Польська мова

Урок польської мови №19. Великдень в Польщі

08 Квітня 2023
польська мова онлайн

Уроки польської мови онлайн. Вивчити польську мову онлайн безкоштовно. Польські слова з перекладом за темою Великдень. Польська мова в картинках з перекладом. Урок польської мови. Великодні традиції в Польщі. Польський Великдень: слова, звичаї, страви.

Випускники польських шкіл зможуть обрати тест з української мови як однієї з іноземних

21 Січня 2023
екзамен з української мови у польщі

У Польщі випускники середніх шкіл зможуть обрати українську мову під час проходження обов’язкового тестування з іноземних мов. Так, система шкільної освіти у сусідній країні передбачає, що отримати атестат можуть ті учні, які виконали тест з однієї вибран

13 млн на вивчення польської мови: як ЄС хоче асимілювати українських біженців

07 Липня 2022
курси польської мови для українських біженців

В межах програми “Знання Освіта Розвиток” Європейський Союз запускає додаткові грошові фонди, що будуть спрямовані на підтримку українських біженців. Близько 13 млн злотих виділять, зокрема, на вивчення польської мови.

Польська мова

14 Квітня 2022
польська мова

Вивчити польську мову ніколи не пізно. Варіантів вивчення польської мови для початківців безліч.Курси польської мови для початківців існують в багатьох містах України і пропонують навчання як індивідуальне, так і в групах.

Яких орфографічних помилок найчастіше припускаються носії польської мови в інтернеті

21 Лютого 2022
уроки польської мови онлайн

У польській мові є слова та вирази, в написанні яких ми припускаємось помилок особливо часто. У багатьох випадках це стосується фраз із прийменниками.

Привітання з Новим роком та Різдвом Христовим польською мовою

24 Грудня 2021
різдвяні привітання польською мовою

Якщо у вас є рідні та близькі люди у Польщі, або ж зараз ви проживаєте у цій країні і вже завели дружбу з кількома місцевими, скористайтесь нашими прикладами привітань з нагоди Нового року та Різдва Христового польською мовою.

Топ-15 найпоширеніших неологізмів у польській мові

18 Листопада 2021
онлайн-уроки польської мови

Кожна людина може випадково або й зумисне придумати своє слово чи словосполучення, що буде влучно описувати якесь певне явище чи подію. Якщо ці слова чи вирази підхоплюють інші люди і починають вживати у повсякденному житті, вони стають неологізмами.

Польські скоромовки для покращення дикції

02 Серпня 2021
польські скоромовки

Скоромовки, або як їх у польській мові називають “łamańce językowe”, - це хороший спосіб покращити свою дикцію та попрацювати над акцентом. Зазвичай, такі віршики чи фрази мають жартівливий зміст, але основна їхня мета...

Наголос у польській мові: винятки з правил

11 Лютого 2021
безкоштовні онлайн-уроки польської мови

Самі носії цієї слов’янської мови часто не задумуються про особливості вимови деяких слів і майже завжди ставлять наголос на передостанній склад. У більшості випадків це правило і справді спрацьовує.

Найпоширеніші помилки, яких припускаються навіть носії польської мови

09 Липня 2020
безкоштовні уроки польської мови онлайн

Сьогодні ми розглянемо найбільш поширені слова, фрази та вислови, вживаючи які і самі поляки, і іноземці, які вивчають польську мову, часто роблять помилки.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах