Акції магазину Kik

Kik - це німецька мережа дискаунтерів. Мережа відома в Польщі вже 5 років. Основною метою компанії є надання своїм клієнтам якісних продуктів з найбільш вигідними для них цінами. Назва магазину-це абревіатура від , «wijk bij duurstede, nederland ist König», що з німецької означає «Клієнт наш пан». В Кік Ви знайдете більше актуальної жіночої моди, футболок і штанів для чоловіків, дитячу моду для хлопчиків та дівчаток різного віку. Барвисті сукні, зручні штани, облягаючий білизна і мода для ванни пожвавить твій гардероб. Прикрасьте свій будинок і балкон аксесуарами декоративними і садовими.

Акції та знижки в Кік

Знижка магазину завойовує все більшу популярність завдяки одягу високої якості за найнижчою ціною. А це свідчить про те, що задоволення потреб покупців є для компанії найважливішим аспектом. Компанія пропонує широкий асортимент модного чоловічого, жіночого та дитячого одягу на кожен сезон, доступні в декількох розмірах. В асортименті товару з акційними цінами знайдемо такі марки, як: Vinson, Яніна, YFK і багато інших. Пропозиції знижок в польському магазині Кік представлені також на прикраси і всілякі аксесуари для будинку, і навіть аксесуари для тварин - широкий спектр свічок, ламп, комплектів постільної білизни і багатьох інших предметів.

Рекламні газетки польського магазину Кік

Про свої акції та знижки мережа магазинів Кік повідомляє через рекламні газетки, які оновлюються приблизно кожні два тижні. Компанія йде назустріч вимогам своїх клієнтів, пропонуючи тільки продукцію високої якості за привабливою, і при цьому за вигідною ціною. Завдяки листівкам можна обрати широкий асортимент товарів, доступних в магазині Кік у Польщі, та зробити вдалі покупки для всіх членів сім'ї. Переглядайте рекламні листівки і каталоги магазину Кік на нашому порталі. Всі актуальні знижки Кік Ви знайдете ТУТ або ми можемо їх надсилати прямо на Вашу адресу електронної пошти (потрібно лише підписатися) таким чином, ви ніколи не пропустите ні однієї акції.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах