Акції в Media Markt

Media Markt-це мережа магазинів споживчої електроніки, яка була заснована в Німеччині. Проте, ці супермаркети популярні не тільки в Німеччині,а й в Іспанії, Італії, Туреччині, Польщі та ще в дев'яти інших країнах Європи. Компанія пропонує знижку на обладнання від відомих виробників:

  • Apple,
  • Bosch,
  • Canon,
  • GoPro,
  • Microsoft,
  • Nespresso,
  • PlayStation,
  • Samsung, 

а також багатьох інших світових брендів – завжди за доступними цінами. Вас цікавлять: комп'ютерне обладнання, висока якість товарів і побутової техніки або сучасні фотоапарати? Ви хочете розвивати свою пристрасть, прикрасити квартиру, а може, Ви просто фанат нових технологій, завжди цікавитеся новинками? Незалежно від того, яка Ваша мотивація, найбільший асортимент електронного обладнання ви знайдете в магазинах Media Markt. Також тут є коди на знижки, розтермінування 0%, акції та розпродажі. Крім них, супермаркет також пропонує спеціальні пропозиції і знижки на різні товари для окремих супермаркетів-все це зробить ваші покупки набагато дешевшими.

Газетка зі знижками та акціями супермаркету Media Markt

Кожен територіальний супермаркет Media Markt в Польщі пропонує свої акційні газетки на товари зі знижками. Рекламні буклети Media Markt складаються із зазначенням кращих акцій та знижок. Асортимент представлений в рекламних gazetkach дуже широкий, а знижки зазвичай поширюються на певні групи товарів. Media Markt пропонує своїм покупцям такі категорії товарів, як: електроніка, телевізори, комп'ютери та планшети, фотоапарати та відеокамери, телефони і смартфони, побутова техніка (для установки), товари для дітей, офісне обладнання, освітлення, фільми або книги. В супермаркетах ви також можете використати можливості випробувати новітні консолі та ігори (також в 3D). Крім того, магазини мають хороші музичні відділи, широко відображені, новинки хіт-парадів, а також в класику жанру. Промоційні газетки інтернет-магазину оновлюються раз на місяць. Велика перевага рекламної газетки в електронній версії над традиційною газеткою паперовою - можливість ознайомитися з детальною специфікацією продукту за допомогою одного кліка. Таку акційну та завжди актуальну газетку Ви можете знайти на нашому порталі. Media Markt gazetka - це останні акції, продажу пропозиції та розпродажі, якими варто скористатися. 

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах