Акції в Tesco

Tesco - це дуже популярна роздрібна мережа у Польщі з більш ніж 450 супермаркетами та гіпермаркетами. Тут присутній широкий асортимент продукції марки Tesco, а також безліч інших продуктів польського виробництва. Саме в Tesco Ви можете придбати якісний товар за доступною ціною.

Знижки та акції в Теско

В польському супермаркеті Теско (Tesco) постійно проводять знижки та розпродажі на різноманітні групи товарів. Про такі знижки можна дізнатися з буклетів супермаркету. Зазвичай в Польщі розпродажі діють до моменту вичерпання запасів товару або до дня, що зазначений які кінець акції. Товар зі зниженою ціною має такі ж терміни придатності і гарантію якості, як і звичайна пропонована продукція в магазині. Завжди в супермаркеті діють знижки «Товар дня» та «2 за ціною 1», що теж дозволяє придбати товар значно дешевше. Купуючи товар в польському Tesco, Ви придбаєте якісний товар і зекономите на покупках.

Рекламні газетки Tesco

Рекламні газетки - це найбільш ефективний вид реклами торговельних мереж. Промоційний каталог товарів можна знайти безпосередньо в супермаркеті або переглянувши їх в електроному вигляді на нашому сайті. Основні буклети виходять раз на тиждень,проте мережа польських супермаркетів Теско не обходиться і без тематичних газеток: до Великодня, до Різдвяних свят, весняні знижки та ін. Супермаркет пропонує покупцям переглянути в газетках за акційною ціною різноманітний товар, наприклад: садові меблі, продукти харчування, одяг, дитячі товари та багато іншого. Такі регулярні промоції в Теско завжди радують покупців, тому подорожуючи до Польщі на закупи, обов'язково завітайте в мережу цих супермаркетів.

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах