA Family ви знайдете всі необхідні товари для дому та сім'ї, актуальні у різні пори року. Цей каталог видається на один або два сезони і відрізняється від звичайного каталогу ІКЕА тим, що випускається у форматі журналу. Тут, окрім асортименту товарів ІКЕА, є також безліч статей на різні теми, що стосуються дому, побуту та ведення господарства. Прочитавши їх, ви дізнаєтесь більше про правила в дизайні інтер'єрів, про різні стилі дизайну, а також про те, як самостійно виготовляти декорації для дому із речей, які ви вже давно не використовуєте, але й не викидаєте.

Варто окремо виділити особливу якість зображень, надрукованих у каталозі IKEA Family. Картинки готових, продуманих інтер'єрів виглядають настільки привабливо, що хочеться створити одразу декілька аналогічних копій у себе вдома. 

Каталог ІКЕА "Ванні кімнати" (Łazienki)

ікея меблі

Бренд ІКЕА пропонує вирішення будь-яких квартирних питань, зокрема і тих, які виникають під час облаштування ванної кімнати. У каталозі IKEA "Ванні кімнати" ви знайдете всі необхідні товари для вбиралень, а саме крани і змішувачі, шафки, полички, дзеркала, дозатори для мила чи інших косметичних засобів, різноманітні гачки для вішання білизни, рушники, сушарки, кошики для брудних речей, прасувальні дошки та багато іншого. Тут, як і в інших каталогах ІКЕА, є безліч якісних та цікавих зображень із товарами ІКЕА в Польщі. Після перегляду каталогу для ванних кімнат IKEA у вас з'явиться безліч свіжих та оригінальних ідей щодо облаштування цього простору у вашій квартирі.

Каталог IKEA "Кухні" (Kuchnie)

ікея каталог

Кухня, як і будь-яка інша кімната у вашому домі, повинна бути не лише затишною, але й функціональною та практичною. Дуже важливо правильно організувати простір вашої кухні, аби там було і зручно готувати, і приємно смакувати приготовані страви. Із кухонними меблями та приладдям від ІКЕА ви станете справжнім шеф-кухарем і зможете щодня дивувати ваших рідних та друзів чимось смачненьким у красиво оздобленій кухні.

Каталог ІКЕА "Кухні" містить безліч корисних порад та цікавих варіантів облаштування цієї кімнати. Тут показані як окремі моделі різних товарів для кухонь, так і готові інтер'єри, прикрашені оригінальними та практичними кухонними меблями ІКЕА в Польщі. Кухонні меблі IKEA - це практичність, функціональність, сучасний дизайн та легкість в обслуговуванні та прибиранні. Із кухонними меблями ІКЕА ви можете облаштувати інтер'єр вашої кухні в абсолютно різних стилях - ретро, класика, модернізм  та футуризм. Натхнення шукайте в каталозі ІКЕА "Кухні".

Каталог ІКЕА "Шафи" (Szafy)

ікеа меблі

Оригінальні та сучасні - саме так можна описати шафи, виготовлені шведським брендом ІКЕА. Популярна у всьому світі марка вже безліч років виготовляє не лише дерев'яні шафи, але й компактні шафки та полички, які можна з легкістю складати для економії місця у вашому домі. Безліч людей обирає товари ІКЕА саме через їхню практичність та продуманість. Адже хто з нас не мріяв про шафу, яка займатиме якнайменше місця, але вміщатиме всі наші речі?

В каталозі ІКЕА "Шафи" ви знайдете відповідний товар як великих, так і середніх та малих розмірів. Оскільки IKEA дбає про потреби різних клієнтів, асортимент шаф бренду вражає різноманіттям. Ви можете обирати шафу ІКЕА не лише за дизайном чи розміром, але й також за кольором, який більше пасуватиме до вашого інтер'єру. У каталозі IKEA "Шафи" описані також можливості доставки товарів, куплених в гіпермаркетах ІКЕА в Польщі.  

Каталог ІКЕА "Ідеї для твоєї фірми" (Pomysły i inspiracje dla twojej firmy)

IKEA икеа для офісу

Якщо ви плануєте відкрити власну фірму і роздумуєте над інтер'єром майбутнього офісу, або ж ви щасливий власник невеличкого кафе і прагнете розширити свій бізнес, реалізувати навіть найбільш сміливі ідеї вам допоможе популярна шведська марка ІКЕА.

Оскільки товари ІКЕА є доволі універсальними, їх можна використовувати не лише в домашньому побуті, але й для правильної організації робочого простору. Для цього IKEA створила окремий каталог з товарами для полегшення робочого процесу та приємного проведення часу в зручному офісі. Каталог ІКЕА "Ідеї для твоєї фірми" переповнений цікавими зображеннями, які обов'язково надихнуть вас на створення справді зручного та затишного інтер'єру в офісі, кафе, коворкінгу тощо. Тут ви знайдете зручні крісла, столи, освітлення, декорації, посуд, квіти, різноманітні кошики, шафки, полички та багато іншого. Обов'язково перегляньте каталог IKEA, якщо мрієте організувати затишну та приємну атмосферу в офісі за допомогою товарів ІКЕА.  

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах