Безкоштовні візи для учасників Світових Днів Молоді в Кракові

27 Березня 2016
Безкоштовні візи для учасників Світових Днів Молоді в Кракові

Світові Дні Молоді – міжнародного масштабу релігійний  захід, започаткований та вперше організований Іваном Павлом ІІ у 1984 році, і спрямований об’єднати та укріпити  у вірі  християнську молодь зі всього світу. Святкування Світових Днів Молоді  відбувається раз в два-три роки та з кожним разом стає все масштабнішим. На останній зустрічі, що відбувалась в Ріо-де-Жанейро, присутніми були майже 4 мільйони осіб, що представляли 200 націй світу. Рекомендований вік потенційних учасників – 14-30 років. Основною складовою святкування є зустріч та молитви з Папою Римським, окрім цього, молодь чекають різного роду розваги: концерти молодих виконавців, вистави, спектаклі, а також зустрічі в храмах, роздуми над Біблією, адорації, духовні лекції та молитви 34 мовами світу.

Цього року Світові Дні Молоді відбуватимуться у Кракові з 26 по 31 липня. Польський уряд, з метою полегшення якомога більшій кількості молодих людей оформлення проїзних документів, спростив для них процедуру отримання візи. Паломники звільняються від візової оплати, а заявки на візу від цієї категорії осіб розглядатимуться в першу чергу. Для того, щоб видати візи всім бажаючим, потрібно буде збільшити кількість персоналу в діючих консульствах, а також зробити можливим подання на візу у країнах, де поки нема польських представництв.

Поки що така можливість отримати безкоштовну візу є лише у тих, хто подаватиме документи в консульство Польщі, проте ведуться переговори про надання такої послуги  консульствами інших країн Шенгенської зони.

Щоб підтвердити своє бажання взяти участь у святкування СДМ у Кракові, потрібно мати спеціальний лист від місцевого єпископа чи локального координатора СДМ. Після реєстрації на подання документів на візу, у вказаний термін слід з’явитись в консульство та подати цей лист, а також інші, необхідні для її оформлення, документи. Процедура включатиме в себе також зняття відбитків пальців. Подати заявку на участь у Світових Днях Молоді  можна до 30 червня 2016 року, а от подавати документи на візу бажано раніше: хоча б за три місяці до дати святкування.

Як наголосили у міністерстві, пріоритетом польської держави є «запевнення безпеки для молодих учасників СДМ та комфортних умов перебування у Польщі», тому на період проведення СДМ будуть вжиті посилені заходи безпеки та підвищений рівень контролю на кордонах Польщі.

Джерело: Польське Радіо 

comments icon

Коментарі

Схожі статті

Переглянути більше

Отримуйте найсвіжішу інформацію про акції та знижки

Отримувати інформацію
Контакти

35-326, Rzeszów, ul.T.Rejtana, 67

vsetutpl.info@gmail.com

Ми в соціальних мережах