Перший у світі магазин під назвою Carrefour був заснований в 1960 році у Франції. З того часу, мережа швидко розширилась не тільки на французькому ринку, але також  в інших країнах і континентах. Сьогодні цю мережу магазинів можна знайти в 30 країнах Європи, Азії та Латинської Америки. Carrefour налічує  близько 10000 гіпермаркетів і супермаркетів.

В магазинах Carrefour ви можете купити продукти харчування та електронне обладнання, побутову техніку, канцелярські товари, косметику, господарські товари та інше. Carrefour першим почав виробляти товари «власних марок», тобто продукти, які створені спеціально на замовлення і продаються виключно в магазинах мережі. Всі товари доступні в маркетах, відзначаються високою якістю і безпекою. При створенні рецептів своєї продукції, Carrefour зменшує вміст таких інгредієнтів, як сіль, цукор, жирні кислоти, транс-жири і підсолоджувачі.

Окрім великого вибору продуктів магазини пропонують широкий спектр додаткових послуг, у тому числі: фінансових, банківських, туристичних та страхування. Крім того, французький гіпермаркет  створює для своїх клієнтів власні парковки і АЗС. Торгова марка прагне, щоб покупки в магазинах клієнти здійснювали просто і весело.

Продукція Carrefour створена для клієнтів, які звертають увагу на якість, але не хочуть переплачувати. Вже понад 50 років мережа дбає про потреби споживачів, постійно вдосконалюючи свою продукцію. Тут до кожного клієнта ставляться з належною повагою, а його очікування та потреби обов'язково враховуються.

Супермаркет в Польщі Carrefourфото: retail360.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах