Супермаркет Теско (TESCO) в Польщі

Закупи в Польщі рідко обходяться без відвідин супермаркетів TESCO. Ця відома мережа, що розпочала роботу в Польщі в 1995 році, на сьогодні налічує близько 440 магазинів різного типу: від гіпермаркетів до невеликих супермаркетів, які щотижня відвідує більше 5 мільйонів клієнтів.

Своїй популярності TESCO завдячує демократичній ціновій політиці та дуже широкому асортименту товарів на полицях, особливо продукції польського виробництва – її доставляють понад 3700 постачальників з цілої Польщі. Також TESCO має і власні марки товарів, що випускаються під однойменним брендом (напої, косметика, товари для дітей та домашніх улюбленців, овочі, випічка, продукти свіжі та заморожені) брендами F&F (одяг), Pro Formula (засоби гігієни) та ін.. Якість товарів від TESCO на високому рівні, а ціни на цю продукцію доступні кожному.

Відвідуючи TESCO, можете бути впевненими, що знайдете там все необхідне і навіть більше, а також отримаєте професійну консультацію та високу якість обслуговування.

TESCO спеціалізується і на інноваційних рішеннях в сфері покупок. Ще в липні 2012 року мережа запустила послугу купівлі через Інтернет – Ezakupy. Використовуючи свій комп'ютер чи смартфон, клієнти можуть замовити товари і скористатись послугою доставки. Наразі Ezakupy в Польщі активно використовують 135 тисяч клієнтів.

Акції та знижки в супермаркетах Теско (TESCO)

Купувати в TESCO вигідно, адже ціни на товари там відносно низькі. До того ж, TESCO пропонує своїм відвідувачам привабливі акційні пропозиції, а також знижки на певні товари. Це можуть бути сезонні розпродажі, передсвяткові акції чи акції вихідного дня. Також TESCO часто оголошує для своїх клієнтів цікаві конкурси з можливістю виграти різноманітні призи.

Діє в межах цієї мережі і система лояльності CLUBCARD, яка дозволяє ще більше заощаджувати на покупках в TESCO. Частина витрачених в цих магазинах грошей повертатиметься на картку у вигляді пунктів, якими теж можна буде розраховуватись за покупки в TESCO.

Газетки Теско (TESCO)

Для того, щоб якомога більше клієнтів дізналось про діючі акції та знижки у супермаркетах TESCO в Польщі, мережа випускає спеціальні рекламно-інформаційні газетки. Газетки Теско (TESCO) містять перелік усіх товарів, які в той чи інший період часу можна вигідно купити в TESCO. Отримати газетку можна безпосередньо в магазинах мережі, проте переглянути її є можливість і онлайн на нашому сайті, що дуже зручно, адже дозволяє спланувати закупи заздалегідь. Зазвичай TESCO випускає одну газетку на тиждень, а також різноманітні газетки, що можуть мати триваліший термін дії – сезонні, тематичні та ін.

Tax-free в TESCO

Можливість оформити Tax-free в TESCO є не всюди. Проте в тих супермаркетах TESCO, що знаходяться близько до кордону, вам з радість оформлять документи на повернення Tax-free при умові, що ви не є громадянином  країни-члена ЄС. З фактурою Tax-free можна повернути собі від 7 до 23% витрачених в магазині коштів (в залежності від категорії товару, який ви придбали). Детальніше читайте у наших статтях:

Способи повернення податку Tax Free: що, де і як?

Що таке Тах Free і як воно допоможе заощадити на покупках в Польщі?

Електронна реєстрація Такс Фрі (TAX FREE) онлайн

Супермаркет в Польщі Tesco (Теско) акції, знижки, ціни фото: www.galeria-solna.com.pl

 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах