Корисно знати

Черги на кордоні Польщі зранку 18 січня 2017 року

18 Січня 2017
черги на кордоні

Ранок середи 18 січня 2017 року на камерах онлайн з кордону потішив відсутністю черг на кордоні. Черга перед кордоном до Польщі є тільки на митному переході Ягодин-Дорогуск. Усі решту веб камери онлайн транслюють пусті дороги перед кордоном до Польщі стан

Візові центри та консульства Польщі в Україні та Консульства України в Польщі (оновлено 17.01.2017)

17 Січня 2017

Дипломатичні представництва та Пункти Прийому Візових Анкет Республіки Польща в Україні та Консульства України в Польщі. Адреси посольства(консульства) Польщі в Києві, Луцьку, Львові, Одесі,Харкові та інших містах України

Польські урядовці розробляють план боротьби зі смогом

17 Січня 2017
смог в польщі

Урядовці пропонують боротись із забрудненням повітря в Польщі різними способами, зокрема, посиливши контроль над спалюванням вугілля, а також зобов'язавши всіх міняти старі печі та котли на більш екологічні.

Групу поляків затримали за махінації із вживаними авто в Польщі

17 Січня 2017
б/у авто з польщі і європи

Центральне слідче бюро поліції в Польщі затримало шістьох чоловіків, серед них - власники комісійного автомагазину і діагностичної станції, яких підозрюють у підробці документів та у продажі автомобілів за завищеними цінами.

Черги на кордоні Польщі станом на 8-00 17 січня 2017 року

17 Січня 2017
веб камери онлайн черги на кордоні

Станом на ранок вівторка 17 січня черги на кордоні Польщі були на всіх митних переходах. Найгірша ситуація з чергами на кордоні була перед пунктами пропуску Рава Руська-Гребенне та Краківець-Корчова. На інших пунктах пропуску черга до Польщі була не велик

Польські кантори штрафуватимуть за махінації з курсом

16 Січня 2017
Обмін валют в Польщі , Курс злотого в Польщі

Голова Управління у справах конкуренції та захисту прав споживачів порушив справу проти двох підприємців, що володіють провідними бюро обміну (канторами) в Польщі. Розлідування розпочато на підставі обвинувачень від Народного Банку Польського.

Allegro змінює правила користування сайтом

16 Січня 2017
аллегро пл сайт

Великі зміни очікують на всіх користувачів інтернет-сервісу закупів в Польщі Allegro. З 25 січня зміниться система коментування транзакцій. А вже з вівторка, 17 січня, на один пункт збільшиться список товарів, які не можна продавати через цей веб-сайт.

Контрабанда на українсько-польському кордоні

13 Січня 2017
контрабанда сигарет на українсько-польському кордоні

Ми вирішили озирнутися на 2016 рік та приготували для вас підбірку найцікавіших та наймасштабніших спроб перевезення заборонених товарів через кордон з Польщею.

Вирішення проблеми зі смогом в Польщі може вплинути на деяких водіїв

13 Січня 2017
б/у авто в Польщі

Польський Сейм розглядає депутатський законопроект, що дозволятиме владі міст, де проживає понад 200 тисяч осіб, встановлювати зони обмеження або ж повної заборони руху для тих авто, що викидають у повітря більше газів, ніж передбачають норми.

В Польщі судитимуть за хабарництво у відомих супермаркетах

12 Січня 2017
корупція в польщі

У вроцлавському окружному суді розпочався процес проти 25 осіб, звинувачених в корупції у декількох відомих торгових мережах Польщі. Серед обвинувачених є ті, хто давав хабарі, а також ті, хто їх приймав.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana , 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах