Польська мова

Польські скоромовки для покращення дикції

02 Серпня 2021
польські скоромовки

Скоромовки, або як їх у польській мові називають “łamańce językowe”, - це хороший спосіб покращити свою дикцію та попрацювати над акцентом. Зазвичай, такі віршики чи фрази мають жартівливий зміст, але основна їхня мета...

Урок польської мови №19. Великдень в Польщі

05 Квітня 2021
польська мова онлайн

Уроки польської мови онлайн. Вивчити польську мову онлайн безкоштовно. Польські слова з перекладом за темою Великдень. Польська мова в картинках з перекладом. Урок польської мови. Великодні традиції в Польщі. Польський Великдень: слова, звичаї, страви.

Наголос у польській мові: винятки з правил

11 Лютого 2021
безкоштовні онлайн-уроки польської мови

Самі носії цієї слов’янської мови часто не задумуються про особливості вимови деяких слів і майже завжди ставлять наголос на передостанній склад. У більшості випадків це правило і справді спрацьовує.

Найпоширеніші помилки, яких припускаються навіть носії польської мови

09 Липня 2020
безкоштовні уроки польської мови онлайн

Сьогодні ми розглянемо найбільш поширені слова, фрази та вислови, вживаючи які і самі поляки, і іноземці, які вивчають польську мову, часто роблять помилки.

Назви мешканців міст Європи та національностей польською мовою

22 Червня 2020
онлайн-уроки польської мови безкоштовно

У доповнення до нашого циклу статей про географічні назви польською мовою ми підготували для вас короткий, але інформативний урок про польські назви деяких національностей, а також мешканців міст України, Польщі та Європи.

Польська мова

04 Травня 2020
польська мова

Вивчити польську мову ніколи не пізно. Варіантів вивчення польської мови для початківців безліч.Курси польської мови для початківців існують в багатьох містах України і пропонують навчання як індивідуальне, так і в групах.

200 базових та найпопулярніших дієслів у польській мові

24 Квітня 2020
200 базових та найпопулярніших дієслів у польській мові

200 базових та найпопулярніших дієслів польською мовою з українським перекладом. Знання базових дієслів допоможе вам впевнено спілкуватися польською мовою, з якою б ціллю ви це не робили - на роботі, в університеті чи навіть просто в магазині в Польщі.

Урок польської мови №25. Польські дієслова, що означають рух та стан

31 Березня 2020
безкоштовні онлайн-уроки польської мови

У цьому онлайн-уроці польської мови ми розглянемо польські дієслова, які означають рух та стан. Ви дізнаєтесь у яких випадках потрібно сказати слово iść, а у якому - chodzić, а також з якими прийменниками слід вживати ті чи інші дієслова руху та стану.

8 сучасних польських фільмів, які допоможуть краще вивчити мову

17 Березня 2020
8 сучасних польських фільмів

Як легко вивчити польську мову за допомогою фільмів? Польське кіно. Польські фільми, які допоможуть вивчити мову. Фільми польською мовою. Польські фільми мовою оригіналу. Вивчити польську мову за допомогою кіно. Польська мова.

Урок польської мови №24. Будівлі, організації, установи польською мовою

17 Лютого 2020
уроки польської мови онлайн

Як звернутись до незнайомої людини іноземною мовою? Як пояснити, куди прямую і що шукаю? Щоб ці питання не виникали у вас в голові, пропонуємо вам ознайомитись із нашим словничком польських слів, що позначають різні будівлі, установи та організації.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах