Товари для ремонту і будівництва покупцям пропонує французька фірма Leroy Merlin, яка займає перше місце на європейському ринку після Castorama та OBI за обсягами продажу товарів для будівництва та дизайну помешкання. Магазини LEROY MERLIN розташовані поблизу великих міст у 12 країнах світу. 

Свою діяльність фірма веде за такими напрямками: будівництво, ремонт, садівництво та декор. Серед пропонованих мережею товарів можна знайти різноманітні інструменти, електротовари, вироби з металу, дерева, все для декору оселі, в тому числі фарби та допоміжні засоби, покриття для підлоги, настінні покриття, освітлення, товари для саду та багато іншого. Більшість товарів виготовлено польськими виробниками, в цілях підтримки і реклами власного виробництва будматеріалів. Компанія Leroy внесла свій вклад у створення 15 власних торгових марок.

Також фірма володіє інтернет сервісом, який допомагає знайти відповідних фахівців і виконавців будівельних робіт для своїх клієнтів. Фірма має репутацію сучасного маркету, де зі смаком підібрано товари та пропонуються оригінальні ідеї дизайну інтер'єру та будівництва.

Leroy Merlin, Лерой Мерлін, купити будівельні матеріали в Польщі

фото: www.portlodz.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах