Шафи та тумби для їдалень IKEA

Шафи у їдальні просто необхідні. Вони повинні бути місткими, проте не акцентувати на собі усю увагу – саме це вдалося зробити спеціалістам IKEA.

ikea

ikea львів

Шафи та тумби для їдалень IKEA – чудовий приклад економії простору та правильного його використання. Будьте певні, Ви помістите туди увесь необхідний посуд, святкові набори, скатертини, серветки, свічки і багато-багато іншого абсолютно без проблем.

Водночас тішить не тільки практичність, але й дизайн шаф IKEA – стильні і вишукані, традиційні та сучасні, різних стилів, кольорів та відтінків, шафи та тумби для їдалень IKEA не просто будуть місцем зберігання, а й повноцінним елементом інтер’єру.

ikea каталог

Стелажі IKEA, полички, тумби IKEA завдяки різноманіттю своїх форм, розмірів, варіантів дизайну та кольору чудово впишуться в будь-яку їдальню, а незмінно висока якість шаф IKEA та відповідність європейським стандартам безпеки гарантуватиме їх довговічне служіння. Ціни на шафи та тумби для їдалень IKEA стартують вже від 59 злотих.

Вітрини для їдалень IKEA

Завдяки вітринам у їдальні IKEAви зможете похвалитися своїми скляними виробами чи улюбленою колекцією та водночас дбайливо зберігати їх від пилу та механічних пошкоджень. Панелі вітрин зроблені з міцного скла, а основа залюмінію, сталі чи дерева.

ікеа

Висоту полиць у вітрині IKEA можна легко змінити в залежності від потреб зберігання, тому що ці полиці регулюються. Також ви з легкістю зможете доповнити вашу вітрину для їдальні від IKEA вбудованим освітленням, так як більшість вітрин IKEA передбачає можливість приєднання кабелів. Це дозволить виділити цікаві акценти та створить особливу атмосферу.

ікеа львів

IKEA пропонує вітрини для їдальні з дверцятами та без них. Існують вітрини для їдальні одно- та дводверні, а якщо і простору, і посуду у вашій їдальні багато, в магазині IKEA можна придбати вітрину з трьома чи чотирма дверцятами – туди точно поміститься усе. Деякі моделі вітрин IKEA комбіновані – частина має дверцята, а частина відкрита, туди можна ставити посуд, який ви використовуєте найчастіше, а деякі відкриті повністю.

У певних моделях вітрин для їдальні IKEA передбачені амортизуючі механізми, тому дверки цих вітрин закриваються повільно, безшумно і м'яко. Також дуже практичними є моделі вітрин для їдальні із висувними шухлядами, де можна зберігати текстиль, серветки та інші аксесуари для їдальні.

ікеа україна

Меблі для їдалень IKEA міцні та надійні. Скляні полиці деяких вітрин для їдальні IKEA можуть витримати вагу аж у 25 кілограмів, а дерев’яні – 35 кілограмів. Багато вітрин передбачає монтаж до стін у їдальні, є й такі, які його не потребують. Ніжки таких вітрин регулюються, що гарантує стійкість навіть за умови нерівної поверхні.

ікеа київ

Креденси і буфети IKEA

Креденси і буфети IKEA передбачені для зберігання посуду, столової білизни та інших аксесуарів для сервірування столу. Виглядають такі меблі вишукано і здатні стати оздобою вашої їдальні. При цьому, креденси і буфети IKEA створені таким чином, щоб бути максимально функціональними, а не просто припадати пилом і займати місце у їдальні – кожен креденс чи буфет IKEA дуже місткий і ви самі здивуєтесь, скільки речей зможете туди сховати.

ікея

До речі,  креденси і буфети IKEA бувають як зі скляними фасадами, що дозволить вам показувати їх вміст, так і з дерев’яними, щоб він залишався відомим тільки вам. Існують також оригінальні моделі, у яких дерево та скло гармонійно поєднані.

ікеа каталог

Якщо бажаєте, можна придбати креденс чи буфет IKEA, який зачинятиметься на ключ. Висота креденсів та буфетів IKEA коливається від 133 см до 63 см, ширина від 180 см до 93 см, а глибина цих типів меблів IKEA становить від 48 см до 40 см. Вибір широкий, усе залежить від ваших вподобань та потреб.

товари ікеа

У  магазині IKEA ви можете придбати креденси і буфети IKEA за ціною від 399 злотих і до 1799 злотих з таких серій меблів IKEA:

  • ARKELSTORP
  • BESTÅ
  • BJURSTA
  • HEMNES
  • LIATORP
  • MALSJÖ
  • NORDEN
  • STOCKHOLM

шафи ікеа

ікеа доставка

Ще одним цікавим елементом меблів IKEA для їдальні є консольні столики IKEA. 

купити ікеа в Україні

Незважаючи на стереотипи, консольні столики здатні бути не тільки декоративним, але й дуже потрібним та практичним елементом вашої їдальні – принаймні тільки такі – практичні та функціональні консольні столики ви знайдете в IKEA.

ikea

Такий столик точно не залишиться непоміченим та привертатиме увагу гостей вашого дому. 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах