Корисно знати

На польських дорогах з’явиться більше фоторадарів

19 Жовтня 2021
фоторадари на дорогах польщі

Дорожні інспектори помітили позитивний ефект від встановлення на польських дорогах фоторадарів, тож готуються до збільшення їхньої кількості по всій території Польщі.

Lidl відкриє свої супермаркети в Україні

18 Жовтня 2021

Німецька компанія Schwarz Group, яка є власником мереж супермаркетів Lidl та Kaufland, зацікавлена у виході на український ринок торгівлі. В Україні фірма планує відкрити саме супермаркети Lidl.

Відповідальність за нелегальне працевлаштування в Польщі повністю перекладуть на роботодавця

15 Жовтня 2021
покарання за нелегальну роботу в польщі 2021

Зарплати “нелегальних” працівників у Польщі звільнять від оподаткування, а всі можливі наслідки “чорної” роботи перекладуть на працедавця. Такі зміни польський уряд заклав у програмі Польський Лад.

Ініціатор заборони на недільну торгівлю в Польщі хоче скоротити графік роботи магазинів

14 Жовтня 2021
закупи в польщі в супермаркетах бедронка

Законопроект про посилення заборони на недільну торгівлю у Польщі досі перебуває на доопрацюванні, а головний ініціатор ідеї вже виступає з новими революційними пропозиціями для торговельного бізнесу.

Amazon запускає в Польщі послугу Prime: вартість та умови

12 Жовтня 2021
онлайн-магазини в польщі з доставкою додому

Аби наздогнати показники свого польського конкурента - у серпні 2021 року веб-сторінку Allegro відвідав 61% інтернет-користувачів - американська компанія запускає у Польщі послугу Amazon Prime. Вона стає доступною для польських користувачів вже від сьогод

Перший в Україні автобан вестиме до кордону з Польщею

11 Жовтня 2021
ремонт прикордонних доріг на львівщині 2021

У 2022 році український уряд планує взятись за будівництво першої повноцінної автомагістралі за прикладом німецьких автобанів. Маршрут пролягатиме від селища Краковець, що на кордоні з Польщею, через Броди до Рівного.

Де у Польщі найдешевша та найдорожча нерухомість

08 Жовтня 2021
нерухомість в польщі актуальні ціни 2021

У Польщі досі є регіони, де купівля помешкання вартістю менше 3 тисяч злотих за м2 не є чимось неймовірним. Там можна придбати будинок за такою ж ціною, як квартиру-кавалерку у столиці країни, стверджують експерти сервісу Expander.

Сенатори пропонують пом’якшити нещодавно змінений закон про заборону недільної торгівлі у Польщі

07 Жовтня 2021
які магазини працюють в неділю у польщі

Посилюючи торговельне законодавство, представники профспілок та депутати партії PiS хочуть боротися з роздрібними мережами, які одна за одною підписують угоди з поштовими операторами і, таким чином, обходять заборону на торгівлю у неділю.

Ремонт прикордонної дороги Рава-Руська – Червоноград призупинили через нестачу грошей

06 Жовтня 2021
ремонт прикордонних доріг на львівщині 2021

На Львівщині зупинився ремонт дороги Червоноград – Рава-Руська, яка веде до кордону з Польщею. Причиною підрядна організація Drog-Bud назвала те, що виділених в межах польського кредиту коштів виявилось замало. Фактична вартість ремонтних робіт є на 9 млн

Мережа з українськими товарами Foodex24 підкорює Польщу - відкрився перший офлайн-магазин

05 Жовтня 2021
де купити в польщі українські товари

Українська мережа Foodex24 вийшла на польський ринок торгівлі на початку пандемії. Тоді засновник компанії Владислав Савченко запустив онлайн-супермаркет, який пропонує доставку продуктів із власного складу по всій території Польщі.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах