Польська мова

Урок польської мови №19. Великдень в Польщі

17 Квітня 2022
польська мова онлайн

Уроки польської мови онлайн. Вивчити польську мову онлайн безкоштовно. Польські слова з перекладом за темою Великдень. Польська мова в картинках з перекладом. Урок польської мови. Великодні традиції в Польщі. Польський Великдень: слова, звичаї, страви.

Польська мова

14 Квітня 2022
польська мова

Вивчити польську мову ніколи не пізно. Варіантів вивчення польської мови для початківців безліч.Курси польської мови для початківців існують в багатьох містах України і пропонують навчання як індивідуальне, так і в групах.

Яких орфографічних помилок найчастіше припускаються носії польської мови в інтернеті

21 Лютого 2022
уроки польської мови онлайн

У польській мові є слова та вирази, в написанні яких ми припускаємось помилок особливо часто. У багатьох випадках це стосується фраз із прийменниками.

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим польською мовою

24 Грудня 2021
різдвяні привітання польською мовою

Якщо у вас є рідні та близькі люди у Польщі, або ж зараз ви проживаєте у цій країні і вже завели дружбу з кількома місцевими, скористайтесь нашими прикладами привітань з нагоди Нового року та Різдва Христового польською мовою.

Топ-15 найпоширеніших неологізмів у польській мові

18 Листопада 2021
онлайн-уроки польської мови

Кожна людина може випадково або й зумисне придумати своє слово чи словосполучення, що буде влучно описувати якесь певне явище чи подію. Якщо ці слова чи вирази підхоплюють інші люди і починають вживати у повсякденному житті, вони стають неологізмами.

Польські скоромовки для покращення дикції

02 Серпня 2021
польські скоромовки

Скоромовки, або як їх у польській мові називають “łamańce językowe”, - це хороший спосіб покращити свою дикцію та попрацювати над акцентом. Зазвичай, такі віршики чи фрази мають жартівливий зміст, але основна їхня мета...

Наголос у польській мові: винятки з правил

11 Лютого 2021
безкоштовні онлайн-уроки польської мови

Самі носії цієї слов’янської мови часто не задумуються про особливості вимови деяких слів і майже завжди ставлять наголос на передостанній склад. У більшості випадків це правило і справді спрацьовує.

Найпоширеніші помилки, яких припускаються навіть носії польської мови

09 Липня 2020
безкоштовні уроки польської мови онлайн

Сьогодні ми розглянемо найбільш поширені слова, фрази та вислови, вживаючи які і самі поляки, і іноземці, які вивчають польську мову, часто роблять помилки.

Назви мешканців міст Європи та національностей польською мовою

22 Червня 2020
онлайн-уроки польської мови безкоштовно

У доповнення до нашого циклу статей про географічні назви польською мовою ми підготували для вас короткий, але інформативний урок про польські назви деяких національностей, а також мешканців міст України, Польщі та Європи.

200 базових та найпопулярніших дієслів у польській мові

24 Квітня 2020
200 базових та найпопулярніших дієслів у польській мові

200 базових та найпопулярніших дієслів польською мовою з українським перекладом. Знання базових дієслів допоможе вам впевнено спілкуватися польською мовою, з якою б ціллю ви це не робили - на роботі, в університеті чи навіть просто в магазині в Польщі.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах