Каталог

 «Оптом завжди дешевше», – це знає кожен з нас. У будь-якому супермаркеті вам запропонують 2 товари за ціною одного, привернуть вашу увагу покупкою 3 будь-яких одиниць за ціною 2 або подарують безкоштовно пробник в комплекті з чимось. Маркетинг – наука непроста, але вона міцно вкоренилась у життя кожної людини. Купівля товарів за оптовими цінами – це вигода для всіх. Покупець отримує бажаний товар за низькою ціною, а виробник набагато швидше продає виготовлену продукцію. Для підприємців метод гуртових покупок оптимальний, оскільки дозволяє в короткі терміни отримати хороший дохід. Усім добре відомо, що товари, привезені з країн ЄС, зокрема з Польщі, завжди користуються  попитом. Це й не дивно, адже вони дешевші та якісніші за вітчизняні. 

Оптова торгівля в Польщі

 Польські товари оптом

Особливо вигідно здійснювати оптові закупи в Польщі. Ціни на різні категорії товарів в Польщі – від продуктів до техніки – в більшості пересічних  магазинів нижчі від тих, які ми бачимо в Україні. А купівля польських товарів оптом – це найкращий шанс заощадити по максимуму і водночас придбати якісну і безпечну продукцію. Оптові покупки в Польщі можуть робити як бізнесмени і підприємці для подальшої реалізації товарів в Україні, так і кожен бажаючий зекономити. Деякі гуртівні ведуть також роздрібну торгівлю, чи пропонують своїм клієнтам дрібний гурт, щоправда, найбільш вигідну ціну все одно надають при купівлі тих чи інших товарів великими партіями. Якщо ви вирішили купувати товари в Польщi оптом, в першу чергу визначте, який сегмент буде вам цікавий. Можливо, вас зацікавлять оптові закупівлі побутової хімії, косметики або дитячого одягу, багато хто займається продажем побутової техніки, або ж ви плануєте покупку будівельних матеріалів. Після цього починайте пошуки безпосередньо виробника. Українцям досить вигідно здійснювати оптову торгівлю саме в Польщі (не в останню чергу через можливість оформити Такс-фрі та повернути суму податку на додану вартість (VAT)), бо багато різнопланових гуртівень міститься саме в прикордонній зоні, а конкретніше в радіусі 30-кілометрів від кордону, і відвідати їх українці можуть без потреби виготовляти візу, лише на підставі картки малого прикордонного руху МПР (MRG). Таке скупчення гуртівень в межах прикордонної зони пояснюється і вигодою для самих поляків, адже гарантує їм значний і стабільний товарообіг, а в результаті – хороший дохід. 

Польські продукти оптом

Представники торгівельної сфери купують в Польщі гуртом товари майже всіх категорій, це доволі зручно та економічно вигідно. Серед пересічних українців при купівлі оптом найпопулярнішими є, мабуть, є різноманітні продуктові товари. Найчастіше купують те, у чого довгий термін придатності і невибагливі умови зберігання. Крупи, цукор, сіль, борошно, сухі сніданки, спеції, консервація, чай, кава – ці продукти очолюють список того, що вигідно купувати в продуктових гуртовнях Польщі. Не меншою популярністю користуються також овочі, фрукти, рослинна олія, м'ясо та м'ясні вироби. Ціна цих продуктових товарів при купівлі оптом значно нижча середньої ринкової, та й їздити в Польщу купувати продукти щотижня не вигідно, тому альтернативою частим дрібним закупам стали гуртові. Купувати польські продукти оптом варто і з точки зору їх якості, яку гарантують кращі виробники Польщі та Європи.   

Гуртовні в Польщі

Для купівлі товарів оптом в Польщі найкраще підходять гуртівні , що розташовані практично у кожному місті Польщі. Оптові ціни, що пропонують гуртівні, в умов сучасного тотального здорожчання приваблюють все більше і більше польських та іноземних покупців, серед яких чільне місце займають клієнти з України. Для того, щоб купувати на польських гуртовнях було вигідно, не варто їхати далеко, ви з легкістю зможете знайти потрібний товар оптом поблизу кордону, адже, як ми вже наголошували, особливо багато різнопланових польських гуртівень розташовані в межах прикордонної зони. 

Гуртовні одягу Польща

Вельми популярна серед українців є оптова купівля одягу в Польщі. Виглядати красиво, стильно і модно прагнуть багато, але не у всіх і не завжди є можливість купувати ексклюзивні речі дизайнерів зі світовим ім'ям. На допомогу споживачеві приходять відомі марки масового виробництва, які за вартістю набагато дешевші своїх «іменитих друзів», але не поступаються їм за якістю. В гуртовнях одягу в Польщі ви знайдете безліч моделей чоловічого та жіночого одягу  для різних сезонів, завжди доступних в різноманітних кольорових варіаціях та розмірах, а також необхідні аксесуари.  Ті, хто прагне оригінальності за доступними цінами, можуть здійснювати гуртові закупи в стокових оптових центрах, в яких пропонується широкий асортимент брендових речей, сумок та аксесуарів за оптимальною доступною вартістю. 

Гуртовні побутової хімії в Польщі 

На гуртовні побутової хімії в Польщі можна сміливо їхати, щоб істотно зекономити на купівлі  таких необхідних в кожному домі шампунів та гелів для душу, мила, засобів для туалету, ванної кімнати, засобів для прання, освіжувачів повітря, засобів для миття посуду тощо. Ці товари значно дорожчі в Україні, до того ж на українських ринках покупці часто вибирають саме польську побутову хімію, адже навіть при однаковій ціні, характеристики польського товару виграють на фоні вітчизняного. У засобів з категорії побутової хімії досить довгий термін зберігання, тож можна не боятися, що товар зіпсується, та запастися нею на гуртовнях Польщі як на продаж, так і для потреб своєї родини. 

Гуртовні дитячих товарів Польща

Українці обирають покупки в гуртовнях дитячих товарів в Польщі через високу якість продукції, низьку вартість, знижки, а також величезний вибір серед представленої у них продукції. Оптом на гуртівнях дитячих товарів можна купити весь асортимент необхідного для дітей : дитячий одяг, візочки, дитячу постіль, рюкзаки, іграшки для різного віку і рівня розвитку, аксесуари, дитячі товари для занять спортом, товари до школи та багато іншого від кращих польських та закордонних виробників. Купуючи дитячі товари гуртом, ви економите тільки на їх вартості. Якість матеріалів, з яких вони виготовляються, а також вже готових виробів на високому рівні і відповідає усім європейським стандартам. 

Гуртовні в Польщі побутова техніка

Купівля в Польщі побутової техніки оптом вимагає більших капіталовкладень, ніж, наприклад, купівля побутової хімії, але в той сам час дозволяє придбати якісні та сучасні моделі холодильників, електро- та газових плит, мікрохвильових печей, пральних машин, мультиварок та всіх інших категорій побутової техніки  за ціною суттєво нижчою, аніж пропонують магазини в Польщі чи в Україні. До того ж, оформивши Такс-фрі, ви матимете нагоду повернути собі 23 % від витраченої суми, що дозволяє купити товар з максимальною економією. Через високі ціни, українці часто купують вживану побутову техніку з Європи. При купівлі товару за оптовими цінами на гуртовнях Польщі ви матимете шанс купити нову річ з гарантійним талоном за вартістю, яка не так суттєво відрізнятиметься від цін на б\у техніку в Україні.  

Купити оптом польське взуття 

Польське взуття користується популярністю не тільки на батьківщині, а й в цілій Європі, особливо в Україні. Взуття польського виробництва вважається надзвичайно якісним та добротним. Цьому сприяє високий рівень технологій виробництва і натуральні матеріали чи їх екозамінники, які використовуються при його виготовленні. За об’ємами виробництва взуття Польща в числі лідерів серед європейських країн, а тому гуртівень, у яких воно реалізується, вдосталь. Ціни на польське взуття при купівлі оптом дозволяють кожному придбати стильне та якісне взуття, що здатне прослужити не один сезон. На вибір різноманітні моделі: від класичних до спортивних, взуття для чоловіків, жінок та дітей на будь-який випадок та будь-яку погоду. 

Оформлення Такс-фрі на гуртівнях Польщі

Більшість польських гуртівень, особливо тих, що знаходяться в прикордонній зоні, при купівлі в них товару на, мінімум, 300 злотих, виписують фактури Такс-фрі (Tax-free). При реєстрації таких ваучерів Такс-фрі (Tax-free) на кордоні, ви матимете змогу повернути собі суму ПДВ (VAT), що становить від 5 до 23% від вартості покупки (в більшості випадків це 23%). Такі фактури можуть отримати покупці з країн, що не є членами ЄС, при перевезенні товарів, куплених в Польщі, через кордон. Радимо запитати у продавця чи адміністатора гуртівні про можливість оформлення фактури Такс-фрі до того, як здійснювати там покупки, щоб не втратити шансу зекономити. Детальніше про те, як оформити фактуру Такс-фрі, та скільки грошей можна в результаті заощадити, читайте в наших статтях  Що таке Тах Free і як воно допоможе заощадити на покупках в Польщі і Способи повернення податку Tax Free: що, де і як?

Графік роботи гуртівень в Польщі

Графік роботи гуртовень в Польщі відрізняється від стандартного режиму роботи польських магазинів. Багато з них починають свою роботи о 2-3 годині ночі, так, щоб потенційні клієнти, які перетинають кордон з Польщею вночі, не чекали відкриття гуртовні до ранку. Скорочений графік роботи у гуртівень можна спостерігати в неділю та святкові дні. У дні державних та великих релігійних свят гуртовні, як правило, не працюють. Щоб уникнути неприємних сюрпризів, вирушаючи на оптовий шопінг до Польщі, попередньо ознайомтеся із переліком таких днів у 2016 році на нашому сайті у статті “Святкові та вихідні дні 2016 в Польщі”.
Бажаємо вам максимальної економії та тільки приємних вражень від гуртових закупів в Польщі.

 

Читати повністю

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах