Акції магазину Neonet

NEONET - це одна з найбільших мереж супермаркетів в Польщі, яка пропонує широкий вибір обладнання та аксесуарів для індустрії електроніки, побутової техніки та ІТ. Магазини співпрацюють з найбільшими виробниками в Польщі та у світі. Це такі компанії, як наприклад: Acer, Amica, Apple, Asus, Beko, Bosch, Braun, Electrolux, Hewlett-Packard, Huawei, Kenwood, LG, Panasonic, Philips, Samsung, Siemens, Sony, Tefal, Toshiba або Whirlpool.

Neonet - всі акції та знижки в одному місці

Відвідайте магазин мережі Neonet, який порадує Вас можливістю використати купони на знижку. Завдяки цим купонам можна купити електроніку та побутову техніку значно дешевше, ніж зазвичай. Головна місія цієї мережі супермаркетів - задоволеність клієнтів, тому компанія різними способами намагається їм догодити. Neonet для своїх клієнтів знижує ціни на різноманітні товари. Щоб не пропустити жодної знижки, переглядайте їх онлайн на нашому порталі. Neonet акції, ще більше знизять ціну Ваших покупок, щоб вони були надзвичайно успішними. Хочете знати більше? Підпишіться на нашу розсилку, щоб отримувати від нас регулярно цікаві акції та знижки на товари  в польських супермаркетах Neonet.

акції та знижки

Рекламні газетки Neonet (gazetka Neonet)

Газетки рекламні Neonet дивують знижками і розпродажами, які завжди спонукають до покупок. Основною метою польської мережі супермаркетів Neonet - це стати кращим магазином еклектроніки та побутової техніки не тільки в Польщі, а й в Європі. Пропозиція NEONET включає в себе безліч пакетів, реклами і доступні ціни, щоб кожен міг дозволити собі покупку обладнання своєї мрії. Наявність магазинів у сотнях міст Польщі гарантує клієнтам легкий доступ до акційної пропозиції. Газетки рекламні мережі з'являються, принаймні, один раз в тиждень і завжди містять цікаві пропозиції акції високого класу устаткування. Асортимент буклетів Neonet - це, насамперед, комп'ютерна техніка, периферійні пристрої – маршрутизатори, монітори, проектори, колонки і миші і клавіатури. Ми знайдемо також широкий вибір принтерів, комплектуючих і дисків. У gazetkach рекламних знайдемо також хорошу фотоапаратуру та різні види камер, мобільні телефони та безліч аксесуарів. Перевірте, що чекає на Вас в улюбленому магазині Neonet!

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах