Акції в Lidl

Lidl (Лідл) - це популярна в Польщі німецька мережа супермаркетів. Lidl вважають одним із найдешевших супермаркетів у Європі, адже тут ви завжди знайдете вигідні акційні пропозиції на різні групи товарів - від продуктів споживання до побутової хімії, косметики та товарів для дому. Покупці обирають супермаркети саме цієї мережі, адже марка пропонує широкий асортимент високоякісних продуктів за нижчими ніж в інших торгових мережах цінами.

Газетка або каталог товарів супермаркету Лідл (gazetki Lidl)

Газетка супермаркету Лідл - це каталог товарів зі знижками та акціями, які мають термін дії від декількох днів до декількох тижнів. Магазини Лідл випускають певну кількість актуальних газеток на тиждень, зокрема:

  • газетка з акціями на одяг та взуття: в цій газетці можна знайти модний товар за значно нижчими цінами.
  • каталог товарів зі знижками на продукти харчування, де можна знайти все, що необхідно для приготування смачного сніданку, обіду або вечері.
  • тематичні промоції – це можуть бути сезонні або святкові знижки на актуальний товар в цей період.

Ці газетки випускаються у вигляді журналів, які на території України не зустрічаються, але вони є в електронному вигляді та завжди актуальні на нашому сайті. Пропонуємо Вам перед поїздкою до Польщі переглянути газетки супермаркету Лідл (gazetki supermarketu Lidl) на нашому порталі та ознайомитися з діючими знижками та акціями, щоб покупки для Вас були ще приємнішими і дозволили заощадити Ваші фінанси. Варто зазначити, що крім газеток, супермаркети Lidl проводять постійні акції та знижки на різноманітні види товарів. Детальніше читайте в наступному розділі нашої статті.

Акції та знижки мережі супермаркетів Lidl в Польщі

Акції та знижки в Lidl бувають на такі товари: одяг, взуття, продукти харчування, малу побутову техніку, дитячі речі та інші товари для дому. Купуючи в польських супермаркетах Лідл, слід звернути увагу на товар з позначкою "2 за ціною 1" або "Товар дня" - в різні дні тижня змінюється товар, на який діє акція. Також товар зі зниженою ціною завжди має свій цінник, який відрізняється кольором від цінника на звичайний, непромоційний товар.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах