Apart розпочав свою діяльність в 1977 році, коли Адам Рачинський заснував свою першу ювелірну майстерню. У 1983 році до нього приєднався його брат. Тоді з'явилась назва Apart - поєднання перших літер імен власників: Адама та Петра Рачинських.

Усі вироби мережі магазинів створені з любов'ю до краси. Пристрасть до красивих речей, догляд за кожною деталлю і постійний пошук нових, ще більш досконалих моделей, кращі рішення і натхнення зробили Apart лідером на польському ринку ювелірних виробів. Також мережа магазинів є провідною в ювелірній промисловості з точки зору фінансових результатів: кількість магазинів (близько 200), число співробітників (бл. 2000 осіб), широкий пропонований асортимент і престиж бренду. Досягнення компанії високо цінується і часто отримує нагороди в престижних конкурсах.

Результати загальнонаціонального опитування споживачів підтвердили, що Apart є ​​найвідомішим і найціннішим ювелірним брендом в країні. Він також вважається кращим експертом в області алмазів і годинників. Назва бренду завжди пов'язується з престижем і ексклюзивністю.

Apart магазин ювелірних виробів, годинників та біжутерії в Польщі фото: www.milleniumhall.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах