Акції магазину E. Leclerc

В супермаркеті E. Leclerc Ви знайдете широкий вибір товарів високої якості від провідних польських і зарубіжних виробників. В наявності продовольчі продукти,бакалія, напої, парфуми, косметика, побутова хімія і товари для дому. В E. Leclerc можна придбати також екологічні продукти, асортимент яких постійно розширюється. Дивіз цієї мережі супермаркетів «Купити дешевше-продати дешевше». Детальніше про знижки та акції читайте далі.

Акції та знижки на товари магазину E. Leclerc

Завдяки акціям та знижкам в польському магазині E. Leclerc,  завжди можна дешевше купити необхідний продукт. Дана мережа, орієнтована на будь-якого покупця та будь-який гаманець, саме така політика робить ці супермаркети популярними, навіть за межами Польщі. В E. Leclerc є всі товари, які необхідні для повсякденного життя за доступними цінами. Зрозуміло, тут представлений величезний асортимент продуктів харчування: м’ясо, фрукти, кондитерські вироби, риба, консерви, напої, заморожені продукти та багато іншого. Звичайно, в супермаркетіах знайдеться також побутова хімія, товари для дітей, електроніка, взуття та одяг. Гості та мешканці Польщі оцінять привабливі ціни не тільки на попередньо перечислений товар, а й на товари власної марки E. Leclerc - «€.C.О.+» та «Wiodąca Marka». Гіпермаркет часто запускає численні вигідні пропозиції і промоакції, наприклад, дивовижні знижки і пропозиції 2x1, 3x2 та ін. Також тут проводяться розпродажі, які дуже популярні в Польщі.

Газетки або каталог товарів E. Leclerc (gazetki E. Leclerc)

Газетки супермаркету E. Leclerc – це один з найефективніших способів отримати інформацію про знижки та акції, зокрема, на території Польщі. Коли у вас нема можливості відвідати супермаркет, щоб переглянути актуальну газетку, тоді пропонуємо ознайомитися з акційними товарами на нашому сайті. Переглядаючи каталог товарів, покупці знайдуть там знижки на продукти відомих брендів і на товари регіональних постачальників. Ці брошури оновлюються, орієнтовно, кожні два тижні. Асортимент товарів за зниженою ціною надзвичайно великий: від продуктів харчування до повсякденних дрібничок. Ця мережа, без сумніву, є корисним і практичним місцем з найкращим співвідношенням «ціна-якість» для здійснення приємних покупок.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах