Це найпопулярніший супермаркет серед українців, росіян, білорусів, а також самих поляків. Це перший магазин, який можна побачити після перетину кордону Шегині-Медика. Свою популярність супермаркет отримав завдяки дешевим продуктам «економ класу» які мають високу якість. Мережа супермаркетів масово поширена по всій Польщі. Це близько 2200 магазинів на даний момент.

купити товари в Польщі Biedronka

фото: freshfruitportal.com

Практично щотижня магазини проводять акції на різні групи товарів, що зазначено в рекламних газетках супермаркету. Тут можна купити все необхідне, починаючи від продуктових товарів і закінчуючи господарськими товарами, книгами, косметикою, і т.п. Також велика частина пропонованих товарів продукується самою мережею супермаркетів.

Торгова марка створила корисний додаток "Twoja Biedronka" для смартфона або планшета, де є можливість перевірити каталог продуктів, адреси супермаркетів, а також вона надає інформацію про останні новини, пов'язані з поточними, а також майбутніми акціями. 

Бедронка популярна серед туристів з України, Росії та Білорусі ще й тому, що більшість супермаркетів мережі дає можливість іноземним клієнтам повернути VAT, оформивши фактуру Тах Free. Детальніше про це читайте у нашій статті Повернення Tax-free (Такс Фрі) в Бедронках (Biedronka) в Польщі.

Актуальні газетки зі знижками у супермаркетах Бедронка в Польщі 

Всі актуальні газетки (каталоги) зі знижками у супермаркетах Бедронка в Польщі можна переглянути за посиланням ГАЗЕТКИ ЗІ ЗНИЖКАМИ

БЕДРОНКА

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах