Покупки в Польщі, TAX FREE

Польська мережа аптек та побутової хімії Hebe відкрила інтернет-магазин

19 Липня 2019
інтернет-магазин hebe.pl

Як працює інтернет магазин hebe.pl? Польська мережа аптек та магазинів, що спеціалізуються на продажі побутової хімії та товарів по догляду собою Hebe. Інтернетмагазини в Польщі. Польські інтернет-магазини. Онлайн-шопінг в Польщі. Покупки в Польщі онлайн.

На шопінг в Польщі у 2019 році українці вже витратили майже 2 мільярди злотих

03 Липня 2019
шопінг в Польщі 2019

На що і скільки грошей витрачають українці в магазинах Польщі. Скільки грошей витрачають українці на шопінгу в Польщі? Що найчастіше купують українці в Польщі? Покупки в Польщі. Шопінг в Польщі. Магазини в Польщі. Tax Free в Польщі.

На морських курортах Польщі супермаркети Biedronka працюватимуть цілодобово

01 Липня 2019
Biedronka в Польщі

Супермаркети Biedronka в курортних містах Польщі. Супермаркети Biedronka на польській Балтиці. Де купувати продукти на морських курортах Польщі. Графік роботи супермаркетів Biedronka в Польщі. Морські курорти Польщі. Biedronka в Польщі.

Мережа супермаркетів Biedronka запрошує українців на роботу

25 Червня 2019
Biedronka запрошує українців на роботу

Biedronka шукає працівників з України. Робота в супермаркетах Biedronka для українців. Реклама Biedronka українською мовою. Як влаштуватись на роботу в Biedronka в Польщі українцям. Супермаркети Biedronka в Польщі: робота для українців. Робота в Польщі.

Ціни на продукти в Польщі одні з найнижчих в Європі

24 Червня 2019
Ціни на продукти в Польщі

Ціни на продукти в Польщі - найнижчі в ЄС. Скільки коштують продукти в Польщі. Які ціни на продукти в Польщі. Де вигідніше купувати продукти в Польщі. Де найдешевші ціни на продукти в Європі. Польські продукти: де і за скільки купити. Шопінг в Польщі.

Tesco закриває ще чотири своїх магазини в Польщі

31 Травня 2019
Tesco в Польщі

Перелік адрес, де закривають супермаркети Tesco в Польщі в 2019 році. Чому закривають супермаркети Tesco в Польщі. Покупки в Польщі. Одна з найбільш популярних мереж супермаркетів у Польщі оголосила про закриття декількох своїх супермаркетів.

Графік роботи супермаркетів у Польщі під час Великодніх свят 2019

09 Квітня 2019
Графік роботи супермаркетів в Польщі

Як працюватимуть супермаркети в Польщі під час Великодніх свят 2019. Графік роботи супермаркетів в Польщі у Велику (Передвеликодню) суботу 2019. Заборона торгівлі в Польщі на Великдень 2019. Вихідні в Польщі на Пасху 2019. Великодні вихідні в Польщі 2019.

Імпортні ліки з Польщі

20 Березня 2019
Ліки з Польщі

Доставка ліків з Польщі в Україну. В Польщі ризик купити підроблений препарат значно нижчий, аніж в Україні, тож ви зможете не лише придбати якісний і сертифікований товар, а й заощадити подекуди значну суму грошей. Іноді різниця в ціні на той самий препа

В Польщі розглядають можливість відміни заборони торгівлі по неділях

13 Березня 2019
Заборона торгівлі в неділю в Польщі

Чи скасують в Польщі заборону торгівлі в неділю. Заборона торгівлі в неділю в Польщі у 2019 році. Положення про заборону торгівлі в неділю в Польщі хочуть скасувати. Польські підприємці проти заборони торгівлі в неділю. Заборону торгівлі відмінять?

Популярна мережа супермаркетів в Польщі закриває декілька магазинів: перелік адрес

15 Лютого 2019
Популярна мережа супермаркетів в Польщі

Польська мережа супермаркетів закриває вісім своїх магазинів по всій Польщі. Перелік адрес, де закривають супермаркети Piotr i Paweł в Польщі на початку 2019 року. Чому закривають супермаркети Piotr i Paweł в Польщі. Покупки в Польщі.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах