Organique - польська косметика для тіла, обличчя та spa-процедур. Organique - природна косметика, зроблена вручну, де використовуються натуральні активні компоненти з різних частин світу.

   Продукція даної марки створена на основі поєднання натуральних інгредієнтів зі спеціально розробленими комплексами для повноцінного догляду за шкірою та ароматерапії. Косметика Organique представлена ​​різними серіями, кожна з яких підходить для проведення домашніх SPA-процедур. Насичені і незвичайні аромати не залишать байдужими, допоможуть знайти гармонію і зняти стрес.

    Компанія Organique була заснована 1 червня 2000 року Томасом Гарскій, який власноруч створив першу лінію продукції - колекцію гліцеринового мила з високоякісної сировини. Продукція компанії, яка спочатку продавалася виключно в аптеках, отримала визнання покупців, і торгова марка почала швидко розвиватися. У травні 2011 року компанія Organique була відзначена фондом «Viva!», що підтримує продукти для вегетаріанців і веганів, вироблені екологічно безпечним способом без використання тестування на тваринах. Особливо високо було оцінено мило Алеппо, Savon Noir (марокканське мило), а також косметичні глини.

фото: www.organique.pl 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах