Супермаркет Kaufland (Кауфланд) в Польщі

Kaufland (Кауфланд)– це німецька мережа супермаркетів, яка вже 16 років успішно завойовує польський ринок споживачів. Зараз робити закупи в Польщі у мережі Kaufland запрошують понад 200 супермаркетів, а в планах компанії збільшити кількість Kaufland в Польщі до 400 магазинів.

Якщо ви хочете не обмежувати себе у виборі (у магазинах Kaufland кількатисячний асортимент товарів), прагнете купувати лише свіжі, якісні та безпечні товари, а також витрачати на це розумні гроші, то вам – у Kaufland. Тут дбають про здоров’я та комфорт покупця, уся продукція сертифікована і проходить необхідний контроль ще до того, як потрапити на прилавки, а ціни приємно дивують.

Супермаркет пропонує своїм покупцям не лише широкий вибір найпопулярніших в Польщі товарів відомих виробників, а й продукти високої якості, зроблені спеціально для мережі магазинів Kaufland, зокрема під логотипом K-Classic. Особливу увагу супермаркет приділяє свіжим овочам та фруктам, молочним продуктам і сирам, а також м'ясним виробам. Натуральні регіональні продукти теж займають важливе місце серед широкого асортименту товарів. Проте купувати в Kaufland вигідно не тільки продукти харчування. Ця мережа супермаркетів торгує також побутовою технікою, господарськими товарами, побутовою хімією, текстилем, канцелярськими товарами, товарами для дітей. Відомий Kaufland і великим вибором сезонних товарів. 

Акції та знижки в супермаркеті Kaufland (Кауфланд) в Польщі

Як і кожен супермаркет Польщі, супермаркет Kaufland прагне заохотити та втримати клієнта. Для цього він пропонує йому помірні ціни, а також безліч вигідних акційних пропозицій та систему знижок. Купувати в супермаркетах Кауфланд в Польщі доволі вигідно, особливо приємні ціни на продукцію власного виробництва Kaufland з логотипом K-Classic. Дуже часто тут діють сезонні, святкові чи тематичні розпродажі, коли певний товар можна купити зі знижкою 10, 20, 35 чи навіть 50%.

Газетка Kaufland (Кауфланд)

Як було зазначено, акції та знижки в супермаркетах Kaufland в Польщі – не рідкість. Для того, щоб клієнти Kaufland не прогавити найкращі ціни та найгарячіші розпродажі, супермаркет створює для них спеціальні рекламно-інформаційні газетки, де публікує увесь асортимент товарів, які можна купити в Kaufland за найвигіднішою ціною, тобто на них діє акція або вони беруть участь в розпродажі. Такі газетки допомагають покупцю отримати інформацію про можливість придбати той чи інший товар дешевше і, таким чином, зекономити свої заощадження. Газетки Kaufland можна отримати в будь-якому супермаркеті мережі, а ми пропонуємо Вам переглянути їх онлайн на нашому сайті

Кауфланд каталог в Польшефото: www.gostynintv.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах