Електронне обладнання – це інвестиція на кілька років вперед , тому ми намагаємося вибрати якісні продукти, які будуть служити надійно і довго. Такі товари ви можете купити в NEONET. Це мережа магазинів, яка присутня на польському ринку протягом 10 років і має майже 300 магазинів по всій країні. Магазин пропонує широкий асортимент виробів з галузі: електроніки, побутової техніки, ІТ аксесуарів, мультимедіа. Пропоновані товари в магазині створені такими відомими виробниками, як Bosch, Samsung, LG, Dell, Apple, Sony, Microfost, Intel, Philips, LG, Nikon, а також Tefal. Покупці можуть придбати в магазинах NEONET фірмові пральні машини, холодильники, плити, праски, телевізори та багато інших пристроїв побутової техніки, які, безумовно, допоможуть вам у вашому домі.

Кожен день кілька тисяч потенційних клієнтів відвідують маркети NEONET не тільки через якість та інноваційність товарів, а також тому, що мережа часто проводить різноманітні акції та знижки. Таким чином, регулярно перевіряючи актуальні пропозиції магазину, ви гарантовано не пропустите нічого! Також клієнти зазначають цінність  порад консультантів, які завжди добре підготовлені. Покупки в NEONET завжди приносять задоволення, тому ваш перший візит в магазин точно не буде останнім.

Магазин комп'ютерної та побутової техніки в Польщі Neonet (Неонет) акції, знижки, ціни, ноутбуки, комп'ютери, планшети, телевізори в Польщіфото: www.fiolet.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах