Шафи та стелажі для офісу IKEA

Якщо ви вже придбали письмовий стіл та комп'ютерне крісло, а у вашому робочому кабінеті все ще залишилось чимало вільного місця, обов'язково придбайте шафи та стелажі для офісу IKEA. Ці меблі стануть незамінними для тих, хто любить підтримувати чистоту та порядок в офісі. Шафи, комоди або стелажі для офісу IKEA доповнять стильний та оригінальний інтер'єр вашого кабінету, а також нададуть йому охайного вигляду. Погодьтеся, засинати із думкою про те, що всі важливі документи зберігаються в надійному місці набагато легше та приємніше. Окрім того, шафи та стелажі для офісу IKEA оберігатимуть ваші особисті речі від пилу, бруду чи прямого сонячного світла.

ikea

Асортимент шаф, комодів та стелажів для офісу в магазинах IKEA дуже широкий. Для оптимального використання всього вільного простору у вашому офісі IKEA пропонує такі рішення:

 • Офісні комоди IKEA
 • Офісні стелажі IKEA
 • Пенали для офісу IKEA
 • Настінні полички для офісу IKEA

ikea львів

Розглянемо детальніше кожну із цих категорій, доступну в онлайн-каталозі меблів IKEA на нашому веб-сайті.

Офісні комоди IKEA

Комод - це зручні та універсальні меблі, без яких важко обійтись не лише в офісі чи робочому кабінеті вдома, але й у спальні, вітальні, ванні, кухні чи інших типах приміщень. В комодах для офісу зручно зберігати  важливі документи, папери, а також канцелярські товари та все необхідне для організації робочого процесу.

ikea каталог

Офісні комоди виробництва шведської компанії IKEA мають чимало переваг - вони стильні, практичні, а головне доступні у великому асортименті. Ви можете обрати офісні комоди IKEA в широкій гамі кольорів, а також з різними габаритами та різною кількістю полиць.

ікеа

В магазинах IKEA доступні також комоди, які легко і надійно замикаються на ключ. Вибрати ваш ідеальний комод для офісу IKEA можна серед таких варіантів:

 1. Тумби та комоди IKEA для зберігання документів

Важливі документи повинні зберігатись в надійному та зручному місці. Офісні комоди IKEA ідеально пасуватимуть для цієї ролі, адже деякі моделі мають високі полиці, в яких легко поміститься безліч папок з документацією. Офісні комоди IKEA оснащені спеціальним механізмом, який не дозволяє шухлядам висуватись занадто далеко.

ікеа львів

Таким чином, користуватись офісними меблями IKEA не лише зручно, але й безпечно. Додаткова перевага тумб та комодів для зберігання документів IKEA - їх можна закривати на ключ або на код.  

ікеа україна

 1. Шафки з дверцятами-жалюзі IKEA

Шафки зі спеціальними дверцятами у формі жалюзі IKEA - це сучасні, оригінальні та зручні офісні меблі для зберігання різноманітного канцелярського приладдя, а також паперів чи папок з документами. Ці шафки належать до серії GALANT, на яку діє 10-річна гарантія, а тому ви можете бути впевнені, що вони довго служитимуть вам і збережуть свіжий вигляд впродовж багатьох років.

ікеа каталог

Шафки з дверцятами-жалюзі IKEA замикаються на код, який ви можете самостійно підібрати. Також до них прикріплений спеціальний гачок, на який зручно вішати сумку чи інші предмети, а збоку зроблений спеціальний отвір для кабелів. Окрім цього, будь-які нерівності підлоги легко нівелюються, адже шафи, тумби та комоди IKEA мають спеціальні ніжки з можливістю регулювання.

меблі ікеа

 1. Шафки IKEA з пересувними дверцятами

Мають схожі характеристики, як і шафки з дверцятами-жалюзі, однак система відкривання дверей працює по-іншому - їх можна пересувати вліво або вправо.

ікея

 1. Мобільні комоди на колесиках IKEA

Найбільш популярне рішення для зберігання різноманітних речей в офісі чи робочому кабінеті - це мобільні комоди на колесиках IKEA. Ці комоди дуже зручні у користуванні - за необхідності їх можна пересувати з місця на місце. Комоди на колесиках IKEA мають безліч полиць, де зручно зберігатимуться ваші документи, блокноти, книжки чи улюблені канцелярські товари. Окрім цього, вони мають стильний та оригінальний вигляд.

ікеа

Ви з легкістю підберете комод до тих офісних меблів IKEA, які вже є у вашому робочому кабінеті, адже в нашому каталозі є безліч моделей комодів IKEA різних кольорів та розмірів.

 1. Комбінації із шафок, комодів та стелажів IKEA

Якщо однієї тумби, шафи чи комоду замало, щоб вмістити все необхідне, або ж ви маєте багато вільного місця в офісі чи робочому кабінеті вдома і хотіли б максимально його використати, пропонуємо вам придбати в нашому інтернет-магазині меблів IKEA комбінації із шафок, комодів та стелажів IKEA. 

доставка ikea

Це доволі габаритні офісні меблі з багатьма полицями. Вони бувають як повністю відкриті, так і з дверцятами-жалюзі , пересувними дверцятами або шухлядами. Тут дуже зручно зберігати і папки з документами, і канцелярське приладдя в спеціальних ящичках, і книжки, і папери чи будь які інші речі, які можуть знадобитись вам в офісі.

товари ikea

Серії офісних комодів IKEA

IKEA виготовляє декілька серій офісних комодів IKEA. Найпопулярніша серія - це GALANT. Висока якість офісних меблів з цієї серії підтверджена безкоштовною 10-річною гарантією IKEA. Серед інших серій  офісних комодів IKEA зустрічаються такі:

 • ERIK
 • LENNART
 • ALEX
 • HELMER
 • KLIMPEN
 • MALM
 • MICKE

 • купити ikea в Україні

До більш дешевих серій комодів для офісу IKEA належить серія LENNART. Один із комодів LENNART має фіксовану низьку ціну, адже цей товар найчастіше вибирають клієнти та покупці в магазинах IKEA. Середню ціну мають серії ALEX, KLIMPEN, MALM. Найдорожчими вважають комоди із серії GALANT.

Офісні стелажі IKEA

Стелаж - це універсальна, практична, містка шафа, яка прикрасить та збагатить інтер'єр будь-якої кімнати. В офісних стелажах IKEA зручно зберігати все - від маленьких дрібничок, до стосів паперів та важливої документації. Завдяки тому, що полиці офісних стелажів є зазвичай відкритими, ви легко та швидко знайдете тут все необхідне. З офісними стелажами IKEA у вас більше не виникне проблем зі зберіганням улюбленої колекції книжок, а фотографії рідних та близьких завжди залишатимуться на видноті. Аби оригінально заповнити офісні стелажі IKEA, потрібно лише яскраву фантазію, про все інше шведський виробник товарів для дому вже подбав.

ikea каталог

Завітавши до нашого інтернет-магазину меблів IKEA, будьте певні, що знайдете тут ідеальний саме для ваших умов та потреб офісний стелаж. У нашому асортименті знайдуться офісні стелажі IKEA різних розмірів та кольорів, з різною кількістю полиц, з можливістю додавання додаткових поличок, відкриті і закриті варіанти та навіть стелажі у формі годинника.

ікея

Також ви можете вибрати офісний стелаж IKEA, який немає задньої стінки, а кріпиться до стіни за допомогою спеціального механізму. Такий сучасний та оригінальний варіант ідеально пасуватиме до сміливих, модерністичних офісних інтер'єрів.  До того ж, елементи таких стелажів із серії ALGOT можна самостійно підбирати і кріпити, об'єднуючи і створюючи власну неповторну композицію.

меблі ikea

Окрім цього, вас приємно здивують офісні стелажі IKEA із серії KALLAX. Вони мають одну цікаву особливість - до них можна легко прикріпити тканинні полички, створивши додаткове місце для зберігання невеличких предметів, наприклад канцелярського приладдя. Також у цій серії доступні моделі офісних стелажів із висувними шухлядами.

ikea шафи

Загалом в магазинах IKEA доступно понад 400 моделей офісних стелажів. Детально описати їх всіх дуже важко, адже кожна модель має свою особливість. Тому радимо вам ретельно переглянути весь асортимент офісних стелажів IKEAі підібрати найвигідніших у плані ціни, розміру та дизайну варіант.

Пенали для офісу IKEA

Пенал - це невеличка шафа з полицями, яка може служити і як гардероб, і як стелаж для зберігання документів. Виготовлені із натуральної, екологічно чистої сировини пенали для офісу IKEA стануть незамінним елементом інтер'єру офісних приміщень з невеликою площею. В нашому каталозі меблів IKEA ви знайдете пенали для офісу зі скляними вітринами, пенали-креденси, різнокольорові яскраві пенали та багато інших моделей.

крісла ikea

Пенали для офісу IKEA можна сміливо об'єднувати разом із відкритими офісними стелажами чи комодами IKEA і таким чином створити ідеальну, практичну, функціональну та містку комбінацію офісних меблів IKEA. Якщо ви шукаєте інтернет-магазин, де за доступною ціною можна купити пенал, стелаж або комод для офісу IKEA, то потрапили точно за адресою!

Настінні полички для офісу IKEA

Ще один важливий елемент інтер'єру вашого робочого кабінету - це настінні полички IKEA. З настінними поличками для офісу IKEA пусті стіни легко перетворити на цікаве та оригінальне місце для зберігання дрібних речей, наприклад фотографій, книжок чи невеличкого годинника.

столи ikea

В нашому інтернет-магазині товарів IKEA ви можете замовити як прості полички різного кольору, довжини та товщини, так і спеціальний механізм для їх кріплення. Турнікети, на які кріпляться настінні полички для офісу IKEA, достатньо міцні та надійні, аби витримати як габаритні важкі полиці, так і невеличкі тонкі полички.

ikea

Придбавши настінні полички для офісу IKEA, ви надасте дизайну вашого офісного інтер'єру більшої виразності та оригінальності, а також практичності та продуманості. І більше жодні дрібнички не заважатимуть під руками! 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах