В 1995 році Tesco розпочинає свою діяльність в Польщі. Сьогодні він є провідною роздрібною мережею на польському ринку з більш ніж 450 супермаркетами і гіпермаркетами, а також інтернет-магазином. Широкий асортимент власних виробів марки Tesco доповнюють продукти 1500 польських постачальників.

Мережа пропонує тисячі товарів, від свіжих, заморожених харчових продуктів та напоїв до косметики, побутової хімії та інших предметів, необхідних для дому. Серед регіональних продуктів ви можете купити тут м'ясо, хліб, молочні продукти, кондитерські вироби, напої та парфуми даного регіону. В цілях полегшити клієнтам пошук привабливих цін і товарів, Tesco регулярно інформує про всі новинки та знижки в своїй газетці.

Мережа дбає про те, щоб кожен з магазинів підтримував хороші відносини з клієнтами, щоб дізнатися їх потреби та ефективно їх задовільняти. Щотижня фірмові магазини відвідують понад 5 мільйонів клієнтів. Tesco спеціалізується на інноваційних рішеннях в сфері покупок. Уже в липні 2012 року мережа запустила послугу купівлі через Інтернет – Ezakupy. Використовуючи свій комп'ютер чи смартфон, клієнти можуть замовити товари і приїхати по уже складені продукти в пакеті.

Tesco є одним з найбільш визнаних і сильних брендів в країні. Фірма отримала лише за попередній рік чотири нагороди від експертів та мережевих клієнтів - „Laur Klienta - Lider Dekady 2004-2014”, „Laur Klienta 2014”, „Super Marka 2014 – Jakość, Zaufanie, Renoma” і „Superbrands 2014”.

Супермаркет в Польщі Tesco (Теско) акції, знижки, ціни фото: www.galeria-solna.com.pl

 

Контакти

Телефони:

Посилання на сайт магазину:

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana , 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах