Супермаркети E.Leclerc  в Польщі

E.Leclerc – це французька мережа супермаркетів і гіпермаркетів, засновником якої був  Едуард Леклерк. Перший магазин був відкритий в 1949 році у містечку Landernau. E.Leclerc вважають однією з найстаріших мереж супер- і гіпермаркетів у Польщі, яка після 20 років розвитку може похвалитися 45 магазинами в 41 місті країни.

Покупців у цих магазинах не бракує, адже асортимент в супермаркетах E.Leclerc вдовольняє навіть найвимогливіших клієнтів. Вироби з м’яса та риби, фрукти і овочі, молоко, йогурти, сири, бакалія від багатьох виробників з Польщі і Європи  - усе це завжди свіже і безпечне в E.Leclerc, а ціни при цьому не захмарні. Керівництво E.Leclerc в Польщі понад усе дбає про якість: якість не лише товарів, а й послуг та обслуговування, тому в супермаркетах E.Leclerc в Польщі можна розраховувати на комфортний шопінг.

Популярними у супермаркетах E.Leclerc  в Польщі є товари власного виробництва мережі, зокрема продукція під брендом „Wiodąca Marka” . „Wiodąca Marka” - це високоякісні свіжі і заморожені харчові продукти, напої, алкоголь, косметика, побутова хімія та предмети домашнього вжитку.

У таких великих польських містах, як Варшава, Вроцлав, Гданськ, Люблін, Жешув, Радом, Катовіце і Ельблонг, купувати товари в E.Leclerc  можна не виходячи з дому, тобто в інтернет-магазині мережі.

Акції, знижки та розпродажі в супермаркетах мережі E.Leclerc  в Польщі

Запропонувати своїм клієнтам низькі ціни на якісну продукцію супермаркет E.Leclerc  може завдяки тому, що купує у іноземних та польських виробників великі об’єми товарів, а при такій умові закупівельна ціна знижується, що і дозволяє E.Leclerc  провадити бізнес, що вигідний і для мережі, і для покупця. В супермаркетах E.Leclerc в Польщі ви завжди зустрінете надзвичайно привабливі цінові пропозиції на велику кількість товарів різних категорій (їжа, побутова хімія, косметика та ін..), а також зможете скористатись цікавими акціями та подарунками від E.Leclerc. Справжнє свято для гаманця клієнта у період розпродажів в супермаркетах E.Leclerc  в Польщі. Широкий асортимент товарів, представлених на таких розпродажах, дозволяє кожному вигідно придбати для себе потрібну річ.

Газетки E.Leclerc  

Дізнатись про актуальні акції та знижки, що діють в супермаркетах E.Leclerc в Польщі, можна із газеток E.Leclerc. У газетках перелічені усі акційні товари, які супермаркет пропонує придбати вигідно або ж зі знижкою. Асортимент цих товарів, зазвичай, досить широкий, тому кожен знайде щось для себе. Як правило, газетки з гарячими пропозиціями від E.Leclerc оновлюються раз у два тижні. Переглянути газетки і ознайомитись із найкращими пропозиціями від E.Leclerc  ви завжди можете на нашому сайті

Супермаркет в Польщі E.Leclerc (Е. Леклерк)

фото: www.agmet.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах