Супермаркети Carrefour в Польщі

Перший у світі супермаркет під назвою Carrefour був заснований в 1960 році у Франції. Сьогодні мережу Carrefour, що налічує більш як 10 000 магазинів, можна знайти в 34 країнах Європи, Азії та Латинської Америки. Не винятком є і Польща. 800 магазинів Carrefour різних форматів, а саме гіпермаркети, супермаркети та локальні і спеціальні магазин, діють на усій її території і користуються популярність серед самих поляків та іноземних любителів польського шопінгу. Купувати тут можуть і прихильники закупів онлайн, адже Carrefour працює також як  інтернет-магазин. Ця мережа  також є власником і менеджером деяких торгових центрів і мереж АЗС в Польщі.

В магазинах Carrefour ви можете придбати усе необхідне для дому та сім’ї: від різноманітних продуктів харчування (в т. ч. для дітей) до електронного обладнання та побутової техніки. Іграшки, текстиль, засоби гігієни, косметика, шкільне та кухонне приладдя, посуд, аксесуари для дому, одяг та взуття – все це можна знайти на полицях магазинів Carrefour за доступними цінами.

Багато клієнтів Carrefour в Польщі обирають цей супермаркет через товари власних марок мережі, тобто продукти, які створені спеціально на замовлення і продаються виключно в магазинах Carrefour. Ці товари відзначаються дуже хорошою якістю, за яку не потрібно переплачувати. Під брендом Carrefour можна вигідно придбати побутову хімію, в тому числі засоби для прання та миття посуду, товари для домашніх улюбленців, одяг, а також широкий вибір продуктів харчування, серед яких кава, чай, молочна продукція, солодощі, печиво, м’ясні вироби та ін. До речі, при створенні рецептів своєї продукції, Carrefour зменшує вміст таких інгредієнтів, як сіль, цукор, жирні кислоти, транс-жири і підсолоджувачі.

Акції та знижки в Carrefour

Carrefour люблять за комфорт у магазинах, досить різноманітний асортимент продукції як закордонних, так і польських виробників, а також найкраще співвідношення ціни та якості товарів. Тут до кожного клієнта ставляться з належною повагою, а його очікування та потреби обов'язково враховуються. Покупцям регулярно пропонують акційні ціни на ті чи інші категорії товарів, а також організовують для них цікаві та актуальні розпродажі. Такі акції та знижки дозволяють суттєво економити на покупках і витрачати менше, тому і приваблюють все більше покупців в супермаркети Carrefour в Польщі.

Газетки Carrefour

Уся інформація про акції та знижки, які діють в супермаркетах Carrefour , міститься в газетках Carrefour. Це такі рекламні буклети, в яких перелічено усі товари, на які в Carrefour знижено ціни чи оголошено акції. Таких газеток у Carrefour  кілька – є газетки, які виходять щотижня, є такі, які презентують акції чи розпродажі, що триватимуть 2 тижні, а є газетка з місячною пропозицією знижок на певну категорію товарів. Сезонні, святкові чи тематичні розпродажі, які відбуваються в мережі Carrefour, часто мають свою окрему газетку. Для того, щоб закупи в супермаркетах Carrefour в Польщі були вдалими та економними, варто спланувати заздалегідь, що саме купувати в Carrefour найбільш вигідно. Для цього слід лише скористатись газетками Carrefour, і найлегший спосіб це зробити – переглянути газетки онлайн на нашому сайті.

Повернення Tax-free в супермаркетах Carrefour

Якщо ви любите закупи в Carrefour і при цьому ви не є громадянином країни-члена ЄС, то можете з легкістю повернути собі певну частину коштів, витрачених на купівлю товарів в даному супермаркеті в Польщі. Для цього перед здійсненням покупок вам потрібно уточнити у продавців, чи підтримує цей конкретний магазин Carrefour послугу повернення Tax-free. Якщо так, то при розрахунку вам можуть оформити фактуру Tax-free, яку слід буде зареєструвати на кордоні, а повернення коштів відбуватиметься за посередництвом оператора Global Blue. Детальніше про Tax-free та можливість повернення коштів читайте у наших статтях:

Способи повернення податку Tax Free: що, де і як?

Що таке Тах Free і як воно допоможе заощадити на покупках в Польщі?

Електронна реєстрація Такс Фрі (TAX FREE) онлайн

Супермаркет в Польщі Carrefourфото: retail360.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах