Супермаркет Бедронка (Biedronka) в Польщі

Про супермаркет Biedronka можна сміливо сказати, що він є найпопулярнішим у Польщі. Закупи там люблять робити як самі поляки, так і українці, росіяни, білоруси, чехи, німці та ін. Кількість супермаркетів Biedronka в Польщі вражає – їх налічується 2720. А все тому, що мережа робить все, аби бути ближчою до потенційного клієнта: магазини Biedronka функціонують у майже тисячі великих міст та невеличких населених пунктів. Це, до прикладу, перший магазин, який можна побачити після перетину кордону у пропускному пункті Шегині-Медика.

Товари та ціни в Бедронці (Biedronka)

Окрім того, що супермаркет Biedronka в Польщі завжди в полі доступу, він успішно завойовує прихильників також дешевими цінами на продукцію хорошої якості. Ціни в Бедронці справді доступні. В інших супермаркетах, що діють в Польщі, аналогічні товари обійдуться все ж дорожче. Щодо асортименту товарів в супермаркетах Бедронка, то це 2,5 тисячі найменувань з найрізноманітніших категорій: продукти харчування, засоби гігієни, товари для дітей, посуд, текстиль, одяг та багато-багато іншого. Найкращі ціни в Бедронці на продукцію власного виробництва, особливою популярністю користуються дитячі товари марки Dada та рибна продукція марки Marinero, які можна придбати лише в Бедронці.

Акції та знижки в Бедронці (Biedronka)

Бедронка організовує для своїх покупців безліч акційних пропозицій, аби купувати в супермаркетах цієї мережі було ще вигідніше та економніше. Акції поширюються на товари з різних категорій, часто проводяться святкові чи сезонні розпродажі або розпродажі певної групи товарів. Не натрапити на акції та знижки в Бедронці (Biedronka) практично не можливо – ви завжди знайдете там товари за найбільш привабливою ціною. Змінюються товари, на які поширюється дія акцій в Biedronka, раз у тиждень, але є також акції, що тривають довше: два-три тижні чи навіть цілий місяць. Бути в курсі усіх гарячих пропозицій, що діють у супермаркетах Biedronka в Польщі, допомагають газетки Бедронка.

 

купити товари в Польщі Biedronka

фото: freshfruitportal.com

Актуальні газетки зі знижками у супермаркетах Бедронка в Польщі 

Газетки Бедронка (Biedronka) – це каталоги товарів, які можна купити у супермаркеті максимально вигідно в той чи інший проміжок часу. Це дозволяє правильно спланувати шопінг та заздалегідь скласти список найвигідніших покупок в супермаркетах Biedronka в Польщі. Всі актуальні газетки (каталоги) зі знижками у супермаркетах Бедронка в Польщі можна переглянути за посиланням ГАЗЕТКИ ЗІ ЗНИЖКАМИ

Мережа також створила корисний додаток "Twoja Biedronka" для смартфона або планшета, де є можливість перевірити каталог продуктів, адреси супермаркетів Biedronka, а також він надає інформацію про останні новини, пов'язані з поточними і майбутніми акціями. 

БЕДРОНКА

Можливість оформлення Такс фрі в супермаркеті Бедронка (Biedronka) в Польщі

Бедронка популярна серед туристів з України, Росії та Білорусі ще й тому, що більшість супермаркетів мережі (особливо тих, які знаходяться в прикордонній зоні) дає можливість іноземним клієнтам повернути VAT, оформивши фактуру Тах Free. Детальніше про те, яку суму можна повернути, купуючи товари в супермаркетах Biedronka в Польщі, а також про те, в яких супермаркетах Biedronka оформлюють фактуру Такс фрі, читайте у нашій статті Повернення Tax-free (Такс Фрі) в Бедронках (Biedronka) в Польщі.

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах