Акції магазину Carrefour

Carrefour - це французька мережа супермаркетів, яка пропонує клієнтам широкий вибір товарів, такі як: продукти харчування та електронне обладнання, побутову техніку, канцелярські товари, косметику, господарські товари та інше. Тут Ви можете купити якісні товари за низькими цінами. Мережа Carrefour має декілька форматів своїх магазинів:

  1. гіпермаркети Carrefour
  2. супермаркети Carrefour Market
  3. звичайні магазини Carrefour Expres
  4. мережа супермаркетів Globi

Польська мережа магазинів Carrefour також має власну марку - це асортимент продуктового і промислового товару. Зокрема, до таких товарів відносять продукцію з логотипом Carrefour, модний бренд ТЕХ та продукти ВІО.

Акції та розпродажі Carrefour

Акції та розпродажі завжди приваблюють покупців мережі супермаркетів Carrefour. Якщо Ви наважилися зробити закупи в гіпермаркеті, супермаркеті чи просто в магазині Carrefour, слід звернути увагу на спеціальні банери знижок. Це можуть бути акції такі, як: другий продукт на 50% дешевше, 3 товари за ціною 2, супер пропозиція місяця, а також, так звані, рекомендовані товари супермаркетом Carrefour. Не обходиться також і без конкурсів та лотерейних акцій, які завжди дозволять дешевше придбати необхідний товар.

Каталог товарів Carrefour (Gazetki promocyjne)

Каталог товарів Carrefour - це буклети, які інформують про асортимент товарів різних категорій та найменувань  і розмір знижок, поширених на цей товар. Мережа Carrefour публікує рекламні газетки у щотижневих і двотижневих тимчасових інтервалах для супермаркетів і гіпермаркетів. В асортименті рекламних буклетів описані продовольчі товари, овочі і фрукти, предмети домашнього вжитку, все за конкурентоспроможними цінами. Каталоги товарів гіпермаркетів Carrefour та магазинів Carrefour Express зазвичай відрізняються один від одного. У кожного з напрямків цієї мережі свої знижки та акції на окремі промислові та продовольчі товари. Акційні товари в газетках позначаються назвами Supercena або Superoferta. Завжди бути в курсі знижок та акційних пропозицій Вам допоможе наш інтернет-ресурс. Під час поїздки до Польщі він допоможе краще спланувати свій маршрут, заощадити Ваш час і сили на пошуки потрібного товару.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах