Бедронка впроваджує картку постійного клієнта

19 Вересня 2016
картка знижок в бедронці

Супермаркет Бедронка в Польщі – один з найулюбленіших і найвідвідуваніших супермаркетів серед самих поляків та гостей країни, а багато наших співвітчизників робить свої сімейні закупи в Польщі тільки у магазинах цієї мережі. У чому ж секрет такої впізнаваності та популярності Biedronka серед українців та інших її прихильників? 

Супермаркет Бедронка в Польщі

По-перше, мережа Бедронка налічує більш як 2690 магазинів по цілій Польщі, тобто цей супермаркет ви знайдете не лише у мегаполісах, а й в провінційних містечках. При цьому, багато з них розташовані на прикордонних територіях, що  гарантує потік іноземних клієнтів, про яких Бедронка дбає, впроваджуючи у прикордонних магазинах можливість цілодобового обслуговування та оформлення Такс-фрі, а також постійно розширюючи асортимент (детальніше про найближчі до митних переходів Бедронки, графік їх роботи та умови оформлення Такс-фрі читайте ТУТ. По-друге, супермаркет Бедронка в Польщі веде доволі лояльну цінову політику і підкреслює це не тільки своїм гаслом codziennie niskie ceny (щоденно низькі ціни), а й цифрами на цінниках. Багато продуктових та побутових товарів в Бедронці можна купити дешевше, аніж в Україні, при цьому їх якість не гірша та відповідає усім європейським стандартам. Можливість пропонувати такі низькі ціни досягається шляхом співпраці з польськими виробниками – 9 з 10 товарів, що продаються в магазинах Biedronka, вирощені чи виготовлені саме в Польщі. Ще однією вагомою причиною популярності супермаркетів Бедронка в Польщі є знижки та акції, які постійно присутні в магазинах мережі. 

Знижки в Бедронці в Польщі

Бедронка в Польщі турбується про свого покупця, пропонуючи все нові і нові шляхи економії його бюджету. Окрім демократичних цін, багатовідсоткових знижок та акцій на різноманітні категорії товарів (про акції та знижки в Бедронці детально описані ТУТ), Бедронка відтепер впроваджує ще один спосіб витрачати на покупки менше – в рамках програми лояльності “Moja Biedronka na co dzień” з новою картою клієнта від мережі супермаркетів Бедронка, ви можете отримувати свій персональний розмір знижки, або ж цікаві подарунки та бонуси. 

Картка постійного клієнта в Бедронці

картка постійного клієнта бедронки

Умови користування карткою клієнта наступні: за кожні 40 злотих, витрачених на покупки в магазинах Biedronka, власник картки отримує 1 пункт (відповідно, 80 злотих – 2 пункти, 120 злотих – 3 пункти і т. д.). До того ж, у супермаркетах Бедронка клієнтів заохочують до збалансування свого раціону та споживання здорової їжі, тому якщо у вашій корзині є овочі або фрукти, ви гарантовано отримуєте ще один пункт як бонус. Здійснюючи закупи в польських Бедронках із зареєстрованою карткою клієнта „Moja Biedronka”, ви можете теж отримати додатковий пункт, як і купуючи товари із спеціальною позначкою “Kup i zyskaj Extra punkty”. Нараховані пункти видаються клієнту супермаркету Бедронка у формі наклейок одразу ж при розрахунку. Ці наклейки потрібно вклеювати і зберігати у спеціально призначеній для цього карті, що доступна в кожному магазині Biedronka в Польщі.
На основі зібраних наклейок можна отримувати різноманітні призи та знижки. Наприклад, на даний момент діє наступна пропозиція: за 60 пунктів, тобто 60 зібраних наклейок, ви отримуєте у подарунок м’яку іграшку, а за 30 – можливість придбати її зі знижкою в 60 %. Пропозиції постійно змінюватимуться і ставатимуть все кориснішими і вигіднішими для покупців. 

Де і як отримати та зареєструвати картку Moja Biedronka

Отримати таку картку лояльності може кожен бажаючий при розрахунку на касі в супермаркетах Бедронка в Польщі. Долучаючись до програми лояльності від Biedronka, ви отримуєте брошуру і 3 пластикових картки – одна стандартного розміру, інші – у зручному форматі брелків для ключів, щоб ви могли подарувати їх своїм близьким та разом збирати і накопичувати бали. Існує навіть можливість об’єднання між собою кількох карток і переказу балів з однієї на іншу. Для того, щоб почати користуватися карткою клієнта „Moja Biedronka”, слід зареєструвати її на сайті Бедронки.

картка знижок бедронки

Процедура реєстрації дуже проста: необхідно лише ввести номер картки та PIN- код (який вказаний на самій картці) у виділені для цього поля на сайті. Використати зареєстровану карту клієнта “Moja Biedronka” ви можете у будь-якому із супермаркетів мережі.  

Мережа супермаркетів Бедронка обіцяє учасникам своєї програми лояльності ще більше вигоди та економії, безліч приємних сюрпризів, привабливих пропозицій та суттєвих знижок. Тому, вирушаючи на закупи в Польщу, не забувайте свою картку клієнта від Бедронки, а якщо ви ще не є учасником програми її лояльності – обов’язково скористайтесь можливістю отримання картки клієнта “Moja Biedronka” у супермаркетах мережі.  
Пам’ятайте, мінімум часу, витраченого на кордоні – це максимум задоволення від поїздки і шопінгу в Польщі. Довге очікування в черзі однозначно не сприятиме хорошому настрою, тому радимо заздалегідь дізнаватися ситуацію на кордоні з Польщею на нашому сайті за допомогою онлайн веб-камер, та вибирати саме той митний перехід, перетин якого займе у вас найменше часу та зусиль.

Вдалих закупів!

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах