Акції супермаркету Biedronka

Biedronka - це найпопулярніший супермаркет серед українців, росіян, білорусів, а також самих поляків. Цей супермаркет проводить різноманітні акції, тим самим приваблюючи своїх покупців не лише дешевими та якісними продуктами, але й можливістю купити потрібний товар за акційною ціною. Супермаркет періодично випускає газетку, яка містить перелік акційних товарів. Її Ви можете переглянути, натиснувши на картинку внизу сторінки.

Акції та знижки Biedronka

Акції  та знижки для власників карти Moja Biedronka

З вересня 2016 року Бедронка запровадила картку постійного клієнта. Її може отримати кожен, але вона стає дійсною лише після реєстрації на офіційному веб-сайті Бедронка в Польщі. В межах програми лояльності “Moja Biedronka na co dzień” з новою картою клієнта кожен може отримати свою персональну знижку, або ж цікаві подарунки та бонуси. Більше про це читайте ТУТ

Таку картку корисно мати ще й тому, що кожного тижня її власники можуть скористатись знижкою на певний товар. Детальнішу інформацію про актуальну на даний момент акцію для власників карти Moja Biedronka ви знайдете, натиснувши на банер знизу. 

акції та знижки бєдронки

Мега Знижки Biedronka

Супермаркет Biedronka є популярним серед покупців, оскільки він дозволяє економити на закупах в Польщі. Знижки на різноманітні товари можна знайти в спецільних газетках Бедронка. Окрім цього, мережа створює спеціальні пропозиції, які дозволяють ще більше заощаджувати. Серед популярних пропозицій Бедронки ­– щотижнева акція Mega Rabaty (Мега Знижки).

В розділі Mega Rabaty на офіційному веб-сайті Biedronka ви можете знайти різноманітні товари зі знижкою 20%. Зверніть увагу, що пропозиція актуальна впродовж обмеженого часу, а це означає, що у певний період знижки можуть поширюватись як на продукти, так і товари для дому або на побутову хімію Бедронка. Слідкуйте за оновленнями, щоб не пропустити найвигіднішу пропозицію.

Акції та знижки в Польщі

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах