Дешеві авіаквитки в Тель-Авів з Любліна

Люблін - Тель-Авів

Колишня столиця Ізраїлю Тель-Авів - один з найпопулярніших центрів туризму на Середземному морі. За 14 км від Тель-Авіву розташований Міжнародний аеропорт імені Бен-Гуріона - найбільший аеропорт Ізраїлю.

Дешево долетіти туди можна із Польщі, м. Люблін (Lublin airport). Авіарейси Люблін - Тель-Авів (LUZ - TLV) та у зворотньому напрямку Тель-Авів - Люблін (TLV-LUZ) здійснюють два відомих лоукост-перевізники - угорський Wizz Air та польський LOT.

Дешеві авіаквитки Люблін - Тель-Авів

Загалом рейси сполученням Люблін - Тель-Авів (LUZ - TLV) відбуваються чотири рази на тиждень. Польоти у цьому напрямку забезпечують одразу два лоукост-перевізники - Wizz Air та LOT.

Угорська авіакомпанія Wizz Air здійснює польоти із Любліна до Тель-Авіву двічі на тиждень - у вівторок та суботу. Виліт із Люблінського аеропорту відбувається о 16:50 (за польським часом), а прибуття в Тель-Авів - о 21:20 (за місцевим часом).

Тривалість польоту: 3 год 30 хв.

Ціна: від 21 € в одну сторону.

Авіаквитки за напрямком Люблін - Тель-Авів можна придбати он-лайн на веб-сайті Lublin airport чи Wizz Air або безпосередньо у касах аеропорту.

Люблін - Тель-Авів

Дешеві авіаквитки Тель-Авів - Люблін

Рейси у напрямку Тель-Авів - Люблін (TLV-LUZ) також здійснюються чотири рази на тиждень двома перевізниками - Wizz Air та LOT.

Угорська авіакомпанія Wizz Air здійснює рейси Тель-Авів - Люблін (TLV-LUZ) двічі на тиждень - у вівторок і суботу. Виліт з Тель-Авіву відбувається о 22:10, приліт в Люблін - о 00:55.

Тривалість польоту: 3 год 45 хв.

Ціна: від 21 € в одну сторону.

Авіаквитки за напрямком Тель-Авів - Люблін можна придбати он-лайн на веб-сайті Lublin airport чи Wizz Air або безпосередньо у касах аеропорту.

Тель-Авів - Люблін

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах