Промогазети та буклети зі знижками та акціями

Супермаркети

Комп'ютерна та побутова техніка

Будова та ремонт

Взуття

Одяг

Для дітей

Спорттовари

Краса та здоров'я

Побутова хімія

Польські газетки та каталоги зі знижками та акціями 

Польські газетки та каталоги зі знижками та акціями - це справжня знахідка для тих, хто шукає можливість суттєво зекономити та придбати якісні європейські товари. У цій статті ми пояснимо вам, чому.

Популярний серед багатьох українців шопінг в Польщі - це заняття не лише приємне, але й економічно вигідне. В сусідній країні ви маєте можливість купити безліч якісних товарів за нижчою, ніж в Україні ціною, а також відчути на собі всі переваги сервісу європейського класу. Окрім цього, польські магазини часто знижують ціни на певні групи товарів для своїх клієнтів. Аби завжди встигати на різноманітні акції та знижки від польських магазинів, торгівельних мереж та супермаркетів, радимо вам регулярно переглядати польські газетки та каталоги зі знижками та акціями на нашому веб-сайті.

Промоційні газетки польських супермаркетів зі знижками та акціями

Часті походи до супермаркету за продуктами неабияк впливають на загальний бюджет, але економити на продуктах не варто, адже здорове харчування - це запорука гарного самопочуття. Щоб придбати всі необхідні продукти і повернутись додому не з пустим гаманцем, варто планувати закупи заздалегідь. Саме в таких ситуаціях слід ознайомитись із діючими в польських супермаркетах знижками та акціями, переглянувши доступні на нашому порталі промоційні газетки (gazetki promocyjne) конкретного магазину. Важливо пам'ятати, що такі каталоги є дійсними лише впродовж певного періоду, а після його закінчення з'являється нова газетка пл з новими знижками. Окрім того, акційні продукти за вигідними цінами можуть швидко розкупити, а тому якщо ви знайдете для себе відповідний товар за зниженою ціною, не варто зволікати із покупкою.  

Газетка Ашан (gazetka Auchan) в Польщі

Перш за все, радимо вам переглянути газетку Ашан (gazetka Auchan) в Польщі.

Французька мережа супермаркетів та гіпермаркетів Ашан (Auchan) є доволі популярною не лише серед українців, що приїжджають на закупи до Польщі, але й серед самих поляків. В супермаркетах Ашан є дуже широкий вибір різноманітної продукції - від побутової хімії до продуктів споживання, одягу  та канцелярських товарів. На різні групи товарів в Ашані діють різні знижки. Детальніше про це можна дізнатись з трьох різних газеток Ашану (gazetka Auchan), доступних на цій сторінці нашого порталу. Натиснувши кнопкою мишки на обкладинку газетки, ви потрапите на офіційний веб-сайт польського Ашану, де зможете переглянути всі три випуски промокаталога:

 • Каталог зі знижками на побутову хімію та косметичні засоби дійсний впродовж 16 днів.
 • Каталог зі знижками на техніку та іграшки дійсний впродовж 11 днів.
 • Каталог зі знижками на продукти харчування дійсний впродовж одного тижня.

Після того, як пропозиція стає неактуальною, на сторінці з'являються нові випуски газетки, тому уважно слідкуйте за оновленнями промокаталогів на нашому веб-сайті, аби не пропустити дуже вигідну пропозицію.

газетка ашан, знижки та акції ашан польщаашан газетка, знижки та акції ашан польщагазетка промоції ашан польща

Газетка-каталог Бедронки (gazetka Biedronka) в Польщі

Улюблена усіма Бедронка також має свою газетку-каталог (gazetka Biedronka) в Польщі. 

Супермаркет Бедронка (Biedronka) позиціонує себе як найдешевший супермаркет в Польщі. Ціни на продукти в крамницях Бедронки і справді доволі низькі. Окрім цього, супермаркет постійно проводить різноманітні тематичні акції, під час яких різні товари можна придбати за дуже вигідними цінами. 

газетка пл, газетка бедронка польща, gazetka biedronka

Актуальні газетки-каталоги Бедронки (gazetka Biedronka) можна також переглянути на цій сторінці нашого порталу. В промоційних газетках Бедронки ви знайдете інформацію про знижки на молочні продукти, випічку, м'ясо, фрукти та овочі, солодощі, напої та ін. Також в каталозі Бедронки можна знайти акційні пропозиції на побутову хімію, косметику, одяг і товари для дому. Газетки промоцій Бедронки, зазвичай, оновлюються щотижня. 

Газетка Карфур (gazetka Carrefour) в Польщі

Оскільки в сусідній країні є декілька видів магазинів цієї французької мережі, кожна крамниця має свою окрему газетку Карфур (gazetka Carrefour) в Польщі:

 • Газетка супермаркетів Carrefour - дійсна впродовж 12 днів. Містить пропозицію знижок на продовольчі товари, побутову хімію, товари для дому, дитячі іграшки, одяг та техніку.
 • Газетка мережі крамниць Carrefour Market - дійсна впродовж 12 днів. Пропонує знижки на продукти, косметичні засоби і товари для дому.
 • Газетка мережі крамниць Carrefour Express - дійсна один тиждень. Стосується лише деяких продовольчих товарів.
 • Газетка мережі крамниць Globi - дійсна також впродовж тижня і поширюється лише на продукти. 

У період свят Carrefour пропонує також різноманітні каталоги зі знижками на сезонні товари або подарунки. Промоційні газетки Карфур (gazetka Carrefour) Польща ви знайдете на нашому веб-сайті. 

газетка пл, газетка карфур, gazetka carrefourгазетка пл, карфур газетка, gazetka carrefourкарфур газетка, gazetka carrefour, акціїї та знижки карфур польщагазетки карфур, gazetka carrefour, акціїї та знижки карфур польща

Газетка промоцій Е.Леклерк (gazetka E.Leclerc) в Польщі

В Польщі Е.Леклерк вважають супермаркетом низьких цін та вигідних акційних пропозицій. Аби максимально заощадити на закупах в Польщі, варто переглянути газетку промоцій Е.Леклерк (gazetka E.Leclerc) і вибрати товари, на які діє знижка. Каталоги з акційними товарами доступні на веб-сайтах магазинів мережі Е.Леклерк. Знижки поширюються, зокрема, на продукти харчування, побутову хімію та техніку, а також товари для дому. Акційні пропозиції є актуальними впродовж близько одного тижня або до вичерпання запасів. 

елеклерк газетка польща, gazetka e.leclerc, газетка пл

Польська газетка Кауфланд (gazetka Kaufland) 

Польська газетка німецької мережі супермаркетів Кауфланд (gazetka Kaufland) доступна на цій сторінці нашого порталу. Щоб переглянути актуальну пропозицію знижок супермаркету Кауфланд в Польщі, необхідно спочатку вибрати конкретний магазин мережі. Каталог зі знижками та акціями супермаркету Кауфланд, зазвичай, актуалізують кожного тижня. У ньому ви зможете знайти знижки на такі групи товарів: продукти споживання і напої, побутова хімія, косметика, товари для дому тощо.

 кауфланд польща газетка, газетка промоційна, gazetka kaufland

Каталог акцій та знижок Лідл (gazetka Lidl) в Польщі

Популярний в Польщі супермаркет Lidl пропонує своїм клієнтам знижки переважно на продукти та косметику. Переглянувши каталог акцій та знижок Лідл (gazetka Lidl) в Польщі на нашому веб-сайті, ви знайдете вигідні акційні пропозиції на м'ясні та молочні продукти, випічку, овочі та фрукти, солодощі, напої тощо. 

Перед святами Лідл Польща також пропонує знижки на актуальні в конкретну пору року товари. Наприклад, перед Різдвом супермаркет випускає каталог із акціями на дитячі іграшки. Промоційні газетки та каталоги Lidl (gazetka Lidl) в Польщі є дійсними впродовж певного терміну або доки акційний товар не розберуть з полиць магазину. 

газетка лідл польща, газетка пл, gazetka lidlлідл газетка польща, газетка пл, gazetka lidlгазетка лідл польща, газетка пл, gazetka lidlгазетка пл, газетка лідл польща, gazetka lidl

Газетка Теско (gazetka Tesco) в Польщі

Супермаркети та гіпермаркети британської корпорації Теско (Tesco) діють на польському ринку вже довгий час. На території Польщі фірму представляють не лише великі гіпермаркети, в яких продають продукти харчування і товари загального вжитку, але і невеликі продуктові крамниці. Залежно від того, який магазин і в якому місті ви плануєте відвідати, вам необхідно ознайомитись із різними газетками Теско (gazetka Tesco) в Польщі:

 • Каталог акцій та знижок конкретного вибраного гіпермаркету;
 • Каталог акцій та знижок малих гіпермаркетів Теско;
 • Каталог акцій та знижок супермаркетів Теско.

Всі газетки Теско (gazetka Tesco) в Польщі дійсні впродовж одного тижня. Окрім цього, на офіційному веб-сайті торгівельної мережі доступні окремі каталоги зі знижками на дитячі речі, подарунки та товари для дому тощо.

газетки промоции, газетка теско польща, gazetka tescoгазетки промоции, газетка теско польща, gazetka tesco

Польські газетки зі знижками та акціями в будівельних супермаркетах 

Пропонуємо вам ознайомитись також із польськими газетками зі знижками та акціями в будівельних супермаркетах. 

Безліч українців купує будівельні та ремонтні товари саме в Польщі, адже на польському ринку присутні багато європейських фірм, які досі не відкрили своїх магазинів на території України. Хороша новина для тих, хто шукає, де в Польщі купити товари для ремонту та будівництва за вигідними цінами: такі популярні гіпермаркети, як

 • Ikea,
 • Castorama,
 • Jysk,
 • LeroyMerlin,
 • Majster,
 • Praktiker,
 • OBI,

часто готують для своїх покупців вигідні акційні пропозиції, які можна переглянути у спеціально створених для цього каталогах. 

газетки промоции, каталог ikea польща

Популярний у всьому світі шведський бренд Ikea щороку видає тематичні каталоги, в яких ілюструє можливі варіанти облаштування домівок для найбільш вибагливих покупців. В каталозі Ikea ви можете переглянути як окремі товари за вигідними цінами, так і повністю продумані та створені дизайнерами Ikea варіанти інтер'єру кухонь, спалень та ванних кімнат, віталень тощо. Каталог Ikea, доступний на нашому веб-сайті, є інтерактивним та мультимедійним, ви зможете переглядати фото та відео різноманітних товарів Ікеа в Польщі. 

Промоційні каталоги з акційною продукцією французької компанії Castorama також доступні на нашому веб-ресурсі. Окрім цього, на сайті цієї мережі будівельних супермаркетів ви маєте можливість переглянути окремі каталоги із обладнанням для ванних кімнат та кухонь. 

Каталоги зі знижками на товари для будівництва, ремонту і оздоблення підготував для своїх клієнтів також Jysk, LeroyMerlin, Majster, Praktiker та OBI. Ви можете переглянути їх на цій сторінці нашого порталу.

касторама газетка польща, castorama gazetkaгазетка пл, газетка jysk польща, jysk каталоггазетка леруа мерлен, gazetka leroy merlin, акціх та знижки в польщігазетка Майстер, акції та знижки на будівельні матеріали в польщіпрактікер газетка, praktiker gazetka, акції та знижки практікергазетка обі,gazetka obi

Польські газетки зі знижками та акціями в супермаркетах техніки 

Газетки зі знижками та акціями випускає декілька польських супермаркетів, де ви можете купити побутову та комп'ютерну техніку для дому чи офісу. Популярними є, зокрема, такі магазини:

 • MediaExpert
 • MediaMarkt
 • RTV euro AGD
 • Neonet

Вони постійно пропонують покупцям акції та знижки на свої товари. В газетках промоцій цих магазинів ви знайдете акційні пропозиції на комп'ютери і ноутбуки, а також комплектуючі для них; копіювальну техніку; мобільні телефони, ігрові приставки, телевізори, аудіотехніку, фото та відеокамери тощо. В цих магазинах ви також зможете купити зі знижкою побутову техніку, зокрема холодильники, мікрохвильові печі, пральні машини, праски, електричні чайники, комбайни, фени, пилососи та ін. 

Слідкуйте за оновленням акційних пропозицій та випусками нових промоційних каталогів на нашому веб-сайті. 

газетка промоційна пл, газетка mediaexpert, акції польщагазетка пл, газетка медіамаркт, gazetka mediamarktгазетка промоции. газетка rtveuroagd, польські газетки і каталоги знижокзнижки на техніку в польщі, газетка пл, газетка неонет польща

Польські газетки зі знижками та акціями в магазинах з косметикою

В Польщі ви можете купити якісну косметику італійських, французьких, німецьких та польських косметичних брендів за дуже вигідними цінами. Скориставшись акційною пропозицією однієї із популярних торгівельних мереж, ви маєте можливість заощадити чимало грошей, а також приємно і з користю провести час на закупах в Польщі. 

Газетки зі знижками та акціями випускають такі магазини із косметичними засобами:

 • Rossmann
 • SuperPharm
 • Douglas
 • Natura
 • Yves Rocher
 • Wispol

Знижка поширюється на безліч груп товарів, що продаються на полицях цих косметичних магазинів. За зниженою ціною ви маєте можливість придбати, зокрема, шампуні, гелі для душу, зубні пасти та щітки, мило та креми, декоративну косметику, парфуми, дезодоранти та багато інших косметичних засобів. Акції та знижки також поширюються на доступні в деяких косметичних магазинах Польщі подарункові комплекти. У крамницях Rossmann та SuperPharm додатково пропонують знижки на дитячі товари та продукти харчування. 

газетка росман польща, gazetka rossmannгазетка суперфарм польща, акції та знижки в польщіgazetka douglas, газетка пл, знижки на косметику в польщігазетка натура польща, gazetka naturaгазетка ів роше польща, gazetka yves rocher, газетка промоцииакції та знижки на косметику в польщі, gazetka wispol, віспол газетка польща

Каталог зі знижками та акціями в дитячих магазинах Польщі

Купувати дитячі товари, зокрема одяг, іграшки чи візочки в Польщі, дуже вигідно, адже в польських магазинах є широкий вибір всіх необхідних дитячих речей хорошої якості за доступними цінами. Аби заощадити час та гроші на закупах в Польщі, ми радимо вам переглянути каталог зі знижками та акціями в двох дитячих магазинах Польщі - Pepco та Toys Я Us. 

Pepco - популярний в Польщі магазин одягу та товарів для дому, який пропонує речі не лише для дорослих, а й для дітей. Для своїх наймолодших клієнтів магазин спеціально випускає окрему газетку з акційною пропозицією на іграшки, одяг та аксесуари для дітей. Актуалізація каталогу відбувається щотижня. 

пепко газетка, газетка пл, gazetka pepco

Toys Я Us - це відомий бренд родом зі Сполучених Штатів Америки. Мережа спеціалізується на роздрібній торгівлі іграшками, одягом та іншими дитячими товарами. На офіційному веб-сайті польської мережі магазинів Toys Я Us розміщено каталог дитячих речей, які можна придбати за знижкою. Тут турботливі батьки зможуть знайти найнеобхідніші речі для свого малюка за вигідними цінами. 

toysrus pl, газетка тойсрус, gazetka pl

Газетки зі знижками та акціями в магазинах спорттоварів в Польщі

Для поціновувачів спорту та активного способу життя знайдеться безліч цікавих товарів у популярній мережі магазинів Martes Sport. Асортимент магазину задовільнить потреби навіть найбільш вибагливих покупців, яким важливо придбати якісний брендовий одяг в Польщі. Для тих, хто хоче запланувати свій шопінг в Польщі та зекономити гроші, Martes Sport випускає газетки зі знижками на власні товари. Акції та знижки часто поширюються на ті групи товарів, які є популярними у певний сезон. Каталог Martes Sport є дійсним впродовж 2 тижнів. 

газетка мартес спорт, gazetka martes sport, акції та знижки на спорттовари в польщі

Читати повністю

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах