Побутова хімія

Українські, російські та білоруські покупці, які приїжджають, щоб купити побутову хімію в Польщі найчастіше кладуть до своїх кошиків пральні порошки, а також допоміжні засоби, що використовуються для прання. Коробками їх перевозять в Східну Європу, де вітчизняні товари не зрівняти за якістю з польською побутовою хімією. Окрім засобів для прання, активно розкуповують різноманітні продукти для миття посуду, засоби для миття вікон, меблів, все для кухні та ванни.

Серед товарів побутової хімії також можна знайти освіжувачі повітря, зубні пасти, рідини для полоскання ротової порожнини, дезодоранти та інші засоби догляду за тілом.

Побутова хімія з Європи

Часто продукти побутової хімії можна купити в таких супермаркетах, як Biedronka або ж в косметичних мережах магазинів Rossmann. Господині надають перевагу товарам відомих європейських брендів. Серед них Tide, Ariel, Lenor, OXI, Persil, а також високоякісна побутова хімія польського виробництва. Також можна купити в Польщі засоби для чищення більших приміщень, наприклад офісів чи ресторанів. Польські магазини пропонують широкий асортимент товарів побутової хімії спеціального призначення.

побутова хімія з Польщі, купити побутову хімію в Польщі

Європейські виробники постійно змінюють існуючі товари побутової хімії, вдосконалюючи їх та впроваджуючи нові тенденції в вигляд упакування та композицію ароматів. Також на польський ринок впроваджують абсолютно нові продукти. Поєднання сучасних технологій з кращими вітчизняними і зарубіжними сировинами дозволили отримати продукцію з відмінними властивостями.

Польські магазини побутової хімії

Купивши одного разу побутову хімію в польських магазинах, ви пересвідчитесь, що варто купити в Польщі один європейський засіб для чищення, ніж кілька дешевих, в якості яких ви не впевнені. Те саме стосується продуктів для особистої гігієни.

Польські магазини побутової хімії пропонують своїм клієнтам консультації щодо ефективного використання товарів, які допоможуть забезпечити оптимізацію витрат на дотримання чистоти. Постійно збільшуючи асортимент продукції, виробники побутової хімії в Польщі створили широку і комплексну пропозицію, в якій як великі, так і дрібні оптовики обов'язково знайдуть відповідний товар для себе.

Побутова хімія ціни

Слідкуючи за оновленнями та акціями, які організовують польські мережі можна купити 2 продукти за ціною одного. Та незважаючи на період акційних знижок, ціни на товари в Польщі доступні для кожного.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах