Супермаркет LIDL в Польщі

Супермаркети LIDL в Польщі є одними із найприбутковіших і найуспішніших. Саме мережа LIDL (не зважаючи на той факт, що вона є німецькою, а не польською) найбільш активно розвивається і інвестує в економіку Польщі,  щороку відкриваючи все нові і нові точки продажу. Наразі в Польщі діє близько 600 супермаркетів LIDL, а в загальному мережа володіє 10-ма тисячами супермаркетів в 26 країнах світу.

Супермаркети LIDL користуються неабиякою популярністю серед самих поляків і тих, хто любить робити закупи в Польщі. Купити тут можна здебільшого товари європейських виробників, проте пропозиція польського ринку теж доволі широко представлена. Щодо самого асортименту, то це більш як 2000 найменувань товарів, в LIDL можна придбати все: від побутової техніки до квітів та свіжої випічки. Безпека клієнтів Лідл ( LIDL) є пріоритетом для керівництва мережі, саме тому вони акцентують увагу та якості продукції, а також на рівні та швидкості обслуговування клієнта.

LIDL володіє більш як 20-ма власними марками (Cien, Argus, Pilos, Crivit та ін.), що спеціалізуються на виробництві найрізноманітніших категорій товарів: одягу, засобів гігієни, продовольчих товарів, напоїв, косметики тощо.  

Акції та знижки в Лідл ( LIDL)

Ціни в супермаркеті Лідл ( LIDL) в Польщі помірні, і це одна з переваг покупок в магазинах мережі. Проте не єдина. Покупцям в Лідл ( LIDL) постійно пропонують найрізноманітніші акції та знижки, які охоплюють великий асортимент товарів різних груп і часто змінюються. Часто вигідно придбати в Лідл ( LIDL) можна одяг для всієї сім’ї, посуд, кухонне приладдя, бакалію, м’ясні вироби, солодощі та ін. Лідл ( LIDL) пропонує також сезонні та святкові акції та знижки, коли за приємною ціною продаються товари та продукти, найбільш актуальні в той чи інший сезон.

Газетки Лідл ( LIDL)

Для того, щоб бути в курсі актуальних акційних пропозицій в супермаркетах Лідл ( LIDL), а також ознайомитись із переліком товарів, на які діє знижка, достатньо просто переглянути газетки Лідл ( LIDL) на нашому сайті. Таким чином, ви, не виходячи з дому, зрозумієте, чи вигідно вам їхати на закупи саме в цей супермаркет та які саме товари варто там придбати. Кожна газетка Лідл ( LIDL) має певний термін, протягом якого дійсна її пропозиція, а також свою специфіку. Лідл ( LIDL) випускає окремі газетки  з акціями на одяг і взуття, продукти, а також сезонні газетки про святкові чи сезонні розпродажі.  

Лідл в Польщі, Lidlфото: wiadomoscihandlowe.pl

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах