Основний акцент в офісному інтер'єрі надається функціональним та зручним меблям, зокрема офісним столам. За ідеальним офісним столом зручно працювати, а робочі години проходять швидко, не залишаючи після себе фізичної втоми чи навіть больових відчуттів. Окрім цього, офісний стіл повинен бути достатньо великим, аби вмістити все необхідне канцелярське приладдя, документи, а також комп'ютерну техніку. Обираючи офісний стіл, варто звернути увагу на декілька критеріїв, таких як дизайн усього інтер'єру офісу, а також індивідуальні потреби конкретного працівника. Або ж можна придбати універсальний і класичний варіант, який ідеально вписуватиметься в суворий і мінімалістичний офісний інтер'єр.

ікеа

Який би робочий стіл ви не мріяли придбати, ваші потреби та побажання завжди врахують спеціалісти відомої шведської марки IKEA - багаторічного лідера серед виробників меблів та товарів для дому і офісу. В каталозі товарів IKEA, доступному на нашому веб-порталі, ви знайдете широкий асортимент офісних столів IKEA за приємними та доступними цінами.

ікеа львів

Офісні столи IKEA виготовлені з високоякісних, екологічно чистих матеріалів. Під час проектування та розробки дизайнери компанії врахували різні потреби різних людей, створивши універсальні та оригінальні письмові столи для робочого кабінету у вас вдома чи в офісі. Окрім цього, офісні столи IKEA мають цікавий та оригінальний дизайн, а тому вам завжди буде приємно повертатись у ваш зручний та затишний офіс. Якщо ви бажаєте облаштувати саме такий офіс, куди працівники приходитимуть із мотивацією та натхненням, а їхня продуктивність щоразу підвищуватиметься, офісні меблі і столи для офісу IKEA варто придбати!

Робочі столи IKEA

Широкий асортимент офісних робочих столів IKEA дозволяє вибрати ідеальний для вас варіант серед безлічі столів різних розмірів, кольорів та комплектації.  Робочі столи IKEA слід підбирати також у відповідності до роду занять, який ви плануєте за ним виконувати.

ікеа україна

Зокрема, у нашому каталозі ви знайдете такі різновиди робочих столів IKEA:

 • Письмові столи IKEA

Просторі та мінімалістичні письмові столи IKEA ідеально підходять для виконання різноманітної роботи. За таким робочим столом IKEA можна не лише писати чи вести нотатки, але й малювати, креслити, а також працювати за ноутбуком.

ікеа київ

Окрім цього, завдяки можливості самостійно регулювати висоту письмового стола IKEA, ви зможете працювати за ним навіть стоячи. Більшість письмових столів IKEA належать до серії BEKANT, на яку діє 10-річна гарантія. Поверхня письмових столів IKEA зі шпону є доволі витривалою. Її легко утримувати в чистоті, адже вона відштовхує бруд.

 • Комп'ютерні столи IKEA

Зручні, вмістимі та багатофункціональні комп'ютерні столи IKEA мають красивий та продуманий дизайн. В IKEA виготовляють комп'ютерні столи різних розмірів, а отже знайдуться як компактні невеличкі столики, так і цілі робочі системи, призначені для одразу двох моніторів.

ікеа каталог

Спеціальний отвір у комп'ютерному столі IKEA дозволить вам приховати кабелі та продовжувачі на спеціальній поличці під стільницею. Завдяки цікавому та оригінальному дизайну стіл можна поставити в будь-якому куточку вашої кімнати, а також підібрати до нього додаткові полички, шафки чи стелажі IKEA з тієї ж серії.  Полички та шафки IKEA можна прикріпити як з лівої, так і з правої сторони, в залежності від планування у вашій кімнаті. А спеціальний механізм запобігатиме надмірному висуванню шухляд та полиць.

меблі ікеа

Також є приємний сюрприз для тих, хто особливо піклується про чистоту та порядок на робочому місці - в магазинах IKEA ви знайдете комп'ютерні столи з вмонтованими магнітними дошками, де можна прикріпити нотатки чи інші листки, що зазвичай лежать під руками на робочому столі.

 • Спеціальні столики для ноутбуків IKEA

Якщо ви бажаєте максимально зекономити простір вашого робочого кабінету вдома чи в офісі, замість габаритного робочого стола ви можете придбати невеличкий столик для ноутбука. Такий столик ідеально підійде для тих, хто працює лише за ноутбуком і не потребує облаштування великого і просторого робочого місця.

ікеа в україні

Спеціальні столики для ноутбуків IKEA можуть також служити доповненням до робочого стола IKEA як у вас вдома, так і в офісі. Такі столики займають небагато місця, вони зручні і легкі, а отже їх можна легко переносити з місця на місце, створюючи таким чином робочий простір навіть на дивані у вашій вітальні.

ікея

Деякі моделі столиків для ноутбуків IKEA мають ніжки на колесиках, аби їх було ще легше переміщати. Спеціальні столики для ноутбуків IKEA - це хороший приклад мінімалістичного та продуманого скандинавського стилю.

 • Офісні столи для конференц-залів IKEA

Популярна шведська марка IKEA подбала про облаштування не лише вашого робочого кабінету в офісі, але й про все необхідне для організації продуктивного робочого процесу. Саме тому в нашому каталозі товарів IKEA ви знайдете не тільки персональні робочі столи, але й офісні столи для конференц-залів.

ikea

В уявленні багатьох стіл для конференц-залу повинен бути обов'язково круглим, однак IKEA ламає такі стеретипи. Тут ви знайдете як і традиційні круглі, так і овальні та квадратні столи для переговорів. Всі офісні столи для конференц-залів IKEA, як і звичайні письмові столи IKEA, належать до серії BEKANT, а отже мають схожі характеристики. Вони також доступні в різних кольорах та розмірах.

ikea club

 • Невеличкі письмові столики для дітей IKEA

Хто сказав, що справжнє робоче місце повинно бути лише у дорослих? Для розвитку творчості та креативності діткам також варто мати свій робочий куток, де вони зможуть малювати, ліпити, клеїти, вирізати і просто створювати своїми руками щось прекрасне. Саме для цього IKEA виготовляє невеличкі письмові столики для дітей з можливістю регулювання висоти.

ikea львів

ikea каталог

Стільницю такого столика можна нахилити, аби дитині було зручніше та легше працювати. Також до дитячих письмових столиків IKEA можна докупити невеличкі стелажі для книжок чи інших дрібничок.

доставка ikea

Для підлітків, особливо дівчаток, цікавим може виявитись робочий стіл із серії FALKHÖJDEN, що є доступний у білому та рожевому кольорах. Стіл має цікавий, молодіжний дизайн та ідеально пасуватиме до різнокольорового оригінального інтер'єру.

 • Популярні колись секретери у сучасній дизайнерській інтерпретації

Секретер - це оригінальна, зручна та багатофункціональна шафа, яку можна легко перетворити на робоче місце. В секретері зберігають книжки або важливі документи, а його дверцята служать як повноцінний робочий стіл. В магазинах IKEA ви знайдете декілька моделей секретерів, зокрема із серії HEMNES та IKEA PS 2014. Такі секретери стануть ідеальним варіантом для робочих кабінетів з обмеженим простором, адже вони займають небагато місця, але водночас можуть вмістити чимало необхідних для роботи речей. Окрім цього, у сучасній дизайнерській інтерпретації вони виглядають дуже стильно та оригінально.

столи ikea

 • Робочі столи IKEA у комплекті зі стелажами

Робочі столи IKEA із серії KALLAX - це габаритні письмові столи, що йдуть в комлекті зі стележами на документи, книжки, альбоми, компакт-диски та будь-які ваші речі. Такі робочі столи кріпляться до стелажів за допомогою спеціальних механізмів, які не пошкоджують поверхні столу і не псують його загальний вигляд. Цікаво, що такий стелаж можна також прикріпити до будь-якого іншого столу IKEA (окрім скляного).

крісла ikea

Робочі столи IKEA у комплекті зі стелажами - це особливо зручно для тих, хто має багато вільного місця в робочому кабінеті і прагне заповнити його функціональними та місткими меблями IKEA. Оскільки такі робочі столи є доволі великими, за ними можуть легко вміститись двоє або ж троє осіб. Таким чином ви вигідно облаштуєте інтер'єр у вашому офісі, а також створите приємну дружню атмосферу. Завдяки цьому ваших працівників буде легше заохотити до командної роботи.

 

Ціни на офісні столи IKEA

товари ikea

Оскільки асортимент офісних робочих столів IKEA є доволі широким, ви зможете підібрати стіл, який ідеально доповнюватиме інтер'єр вашого офісу чи робочого кабінету вдома, а також відповідатиме вашому бюджету. В магазинах IKEA, а також в каталозі меблів IKEA на нашому сайті ви знайдете як бюджетні, так і більш дорогі варіанти. Ціни на офісні столи IKEA залежать від багатьох критеріїв, зокрема від габаритів стола, від його функціональності, а також від серії, до якої він входить.

купити ikea в Україні

Окрім цього, при виборі офісних столів IKEA варто звертати увагу на характеристики конкретної моделі та на її колір. IKEA виготовляє офісні столи з натуральних та екологічно чистих матеріалів, а отже ціна відповідає високій якості та довготривалій експлуатації.

Серії офісних робочих столів IKEA

Вибирати офісний стіл IKEA відповідно до серії зручно тому, що до нього одразу ж можна підібрати і відповідне крісло чи інші офісні меблі тієї ж серії. Серед серій офісних робочих столів IKEA варто виділити такі:

 • FLISAT
 • IKEA PS 2014
 • KALLAX
 • KNOTTEN
 • KULLABERG
 • LEKSVIK
 • LIATORP
 • LILLÅSEN
 • LISABO
 • NORRÅSEN
 • PÅHL
 • SKARSTA
 • STUVA
 • THYGE
 • VITTSJÖ
 • HEMNES
 • MALM
 • VITTSJÖ
 • SVARTÅSEN
 • ALEX
 • ARKELSTORP
 • BEKANT
 • BESTÅ BURS
 • BRUSALI
 • FALKHÖJDEN
 • FJÄLLBO
 • FREDDE
 • GOLIAT
 • MICKE

Стільниці та ніжки для столів IKEA

Окрім того, що у каталозі меблів IKEA на нашому сайті представлено готові офісні робочі столи IKEA, ви також можете окремо переглянути стільниці та ніжки для столів IKEA. Підібравши до стільниці IKEA відповідний для вас комплект ніжок, ви створите свій унікальний та оригінальний письмовий стіл IKEA для домашнього офісу або робочого кабінету. Скласти свій офісний стіл IKEA дуже легко - для цього не потрібно особливих інструментів, вмінь чи сили. Додатковою перевагою такого стола IKEA є те, що його ніжки можна самостійно регулювати відповідно до нерівностей поверхні, на якій він стоїть. До самостійно складеного стола IKEA ви також можете підібрати одну із тумб IKEA, аби ваш стіл був не лише функціональним, але й достатньо містким.  

ikea

В магазинах IKEA ви зможете обрати стільницю серед моделей різних розмірів та кольорів. Матеріал, з яких виготовлені стільниці IKEA. є абсолютно безпечним, екологічним та високоякісним. За такими стільницями легко доглядати, їхній вигляд надового залишається свіжим та новим, а також їх можна дуже довго експлуатувати. Окрім цього, вас приємно здивує широкий асортимент ніжок для столів IKEA - тут ви знайдете і звичайні прямі ніжки, і ввігнуті, і ніжки, що зазвичай використовують для лавок, а також ніжки на коліщатках.

каталог ikea

До слова, такий варіант є дещо дешевшим ніж купівля готової моделі офісного стола IKEA. Саме тому купивши окремо стільницю та ніжки для стола IKEA, ви зможете додатково зекономити кошти, а також приємно проведете час під час монтування вашого майбутнього робочого місця. 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах