Акції супермаркету Kaufland

Супермаркети Kaufland (Кауфланд) беруть свій початок з Німеччини, де вони прославилися своєю якісттю товарів та низькими цінами. Сьогодні ця мережа супермаркетів має свої філії також в Чехії, Словаччині, Польщі, Хорватії, Румунії. В польському магазині Kaufland можна завжди зробити вигідні закупи. Потреби в кожного покупця різні, тому цей супермаркет пропонує високоякісні продукти власного виробництва. Звичайно, Kaufland (Кауфланд) має не тільки продукти, які зроблені спеціально для цієї мережі супермаркетів, а й широкий вибір товарів провідних польських, європейських та регіональних виробників.

Акції та знижки Kaufland в Польщі (Kaufland promocje)

Акці та знижки в польському супермаркеті Kaufland завжди діють на різні види товарів: овочі та фрукти, м'ясо, молочні продукти та сири. Порівнюючи з іншими супермаркетами Польщі, тут можна знайти більший вибір, а головне, дешевших свіжих овочів та фруктів. В мережі польських супермаркетів Kaufland можна знайти різні акції, знижки та розпродажі сезонних товарів:

  •  в святкові дні діють акції на тематичний товар до Різдва, до Дня Закоханих, до Великодніх свят та ін;
  •  у певну пору року діють знижки та акції на різний товар, наприклад, весняний розпродаж, або знижки на канцелярські товари до Дня Знань.

Слід відмітити,що у деяких польських магазинах Kaufland працюють міні-пекарні, тому тут завжди можна придбати свіжу випічку за доступною ціною. 

Газетки супермаркту Kaufland

В газетках супермаркту Kaufland ви можете знайти все,що вам необхідно: фрукти та овочі, ковбаси та м'ясо, молочні продукти, товари для дому, електроніку та електротехніку, текстиль, косметику та багато іншого. Польський Kaufland випускає декілька газеток:

  1.  основна - та, яка дійсна протягом тижня, виходить з четверга по вівторок;
  2.  сезонна - наприклад, весною акція на товар,що необхідний для пікніку;
  3.  регіональна - знижки на товари від місцевих постачальників;
  4.  газетка,яка актуальна з моменту закінчення діючої.

В основній газетці Кауфланду на кожній сторінці знаходиться інший вид товару, наприклад, на одній сторінці розміщений аційний товар побутової хімії, на іншій - фрукти та овочі, наступна містить інформацію про знижені ціни на м'ясні продукти. Біля кожного промоційного товару, завжди пише на скільки відсотків знижена ціна продукту. Різниця між знижками на товар може досягати аж 40%. Всю інформацію про актуальні знижки та акції Ви можете побачити на нашому сайті.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах