Media Markt - це міжнародна мережа спеціалізованих магазинів електроніки, яка пропонує найбільш повний асортимент продукції на ринку мультимедійного обладнання, IT, фотографії, побутової техніки, аудіовізуального устаткування, оргтехніки та аксесуарів. Асортимент товарів поповнюється книгами в класичній та електронній формі, музикою, фільмами, іграми та широким спектром квитків на культурні та спортивні заходи.

Бренд належить відомій компанії міжнародного класу Media-Saturn-Holding. Вперше Media Markt почав продавати свої товари 1979 році в Німеччині. Пізніше був відкритий перший магазин у Франції, звідки почався інтенсивний розвиток мережі Media Markt в Європі. В даний час мережа нараховує більше 700 магазинів в 15 країнах, з яких близько 50 перебувають у Польщі.

Кожен магазин пропонує широку мережу фірмової продукції за найвигіднішими цінами. Покупці можуть вибрати один з товарів провідних міжнародних брендів або місцевих виробників. Магазини Media Markt також пропонують ефективне обслуговування клієнта, беручи до уваги, зокрема, продовжену і розширену гарантію на більшість продуктів, кредити і продаж у розстрочку, доставку до дому придбаних товарів, а також комп'ютерні та установчі послуги.

Фірма Media Markt отримала багато нагород за високу якість обслуговування своїх клієнтів. Серед них: І місце в програмі Майстер торгівлі та послуг MasterCard 2007 i 2008 та Service Quality Emblem 2011. Торгова марка Media Markt була визнана Радою брендів Superbrands Polska, як один з найсильніших і найкращих брендів на польському ринку і отримав титул "Superbrand 2012" . Марка будує свій успіх на стійких відносинах з покупцями, співробітниками фірми і постачальниками.

Магазин комп'ютерної та побутової техніки в Польщі Media Markt (Медіа Маркт) акції, знижки, ціни, ноутбуки, комп'ютери, планшети, телевізори в Польщіфото: www.mediamarkt.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах