Правила користування

Правила користування сайтом

Вітаємо вас на інформаційно-рекламному порталі vsetutpl.com –  сайті, де ви знайдете найбільш актуальну та достовірну інформацію про різні сфери життя в Польщі, зокрема все про особливості шопінгу,  закупи та акції в польських магазинах та супермаркетах. Для нас пріоритетним є те, щоб вам та іншим відвідувачам нашого сайту було комфортно ним користуватись, визначальною складовою цього є обізнаність із необхідними юридичними правами та обов’язками, що повинні виконуватись адміністрацією та користувачами  сайту. Для подальшого використання сайту, вам необхідно ознайомитись із правилами його користування, визначеними адміністрацією сайту. Метою поданих нижче правил користування сайтом є окреслення меж, дотримання яких є необхідним для  можливості користуванням матеріалами, що знаходяться на даному інформаційно-рекламному порталі. Правовою базою для створення правил користування сайтом є міжнародне законодавство. Необізнаність з правилами користування сайтом не звільняє користувача від відповідальності.

Загальні положення:

Дані правила користування сайтом є юридично обов'язковою угодою між користувачем і адміністрацією сайту, предметом якої є надання користувачеві послуг з використання сайту і його сервісів адміністрацією сайту.

Адміністрація сайту залишає за собою право встановлювати, переглядати та змінювати правила користування сайтом, нові умови використання сайту вступатимуть в дію від моменту їх публікації без попередження користувачів шляхом оновлення даного повідомлення.

Ваша присутність на сайті, факт його відвідування означає, що ви ознайомлені з правилами користування сайтом, що є загальнодоступними і відкритими. Якщо ви не погоджуєтесь із будь-якою із  їхніх умов, не використовуйте даний ресурс.

Використання сайту підтверджує вашу автоматичну згоду і беззаперечне прийняття усіх правил користування сайтом.

Користування ресурсом:

Користувачем сайту вважається кожен, хто відвідує його за посиланням http://vsetutpl.com/.

Всі права на будь-які матеріали, опубліковані на сайті, захищені у відповідності з міжнародним законодавством про авторське право та суміжні права.

Умовою використання ресурсів та матеріалів сайту є дотримання авторських прав та обов'язкове посилання на даний сайт-першоджерело.

Користувачі можуть коментувати наявні на сайті матеріали, а також брати участь в обговореннях та дискусіях стосовно публікацій у соціальних мережах за адресами https://www.facebook.com/vsetutpl/ та https://new.vk.com/vsetutpl .

Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, спричинені використанням матеріалів даного ресурсу.

На vsetutpl.com забороняється:

Вживання ненормативної лексики та непристойних висловлювань.

Образлива поведінка по відношенню до користувачів сайту та його адміністрації: шовіністичні заклики, прямі і непрямі образи, негативні коментарі з точки зору віку, соціального статусу, релігійної, расової, етнічної чи національної приналежності, намірене провокування різко негативної реакції учасників дискусій.  Ми вітаємо жваве обговорення, але воно повинне бути толерантним та ввічливим.

Погрози та наклепи, що стосуються адміністрації сайту і користувачів ресурсу.

Повідомлення, що не стосуються обговорюваних тем і не містять інформативної складової.

Використання порталу в маркетингових чи комерційніх цілях без попереднього узгодження з адміністрацією сайту.

Модерація сайту:

Для аналізу публікованого від користувачів контенту використовується посттмодерація: повідомлення опрацьовуються модератором вже після публікації на сайті.

Модератор має право видаляти коментарі, які вважатимуться такими, що порушують умови користування сайтом.  

Адміністрація сайту має право позбавити можливості доступу до сайту користувачів, які порушують умови користування сайтом.

Підсумкові положення:

Адміністрація сайту не бере на себе відповідальність за висловлювання і дії користувачів сайту.

Адміністрація сайту готова прислухатись до думки користувачів сайту для покращення та вдосконалення роботи та наповнення ресурсу.

Листування з адміністрацією сайту з приводу зауважень, скарг, побажань та пропозицій здійснюється через електронну пошту vsetutpl.info@gmail.com

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах